ТІЦ

Індекс цитування, тиц

Що таке ТІЦ?

Індекс цитування (або ІЦ) - прийнятя в науковому світі міра «значущості» праць Якого-небудь ученого. Величина індексу візначається кількістю посилання на Цю працю (або Прізвище) в інших джерелах. Протікають для Дійсно точного визначення значущості наукових праць Важливе НЕ Тільки кількість посилання на них, но и Якість ціх посилання. Так, на роботу Може посілатіся авторитетні академічне видання, популярна брошура або розважальний журнал. Значімість у таких посилання різна.

Наш тематично ІНДЕКС цитування (ТІЦ) візначає «авторітетність» інтернет-ресурсів з урахування якісної характеристики посилання на них з інших сайтів. Цю якісну характеристику ми назіваємо «вагою» посилання. Розраховується вон по спеціально розроблення алгоритму. Велику роль відіграє тематично блізькість ресурсу и посілаються на нього. Сама по СОБІ кількість посилання на ресурс також впливає на значення його тІЦ, але тіц визначається НЕ кількістю посилань, а сумою їх ваги.

тІЦ Як засіб визначення авторітетності РЕСУРСІВ Покликання Забезпечити релевантність розташування РЕСУРСІВ в рубриках каталогу Яндекса. тІЦ НЕ є чисто кількісною характеристикою, тому ми показуємо деякі закруглені значення, які допомагають орієнтуватіся в «значущості» («авторітетності») РЕСУРСІВ у кожній ОБЛАСТІ (темі).

Ідея індексу цитування проста - Як правило, люди, Що створюють свій сайт в інтернеті, з УВАГА и відповідальністю подається до йо змісту, а кож до змісту того, на Що смороду посілаються и Що таким чином рекомендуються Своїм відвідувачам. Наш тематично ІНДЕКС враховує кількість посилання на сайт з інших сайтів, надаючі ЦІМ посилання різній "Вагу" (тобто значімість) перелогових від авторітетності посілається.

Матеріали взято із сайта.

Коментарі

ВВЕРХ