Правильне харчування - запорука швидкого одужання

правильне харчування

Марина Мещерякова, лікар невролог:
Протягом довгого часу наша структура співпрацює з дитячою клінічною лікарнею № 8 міста Волгограда. Кожне відвідування цього закладу приносить заряд позитивних емоцій, тому що видно постійні зусилля персоналу в прагненні створити найбільш комфортні умови для одужання маленьких пацієнтів. Просторі коридори, світлі палати, привітні обличчя лікарів і медсестер. Приємно усвідомлювати і свою причетність до цієї великої роботи: ось уже більше року в раціон харчування дітей у лікарні входять функціональні продукти Артлайф. Про стан здоров'я підростаючого покоління і про досвід використання продуктів Артлайф в організації лікувального харчування розмовляємо з висококласним фахівцем, відповідальним і мудрою людиною - головним лікарем МУЗ «Дитяча клінічна лікарня № 8» Тонконоженко Олексієм Віталійовичем.

- Олексій Віталійович, які простежуються особливості в стані здоров'я дітей і які чинники на них впливають?

- В останнє десятиліття катастрофічно зростає захворюваність дітей. Серед дітей до 14 років відзначені високі темпи зростання числа таких захворювань, як анемія, хвороби ендокринної та кістково-м'язової системи, алергічні хвороби, хвороби системи кровообігу, новоутворення, хвороби нервової системи. На цьому тлі лякає зростання числа хронічних захворювань, рівня інвалідності, порушення становлення репродуктивної системи, збільшення числа дезадаптованих дітей, зниження показників фізичного розвитку. Є переконливі дані про уповільнення спостерігалося раніше прискореного фізичного розвитку дітей і підлітків і навіть про їх децелерації, тобто сповільнення процесів біологічного дозрівання. Число здорових дітей, за даними досліджень, в даний час не перевищує 4-9%. Перераховані тенденції пов'язані з комплексом факторів, несприятливо впливають на організм, що росте. Найбільш значимими є погіршення соціального статусу більшості дітей, погіршення якості харчування, вплив екологічних факторів, наростання тяжкості зобної ендемії, медикаментозна агресія. 

- Як у вашому медичному закладі намагаються вплинути на ситуацію, непросту ситуацію?

- Діти, які перебувають на лікуванні в нашій установі, отримують висококваліфіковану допомогу на всіх етапах лікувального процесу: діагностика на якісному обладнанні, лікування сучасними препаратами, у нас навіть немає аптеки, оскільки відділення укомплектовані всім необхідним. Особливе місце займає якісне харчування, що відповідає вимогам СанПіН. Адже для того щоб процес лікування і подальшого одужання проходив ефективніше, необхідно, щоб у раціоні дітей були присутні необхідні вітаміни та інші важливі поживні речовини. Спростити завдання забезпечення повноцінного раціону допомагають продукти функціонального харчування. 

- Якими якостями повинні володіти продукти функціонального харчування?

- По-перше, вони повинні бути безпечними, адже мова йде про дитяче здоров'я. По-друге, забезпечувати нутріентную підтримку відповідно до вікових норм. І, по-третє, продукт повинен викликати апетит і бажання попросити добавку. 

- З січня 2008 року по теперішній час ваші маленькі пацієнти на полуденок п'ють киселі від компанії Артлайф. Розкажіть, будь ласка, що спонукало вас зробити цей вибір?

- Функціональні продукти Артлайф збалансовані за складом і повністю відповідають нашим вимогам. Надана інформація та пакет документів, відповідний нормативам, дали впевненість у серйозності та надійності виробника, і оскільки стояла проблема за різноманітністю дитячого меню, було прийнято рішення взяти пробну партію. Отримавши позитивні відгуки від завідувачів відділень, лікарів і батьків, вирішили розширити асортимент. Сьогодні киселі компанії Артлайф користуються успіхом у всіх відділеннях нашої лікарні. Причому кожне відділення має власні переваги: ​​нефрологічне відділення (з. о. Л. М. Бражник) використовує киселі «Журавлина» і «Обліпиха з ехінацеєю», кардіологія (з. о. Н. В. Шахова) і неврологія (Кз.о . Т. А. Баннова) - киселі «Обліпиха», «Лісова ягода», «Аронія з чорною смородиною», гастроентерологія (з. о. С. В. Вичік) - кисіль «Вівсяний з екстрактом подорожника».
Олексій Тонконоженко. 

Ще один відгук у цій лікарні ми отримали від завідуючої відділенням, лікаря реаніматолога вищої категорії СОЛНИШКІН Тетяни Василівни:

- Тетяна Василівна, розкажіть про досвід застосування функціональних продуктів Артлайф у вашому відділенні.

- Протягом кількох місяців наші маленькі пацієнти отримували білково-вітамінний коктейль Пінотель-Баланс як збалансованого джерела легкозасвоюваного білка. Цей продукт в потрібній пропорції з'єднує білки рослинного і тваринного походження, а також містить комплекс полівітамінів, мінералів, харчових волокон. Пінотель-Баланс отримували діти з чотирьох років, які мають дефіцит ваги, загострення хронічних соматичних захворювань, вторинні імунодефіцити, рак легенів, діти із соціально неблагополучних сімей. Ми використовували як традиційний шлях введення продукту, так і використовували його як зондового харчування для важких пацієнтів. Природно, хочеться відзначити киселі Артлайф. Завдяки відмінним смаковим якостям вони стали улюбленою стравою на полуденок для наших пацієнтів. 

- Тетяна Василівна, в чому ви бачите переваги співпраці з Компанією Артлайф?

- Мій особистий та професійний інтерес до компанії Артлайф грунтується на наступних переваги: ​​екологічно безпечну сировину, висока якість продукції, вітчизняний ринок з доступними цінами і гнучким маркетинг-планом. Все це дає  можливість без особливих зусиль користуватися продукцією самій і пропонувати її оточуючим. Від себе додам, що особливе задоволення приносить цікаве спілкування з Партнерами компанії Артлайф, які, завдяки оптимізму, великому досвіду, уважності і доброзичливості, дарують заряд бадьорості і впевненості в тому, що ми займаємося потрібною справою, затребуваним часом. 

Коментує Партнер Компанії Артлайф в ранзі Діамантовий Директор, керівник сервісного центру в м. Волгоград Наталія Герусова:

- З першого погляду може здатися, що формування співпраці з дитячою лікарнею було простим: зустріч, договір, закупівля. Насправді, на початку шляху були і настороженість, і моменти недовіри, і небажання щось змінювати. На щастя, ми змогли все подолати. Отриманий результат був досягнутий завдяки систематичної праці, відповідальності, великому бажанню допомогти на всіх етапах взаємодії: від інформаційної підтримки до своєчасного постачання продукту. Крім того, хочеться додати, що дуже багато залежить від керівника установи. Наявність таких якостей, як уміння аналізувати, приймати рішення, брати на себе відповідальність - є запорукою успіху будь-якого проекту. 

Коментує науковий консультант Компанії Артлайф к.м.н. Наталя Шилова:

- Сьогодні як не можна більш актуально звучить питання про оптимізацію харчування дітей в організованих колективах і особливо в дитячих лікувальних установах. В умовах стаціонару від якісного повноцінного харчування залежать ефективність лікувальних заходів і терміни одужання. Компанія Артлайф з перших днів присутності на ринку поставила за мету зміцнювати і підтримувати здоров'я населення, попереджати розвиток захворювань, пов'язаних з неправильним харчуванням. Я вважаю, що нашим Партнерам належить величезна роль у пропаганді здорового харчування та здорового способу життя. Дуже радує, що співробітники МУЗ «Дитяча клінічна лікарня № 8» м. Волгограда зуміли оцінити достоїнства продуктів харчування функціонального призначення від Компанії Артлайф. Безсумнівним успіхом сервісного центру Артлайф - Волгоград та його керівника Наталії Валентинівни Герусовой, є те, що знайомство з продуктами Артлайф у співробітників МУЗ «Дитяча клінічна лікарня № 8» переросло в плідну співпрацю, безумовно, сприяє підвищенню ефективності лікування, що збільшує можливості терапевтичних заходів.

Коментарі

ВВЕРХ