здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Про компанію Артлайф

Компанія Артлайф Компанія Артлайф Компанія Артлайф  

Компанія Артлайф - одне з провідних підприємств ринку БАД в Росії.

Наявність власного виробництва, потужної сировинної і технологічної бази дозволяє Компанії вже більше 10 років створювати продукцію на основі власних інноваційних розробок у відповідності з найвищими стандартами якості.

Могутня науково - дослідна та виробнича база Артлайф представлена:
Наявність власного виробництва, яке розташоване в м. Томськ. Воно включає в себе цеху з виробництва БАД, косметики, збагачених продуктів харчування, полімерної тари та упаковки; 
Підприємством Артлайф-Флора, які займаються вирощуванням і переробкою рослинної сировини в екологічно чистих районах Алтаю;
Підприємством Артлайф-Техно, які розробляють унікальне нестандартне обладнання не тільки для Компанії Артлайф, а й для багатьох інших підприємств галузі;
Лабораторією контролю якості та безпеки. Оснащена новітнім обладнанням та акредитована за російськими стандартами, лабораторія забезпечує ретельний контроль за все вихідної сировини, напівфабрикатів та готової продукції Артлайф;
Виробничо - експериментальною лабораторією, яка відіграє значиму роль при розробці нових видів біологічно активних добавок та продуктів харчування. 
Протягом восьми років Компанія Артлайф створює свою продукцію на основі власних інноваційних розробок в області біотехнологій.

Система управління якістю підприємства сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001:2000. Компанія Артлайф одна з перших в Росії пройшла сертифікацію за системою HACCP. Цехи Компанії відповідають вимогам стандарту GMP і оснащені сучасним високопродуктивним обладнанням зарубіжних фірм IMA, Kilian, Huttlin, Manesti.

Компанія Артлайф має численні патенти на винаходи у галузі технологій виробництва та велику кількість дипломів і медалей за участь в російських і міжнародних виставках.

Вся продукція Артлайф створюється у відповідності з найвищими стандартами якості і проходить апробацію в провідних науково-дослідних установах Росії. Кожна партія продукції супроводжується посвідченнями якості та безпеки.

Завдяки високим технологіям, сучасному обладнанню і висококваліфікованим фахівцям, продукція Компанії Артлайф користується великим попитом на російському і зарубіжних ринках.

Партнерами Артлайф є компанії з Південної Кореї, Японії, Німеччини, Індії та багатьох інших країн.
Місія компанії Артлайф 
Переглядів : 9494

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен