Виробництво Арт Лайф (частина 2)

1 Виробництво рослинних екстрактів
Компанія Артлайф випускає різні за консистенцією рослинні екстракти: рідкі (рухливі вилучення з рослинної сировини), густі (в'язкі маси, що містять не більше 25% вологи), сухі (сухі або пористі губчасті маси). Як сировина використовуються різні частини рослини - коріння, трави, листя, плоди, кора, зібрані і заготовлені відповідно до вимог, що висуваються до кожного виду сировини.
Для виробництва екстрактів використовуються дві сучасні технології: вих-ретоковие млина та ультразвук. Це дозволяє вивести активні речовини з рослин щадним чином, зробити екстракти більш активними і насиченими. Вихорострумові млини забезпечують оптимальну ступінь подрібнення рослин, скорочуючи час екстрагування. При ультразвукової технології використовуються більш низькі температури, що знижує відсоток розкладання активних речовин.

2 капсулювання
Капсулювання - це процес укладення в оболонку (тверду желатинову капсулу) активних речовин у будь-якій формі: порошок, сферичні гранули, мікрокапсули, пасти, пелети і інші різні комбінації. Важливою перевагою твердих желатинових капсул є можливість комбінації декількох несумісних речовин в одній капсулі. Наявність желатинової оболонки також дає можливість захищати матеріал від несприятливих факторів як за швидкістю, так і по локалізації дії.

3 Мікрокапсулювання
Мікрокапсулювання - процес включення мікрочастинок речовини в тонку оболонку з біополімерних речовин. Ядром мікрокапсули можуть служити жиро-і водорозчинні вітаміни і провітаміни, ферменти, ПНЖК, суміш ефірних масел різних рослин та інші лабільні речовини. Матриця (тонка захисна оболонка) забезпечує захист ядра від окислення під дією факторів навколишнього середовища. Крім того, до складу мікрокапсули включені речовини, що поліпшують властивості вихідних компонентів.

Технологія мікрокапсулювання дозволяє:
захистити активні речовини від впливу зовнішнього середовища;
зберегти ступінь біоактивних речовин на тривалий період.

4 пеллетірованію
Пелетні технологія полягає в пошаровому нанесенні компонентів рецептури на сферичний твердий носій. Інгредієнти відокремлені один від одного спеціальним кишково-розчинною покриттям, що дозволяє з'єднати конкуруючі між собою речовини і регулювати їх вивільнення у шлунково-кишковому тракті. В результаті послідовного всмоктування содер-ц. жімого капсули досягається максимальна біодоступність корисних речовин комплексу. Пелети з активними компонентами зібрані в єдиний комплекс у твердій желатиновій оболонці.
Пелетні технологія дозволяє:
об'єднати конкуруючі між собою речовини;
збільшити біодоступність компонентів.

5 Мультікапси
Тверді желатинові капсули, всередині яких міститься активна масляна субстанція з додаванням порошків у вигляді суспензій та / або пелет. Технологія вперше дозволяє поєднувати в одному продукті раніше технологічно несумісні речовини, наприклад, жиро-і водорозчинні.

6 таблетування. Плівкове покриття
Пігулка - дозована форма біоактивного комплексу, одержувана пресуванням активного компонента і допоміжних речовин. Таблетки мають ряд переваг: малий об'єм, точне дозування активних компонентів, зручність зберігання.
Біологічно активні комплекси у вигляді таблетки можуть бути покриті спеціальним плівковим покриттям, яке дозволяє:
підвищити міцність таблетки;
захистити її від зовнішніх впливів навколишнього середовища (світло, волога, кисень і вуглекислота повітря);
маскувати неприємний смак і запах таблетки.

7 Матрична таблетка
Матрична таблетка проводиться за сучасною технологією з використанням новітніх біополімерних речовин. Матрична таблетка складається з трьох типів гранул з діючими речовинами, які вивільняються в певному порядку. Таким чином, ця таблетка являє собою систему з регульованою швидкістю і пролонгованим характером виділення активних речовин.
Матрична структура таблетки дозволяє:
розділити компоненти з урахуванням їх фармакологічної та хімічної до несумісності;
послідовно вивільняти активні компоненти в різних відділах шлунково-кишкового тракту із заданою швидкістю.

8 Каркасна таблетка
Структуру каркасною таблетки можна порівняти з губкою, пори якої заповнені безліччю активних речовин. Новітні технологічні рішення дозволяють зберегти необхідну концентрацію діючих речовин завдяки регульованій швидкості і характеру виділення активних компонентів. За рахунок цього досягається постійність концентрації активних субстанцій в організмі і збільшується ефективність прийому. Використання цієї технології дозволяє зменшити кількість прийомів на добу, що є більш зручним і комфортним для споживача.
Каркасна структура таблетки дозволяє:
оптимізувати фармакодинамічні властивості активних компонентів;
виключити фармакологічний і хімічний антагонізм при комбінації несумісних речовин;
забезпечити прийом препарату за принципом «once a day».

9 Гелеві форми
Біологічно активні комплекси у вигляді гелів однаково успішно доставляють як гідрофільні, так і гідрофобні субстанції всередину організму. В якості активних компонентів можуть бути використані стандартизовані по активних речовин купажні екстракти з комплексу лікарських рослин, вітаміни, мікроелементи, амінокислоти та інші нутрієнти. Кількість активних компонентів необмежено і, як правило, продукти гелевою форми відрізняються багатокомпонентним складом. Активні речовини знаходяться в дрібнодисперсного формі, що зменшує втрату при метаболізмі і збільшує швидкість всмоктування. Речовини-загусники грають роль не тільки допоміжних компонентів, а є активними, надаючи на організм благотворний вплив.
Біологічно активні комплекси у вигляді гелів:
надають швидке спрямований вплив на організм;
легко дозуються;
мають відмінні органолептичними властивостями.

10 Фітоліпосоми
Фітоліпосоми представляють собою різновид структурної організації фосфоліпідів у водному середовищі і характеризуються підвищеною біодоступністю, оскільки володіють схожістю з природними мембранами клітин за хімічним складом.
Структура фітоліпосом дозволяє:
адресно доставити неушкоджені біологічно активні речовини до органів-мішеней;
зміцнити бар'єрну функцію клітини;
оптимізувати дозування.

11 Гранулювання
Сутність технології гранулювання полягає в нанесенні на сухий носій напівфабрикату з подальшим гранулюванням. Перевагою даного способу виробництва є низька температура гранулювання (20-25 ° С), що дозволяє зберегти цінні компоненти використовуваного сировини. Гранули містять підвищену концентрацію корисних речовин в одиниці об'єму продукту завдяки великій щільності. Для виробництва гранульованих продуктів Компанія Артлайф використовує унікальну автоматизовану технологічну лінію власного виробництва.

Коментарі

ВВЕРХ