Артлайф мистецтво життя!

компанія артлайф

Артлайф

- це зразок якісного, високотехнологічного і сумлінного бізнесу, з благородною місією: дарувати здоров'я і благополуччя.

З'явившись на ринку в 1997 році, Артлайф відразу визначив для себе принципові умови роботи:
- Тільки власне виробництво;
- Тільки рублеві ціни;
- Тільки вітчизняна наукова база.

Завдяки цим стратегічним рішенням Артлайф став абсолютним вітчизняним лідером наукових розробок в області біологічно активних комплексів і функціонального харчування.

Наша продукція займає перші місця на багатьох російських і міжнародних виставках продуктів для здоров'я, нашим доповідям приділяється центральне місце на наукових конференціях і симпозіумах. Переваги біологічно-активних комплексів розроблених Компанією Артлайф в тому, що вони адаптовані під харчові звички жителів Росії і країн СНД і враховують дефіцит вітамінів і мікроелементів в цих регіонах.

Компанія Артлайф сьогодні - це повноцінний холдинг підприємств, які забезпечують гарантовану якість своєї продукції і можливості її безперебійного виробництва.

Практично вся сировина вирощує підприємство Артлайф-Флора в Гірському Алтаї, спеціалізоване обладнання виготовляє завод Артлайф-Техно в Юрге. Завдяки організованій роботі на всіх етапах виробництва і управління, Компанія в максимально короткі терміни стала лідером у своїй галузі. Ми працюємо в одній з найбільш відповідальних сфер діяльності, тому для нас важливо бути впевненими в якості свого продукту і зробити так, щоб і у вас не викликали сумніву питання безпеки. Саме тому підприємство акредитоване в декількох міжнародних стандартах якості, має на своїй базі високотехнологічні, серйозні лабораторії контролю якості, співпрацює з передовими вітчизняними науково-дослідними інститутами, лікувально-профілактичними установами.

Ми вкладаємо багато сил, часу і коштів у те, щоб виховати в російському споживачеві звичку правильно ставиться до свого здоров'я, займатися профілактикою, а не лікуванням. Здоров'я - найдорожче, що є у людини, його потрібно підтримувати і зміцнювати, а не втрачати і намагатися повернути. Саме ці принципи позиціонує Артлайф всі роки своєї роботи на ринку. Компанія створена, працює і розвивається для того, щоб ви були здорові, щасливі і успішні!

Коментарі

ВВЕРХ