здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Водні процедури

Водні процедури, вода

Вода - еліксир життя. Тіло людини або будь-якого іншого істоти на ¾ складається з води. Про те, що вода може перебувати в трьох агрегатних станах: твердому, рідкому і газоподібному, - було відомо завжди. Але лише недавно, в кінці 2-го тисячоліття, було виявлено ще одне, четверте стан води - інформаційне. Вченим раптом стало зрозуміло, що вода, немов жива істота, має пам'ять. Вона сприймає і запам'ятовує будь-який вплив, як ніби розуміючи все, що відбувається в просторі.
Вода, що оточує нас і міститься у всіх живих організмах, сприймає, копіює, зберігає і передає інформацію, навіть таку, як людська думка, слово і емоція. Чутливість інформаційної системи води настільки висока, що вона виявляється здатною відчувати вплив форм навколишніх предметів, слухати музику, розпізнавати людей на різних фотографіях, розуміти людську мову і смисл слів і навіть співпереживати горю і радіти. Відчуття дивної легкості, млості і релаксації, яке дарують нам водні процедури, психологи пояснюють тим, що перші 9 місяців свого існування людина проводить у воді. Всім відомо благотворний вплив купань на самопочуття і красу людини. Купання використовують не тільки для загартовування, а й для лікування хвороб, і для продовження молодості. Купання показані при захворюваннях опорно-рухового апарату, астенії, гінекологічних розладах, варикозному розширенні вен, венозній недостатності, ожирінні, в'яненні шкіри.
Вода коригує психоемоційний стан, знімає неспокій і перевтома, депресію і стреси. Холодна вода, впливаючи на нервову систему, знімає втому, млявість, вливає бадьорість і гарний настрій. Рефлекторно викликаючи звуження судин шкіри (а в них знаходиться третя частина всієї крові людини), вода підсилює приплив крові і додаткових поживних речовин у внутрішні органи. Слідом за короткочасним звуженням кровоносних судин настає їх розширення, що супроводжується почервонінням і потеплінням шкіри. Звуження і подальше розширення судин - гарна гімнастика для системи кровообігу, а так як з нею пов'язані всі органи, то і для всього організму. Вода нижче +15 ° С сприяє утворенню імпульсного тепла. Імпульсне тепло - це розігрів шкіри та клітин організму до +42 ° С. В результаті такого розігріву здорові клітини зміцнюються, а хворі гинуть. Холодна вода викликає значні втрати тепла організмом. І ці втрати тим більше, чим холодніше вода й триваліше процедура. У перші хвилини відбувається найбільша втрата тепла, надалі цей процес сповільнюється.

Водні процедури по тепловому відчуттю поділяються на:
• холодні нижче +20 ° С
• прохолодні +20-33 ° С
• індиферентні +34-35 ° С
• теплі +36-40 ° С
• гарячі вище +40 ° С

Суть загартовування холодною водою в тому, що повторне вплив холодної води створює умови для розвитку реакцій, що зменшують тепловіддачу і підвищують теплопродукцию; поліпшується обмін речовин в організмі і утворюється додаткове внутрішнє тепло. Найкраще загартовування холодною водою - це купання влітку у природних водоймах або взимку в басейні. Під час плавання вода масажує шкіру, зміцнює м'язи, активізує підшкірне кровообіг і стимулює нервові рецептори. Підвищений розпад теплової енергії компенсується посиленням теплопродукції. При одній і тій же температурі води і повітря вода здається набагато холодніше. Наприклад, тепловіддача в ній при температурі +20 ° С в 4 рази вище, ніж на повітрі. Витрата енергії та обмін речовин в такій воді збільшується в 1,5 рази. Купання влітку у відкритих водоймах - один з кращих способів загартовування, тому що повітря, сонце і вода викликають комплексний вплив на організм. Починати купання потрібно, коли температура води досягає 18-20 ° С. Припиняють купання при температурі повітря 14-15 ° С, а води - 11-13 ° С. Бажано купатися в ранкові та вечірні години, перший час раз на день, а потім 2-3 рази на день. Проміжки між купаннями повинні бути 3-4 години. У воді необхідно більше рухатися і плавати. Чим вода прохолодніше, тим інтенсивніше повинні бути руху. Тривалість купання індивідуальна - до появи ознобу. Чим холодніше вода, тим коротше має бути її зіткнення з тілом. При адекватному застосуванні водних процедур поліпшується функція серцево-судинної і дихальної систем, склад крові; гармонізується нервово-психічна сфера; удосконалюється апарат терморегуляції; зникає метеозалежність. Так як поліпшується робота ендокринної системи, то у чоловіків відновлюється і підвищується потенція, а жінки позбуваються від розладів у статевій сфері і безпліддя. Крім того, холодна вода є потужною перешкодою до утворення ракових пухлин і сприяє розсмоктуванню вже виникли.

Баранова Світлана Василівна. Зміцнення організму

← Ходьба босоніж Морські купання 
Просмотров: 5722

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен