Засоби підтримки імунної системи від компанії Артлайф

імунна система

Імунна система людини є однією з найважливіших і виконує регуляторну роль, поряд з нервовою і ендокринною системами. Система імунітету регулює постійність внутрішнього середовища організму шляхом розпізнавання і видалення чужорідних речовин біологічного походження з організму. Перш за все, це збудники різних захворювань. До них відносяться хвороботворні бактерії, грибки, інші патогенні мікроорганізми.

Імунна система має складним будовою і суворою ієрархією. Реакції протистояння чужорідним агентам здійснюються клітинами (клітинний імунітет) і спеціальними білковими молекулами - антитілами (гуморальний імунітет).

Деякі клітини імунітету здатні до знищення чужорідного агента без попередньої стимуляції, без «навчання» тому, що саме є для організму чужим. Це нейтрофіли і макрофаги. Ці клітини крові першими зустрічають збудника в організмі і протистоять йому. При цьому якщо функція нейтрофіла обмежується простим знищенням патогенного мікроорганізму, то макрофаги, вступивши в контакт з «чужаком» і знищивши його, виставляє на своїй мембрані «фрагменти» клітинної оболонки противника, які служать стимуляторами до дії інших важливих клітин імунної системи - лімфоцитів.

Розрізняють два основні види лімфоцитів, які забезпечують будь-які форми імунного захисту: Т (тімусзавісімой) і В (бурсозавісімие) лімфоцити.

Т-лімфоцити руйнують чужорідні клітини пухлин, протистоять бактеріям і вірусам. Ці клітини мають пам'яттю - досить однократного контакту з патогенном, щоб все життя людини чинити йому опір.

В-лімфоцити відповідальні за вироблення антитіл, вони формують так зване гуморальну ланку імунної системи. Антитіла, або імуноглобуліни, - це особливі білки організму, які, перебуваючи в кровоносній руслі «склеюють» хвороботворні мікроорганізми і виводять їх з внутрішнього простору. Процес гуморальної захисту організму, протікає безпосередньо в крові у вигляді хімічної реакції. Антитіла, які утворилися в результаті подібної імунної стимуляції, можуть зберігатися все життя, роблячи людину стійкою до повторних контактів, наприклад, до вітряної віспи, краснухи або певного виду грипу. На цій основі працює вся програма вакцинації населення.

Т-лімфоцити, будучи головним складовим імунітету, захищають організм за двома напрямами: з одного боку, допомагають В-лімфоцитів впізнати чужорідний фактор (антиген) і стимулюють їх до вироблення імуноглобулінів, а з іншого боку, Т-лімфоцити, після антигенної активації, здатні самі знищувати чужорідні клітини безпосередньо - це клітини-вбивці, потужні захисники здоров'я нашого організму. Такий активний Т-лімфоцит руйнує чужорідну клітку при безпосередньому контакті, за що і отримав назву клітини «вбивці».

Особливої ​​уваги заслуговує мала популяція клітин, які називаються природними кілерами. Їх роль полягає у знищенні пухлинних клітин.

До додаткових захисних факторів організму відносять інтерферон - противірусний білок, що виробляється зараженої клітиною. Поширюючись по міжклітинної рідини і осідаючи на мембранах здорових клітин, інтерферон захищає здорову клітину від проникнення в неї вірусних частинок.

Таким чином, імунітет - це складна багаторівнева ситема захисту сталості внутрішнього середовища організму (гомеостазу). Відомо, що імунітет може бути знижений внаслідок впливу ряду несприятливих факторів. При опіку, переохолодженні, крововтраті, голодуванні, травмі страждають цілісність шкірних покривів, обсяг циркулюючих антитіл, механізми виведення токсинів і інші знешкоджуючі фактори. У цьому випадку організм стає більш чутливим до інфекцій, механізми регенерації порушуються, затягуються процеси загоєння ран. Ситуація імунологічної неспроможності особливо загострюється в сезон підвищеної активності бактеріальних і вірусних інфекцій - наприклад, під час сезонної активності вірусу грипу.

Як відповісти на питання про те, чи потрібна додаткова імуностимуляція? Відповідь однозначна: «Так!». В умовах несприятливої ​​екологічної обстановки, нераціонального харчування, зневаги активними формами відпочинку імунітет більшості жителів нашої країни знаходиться в пригніченому стані. Компанія Артлайф пропонує наступні біоактивні комплекси, спрямовані як на створення сприятливого для роботи імунної системи внутрішнього середовища організму, так і на підвищення функціональної активності різних ланок системи імунітету.

Біоактивний комплекс «Супершилд» - це багатостороння, багаторівнева система активної стимуляції роботи імунної системи, насамперед, її клітинної ланки. До складу комплексу «Супершилд» входять речовини, специфічно збуджуючі активність імунної відповіді з боку макрофагів. Ці клітини - основна ланка в складному ланцюгу відповіді організму зовнішнім патогенних чинників. Разом з тим, макрофаги виробляють молекули, що формують процес загоєння ран. Входять до складу комплекс вітамінів А, С, Е мають потужний протективного дією відносно стінок судин - вони зменшують ламкість капілярів, підвищують їх еластичність, покращують властивості крові. Рослинні екстракти, що входять в цей комплекс, не тільки володіють властивістю імуномодуляторів (шипшина, ехінацея, кора Пау д'Арк), але і вираженими мембраностабілізуючу ефектом (расторопша). Цей комплекс включає могутні адаптогени - родіолу рожеву і лимонник, які підтримують в тонусі багато регуляторні ситеми організму, в тому числі і імунну. За рахунок L-карнітину та L-глутатіону оптимізується енергообмін. Завдяки наявності лактобактерій відбувається підтримка природного стану мікрофлори кишечника, чиї представники впливають на процес вироблення антитіл В-лімфоцитами. Таким чином, організму, ослабленому тривалої вялотекущей інфекцією, хірургічної травмою або тривалим стресом комплекс «Супершилд» допоможе повернутися до здоров'я з максимальною ефективністю.

супершилд

Якщо організм не піддавався впливу екстремальних факторів, але потребує м'якої підтримки системи імунітету, то найкращим вибором стане біоактивні комплекс «Котячий кіготь». Вхідна в нього перуанська ліана Uncaria Tomentosa подовжує термін життя клітин імунної системи, активує Т-лімфоцити, і осбенно ті, які безпосередньо знищують чужорідні мікроорганізми. За допомогою біоактивного комплексу «Котячий кіготь» система імунітету завжди буде знаходитися в тонусі, щоб протистояти впливу патогенних факторів.

Багато хто може поскаржитися на утомливо часті інфекційні запальні захворювання. Але ж вони можуть бути наслідком недостатньої активності системи імунітету. Біологічно активний комплекс «Рудвітол» покликаний підвищити активність всіх її ланок, посилити опірність організму різним інфекційним агентам: від вірусів, до бактерій і грибків.

«Рудвітол» володіє обволікаючим, протизапальним ефектами за рахунок активних компонентів екстракту кореня солодки. Комплекс діючих речовин екстракту ехінацеї підвищує функціональну активність всіх клітин системи імунітету й стимулює вироблення інтерферону ними. Входять до складу комплексу вітамін С і рутин знижують проникність судин і підсилюють опірність організму вірусних і бактеріальних інфекцій. Крім того, «Рудвітол» виготовлений за унікальною технологією Артлайф - технології пошарового нанесення компонентів рецептури. Такий підхід дозволяє поєднати в одній спансули конкуруючі між собою інгредієнти і регулювати їх всмоктування по ходу шлунково-кишкового тракту. В результаті досягається максимальне засвоєння корисних компонентів і оптимальна підтримка системи імунітету в умовах інфекційного захворювання або його загострення.

Таким чином, залежно від потреб Ви можете вибрати відповідний імуномодулятор. Це особливо актуально в осінньо-зимовий період, коли імунітет ослаблений підвищеною активністю хвороботворних мікроорганізмів і зниженою температурою.

Коментарі

ВВЕРХ