Морські купання

Морські купання, вода

Морські купання корисні при неврозах, сексуальних розладах, ослабленому імунітеті. Морська вода оживляє всі життєві процеси, поліпшує кровообіг і обмін речовин, гармонізує нервову систему, підвищує опірність до негативних чинників. Морські купання рекомендуються при болях у спині, попереку, суглобах, при ранах і переломах кісток. Після купання судини шкіри розширюються, вона червоніє, м'язи розслаблюються. Найдрібніші кристалики солі залишаються на шкірі навіть після витирання, що сприяє активізації кровообігу ще тривалий час. За рахунок цього підвищується тургор шкіри, її пружність, зникає целюліт.

Як купатися в морській воді?
• Здорові та міцні люди можуть купатися в будь-який час дня. Ті, хто слабший, не повинні входити у воду натщесерце або відразу після їжі. Найкращий час для купання - через 30-40 хвилин після сніданку.
• Температура води для купання також залежить від індивідуальних можливостей: загартовані люди можуть входити у воду навіть при 14-16 ° С без особливої ​​підготовки. Ослабленим слід занурюватися, якщо температура води не нижче 21-22 ° С, при цьому вони повинні неодмінно розігрітися на сонечку або посидіти одягненими, щоб розігріти тіло. Але краще розігріватися активними рухами: ходьбою, пробіжкою чи гімнастикою.
• Тривалість купання і частота також залежить від стану здоров'я і погоди. Ослабленим людям достатньо заходити в воду 1 раз в день на 5-7 хвилин.
• Не дозволяються морські купання при епілепсії та інших важких ураженнях нервової системи і судин, при деяких легеневих і ниркових захворюваннях, злоякісних пухлинах.

Баранова Світлана Василівна. Зміцнення організму

Коментарі

ВВЕРХ