здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Асоціація БАД

Асоціація БАД

Артлайф - мистецтво життя!

Випускаючи сучасну, інноваційну продукцію, ми, як ніхто інший, розуміємо, як важливо мати сучасну законодавчо-нормативну базу з розробки, виробництва та реалізації БАД. Як важливо мати на цьому ринку тільки грамотних і відповідальних розробників, тільки достовірну інформацію, ефективну продукцію і задоволених покупців.

Ми також розуміємо, що без нашої активної участі в процесі формування цивілізованого законодавчого та бізнес-простору на ринку БАД неможливе виконання тієї місії, яку ми на себе поклали. Тому Компанія Артлайф - ініціатор і активний член некомерційних громадських організацій, створених саме з цією метою.

Компанія Артлайф - один з ініціаторів створення Асоціації вітчизняних розробників і виробників біологічно активних добавок до їжі і спеціалізованих продуктів харчування, яка, починаючи з 2001 року, допомагає вирішувати всі ці проблеми професійно і спільно. Штаб-квартира Асоціації БАД знаходиться в Москві.

У 2004 році прийнято спільне рішення Асоціації БАД, Міністерства Охорони здоров'я Росії, Загальноросійського громадського руху «За здорову Росію», ГУ НДІ харчування РАМН, на підставі якого ведеться активна робота по створенню регіональних центрів здорового харчування в рамках концепції державної політики в цій галузі. Такі центри вже створені в Санкт-Петербурзі, Новосибірську, Хабаровську і Нижньому Новгороді. Однією з першочергових завдань, яке вирішують ці установи, є розробка та реалізація на базі лікувально-профілактичних установ, в середніх та вищих навчальних закладах стандартних, науково-обгрунтованих освітніх програм харчування здорової і хворої людини. Ця робота проводиться спільно з кафедрою харчування Російської Академії медичного післядипломної освіти. Асоціація бере активну участь у розробці законодавчих документів, що регулюють виробництво та обіг БАД на території РФ.

Офіційним ЗМІ, в якому висвітлюється робота Асоціації, є журнал «Російський ринок БАД». Детальніше про роботу Асоціації БАД - на сайті www.assoc-bad.ru
Компанія Артлайф - засновник Євроазіатського Союзу виробників і розповсюджувачів продукції для здоров'я. Євроазіатський союз - некомерційна організація, створена 13 грудня 2005 групою авторитетних підприємств і установ - розробників, виробників і розповсюджувачів продукції для здоров'я (БАД, харчової продукції та косметики). Штаб-квартира Союзу знаходиться в м. Новосибірськ.

Мета створення Спілки - підтримка і корпоративна захист добросовісних виробників та розповсюджувачів, участь в контролі якості виробленої продукції, створення і активне впровадження спільних програм підтримки здоров'я нації.

На сьогодні Союзом створено і ефективно впроваджені десятки оздоровчих програм, впроваджена система добровільної сертифікації виробників БАД, підготовлено і втілене на регіональному та федеральному рівні безліч інших грамотних ініціатив. Детальніше про діяльність Союзу - на сайті

Наша робота не на словах, а на ділі є соціально-орієнтованою. Ми - за цивілізований ринок БАД, за здорову націю, за процвітання і благополуччя кожної людини.

← Диплом Кращі в Росії Додаткові заходи... 
Переглядів : 2405

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен