Про компанію Артлайф

Компанія Артлайф Компанія Артлайф Компанія Артлайф  

Компанія Артлайф - одне з провідних підприємств ринку БАД в Росії.

Наявність власного виробництва, потужної сировинної і технологічної бази дозволяє Компанії вже більше 10 років створювати продукцію на основі власних інноваційних розробок у відповідності з найвищими стандартами якості.

Могутня науково - дослідна та виробнича база Артлайф представлена:
Наявність власного виробництва, яке розташоване в м. Томськ. Воно включає в себе цеху з виробництва БАД, косметики, збагачених продуктів харчування, полімерної тари та упаковки; 
Підприємством Артлайф-Флора, які займаються вирощуванням і переробкою рослинної сировини в екологічно чистих районах Алтаю;
Підприємством Артлайф-Техно, які розробляють унікальне нестандартне обладнання не тільки для Компанії Артлайф, а й для багатьох інших підприємств галузі;
Лабораторією контролю якості та безпеки. Оснащена новітнім обладнанням та акредитована за російськими стандартами, лабораторія забезпечує ретельний контроль за все вихідної сировини, напівфабрикатів та готової продукції Артлайф;
Виробничо - експериментальною лабораторією, яка відіграє значиму роль при розробці нових видів біологічно активних добавок та продуктів харчування. 
Протягом восьми років Компанія Артлайф створює свою продукцію на основі власних інноваційних розробок в області біотехнологій.

Система управління якістю підприємства сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001:2000. Компанія Артлайф одна з перших в Росії пройшла сертифікацію за системою HACCP. Цехи Компанії відповідають вимогам стандарту GMP і оснащені сучасним високопродуктивним обладнанням зарубіжних фірм IMA, Kilian, Huttlin, Manesti.

Компанія Артлайф має численні патенти на винаходи у галузі технологій виробництва та велику кількість дипломів і медалей за участь в російських і міжнародних виставках.

Вся продукція Артлайф створюється у відповідності з найвищими стандартами якості і проходить апробацію в провідних науково-дослідних установах Росії. Кожна партія продукції супроводжується посвідченнями якості та безпеки.

Завдяки високим технологіям, сучасному обладнанню і висококваліфікованим фахівцям, продукція Компанії Артлайф користується великим попитом на російському і зарубіжних ринках.

Партнерами Артлайф є компанії з Південної Кореї, Японії, Німеччини, Індії та багатьох інших країн.

Коментарі

ВВЕРХ