здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Артлайф мистецтво життя!

компанія артлайф

Артлайф

- це зразок якісного, високотехнологічного і сумлінного бізнесу, з благородною місією: дарувати здоров'я і благополуччя.

З'явившись на ринку в 1997 році, Артлайф відразу визначив для себе принципові умови роботи:
- Тільки власне виробництво;
- Тільки рублеві ціни;
- Тільки вітчизняна наукова база.

Завдяки цим стратегічним рішенням Артлайф став абсолютним вітчизняним лідером наукових розробок в області біологічно активних комплексів і функціонального харчування.

Наша продукція займає перші місця на багатьох російських і міжнародних виставках продуктів для здоров'я, нашим доповідям приділяється центральне місце на наукових конференціях і симпозіумах. Переваги біологічно-активних комплексів розроблених Компанією Артлайф в тому, що вони адаптовані під харчові звички жителів Росії і країн СНД і враховують дефіцит вітамінів і мікроелементів в цих регіонах.

Компанія Артлайф сьогодні - це повноцінний холдинг підприємств, які забезпечують гарантовану якість своєї продукції і можливості її безперебійного виробництва.

Практично вся сировина вирощує підприємство Артлайф-Флора в Гірському Алтаї, спеціалізоване обладнання виготовляє завод Артлайф-Техно в Юрге. Завдяки організованій роботі на всіх етапах виробництва і управління, Компанія в максимально короткі терміни стала лідером у своїй галузі. Ми працюємо в одній з найбільш відповідальних сфер діяльності, тому для нас важливо бути впевненими в якості свого продукту і зробити так, щоб і у вас не викликали сумніву питання безпеки. Саме тому підприємство акредитоване в декількох міжнародних стандартах якості, має на своїй базі високотехнологічні, серйозні лабораторії контролю якості, співпрацює з передовими вітчизняними науково-дослідними інститутами, лікувально-профілактичними установами.

Ми вкладаємо багато сил, часу і коштів у те, щоб виховати в російському споживачеві звичку правильно ставиться до свого здоров'я, займатися профілактикою, а не лікуванням. Здоров'я - найдорожче, що є у людини, його потрібно підтримувати і зміцнювати, а не втрачати і намагатися повернути. Саме ці принципи позиціонує Артлайф всі роки своєї роботи на ринку. Компанія створена, працює і розвивається для того, щоб ви були здорові, щасливі і успішні!

← Дихальна система Научный фундамент 
Переглядів : 2176

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні
Loading

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен