Енергія активного дня

Мікс Herbal Active артлайф

Що таке мікс?
У перекладі з англійської слово «мікс» означає змішання, з'єднання. Мікс Herbal Active - це новий комбінований продукт функціонального харчування, основу якого складають злакові пластівці, змішані зі шматочками фруктів, а також арахісом, маком та кунжутом. За консистенцією нагадує мікс фруктове желе.

Здорове харчування починається з повноцінного сніданку. За час нічного сну людина в середньому втрачає 80 кілокалорій на годину. Тому сніданок просто необхідний для відновлення енергетичного балансу організму.
Дослідження вчених довели, що у тих, хто снідає, обмін речовин відбувається на 3-4% інтенсивніше середнього показника.
І, навпаки, у тих, хто систематично не снідає, - на 4-5% повільніше. Якщо відмовитися від ранкового прийому їжі, в організмі впаде рівень цукру в крові, що знизить швидкість реакції і протікання розумових процесів. В результаті тестування було виявлено, що регулярне вживання сніданку підвищує якість виконання завдань на концентрацію уваги і утримання інформації в пам'яті. Фахівці з правильного харчування рекомендують ви-делять на сніданок 25-30% добового раціону. Правильний і регулярний сніданок стимулює роботу мозку, знижує ризик ожиріння та захворювань серцево-судинної системи. Від сніданку ні в якому разі не варто відмовлятися людям, контролюючим масу тіла, оскільки він сприяє збалансованому прийому їжі протягом дня і попереджає ймовірність переїдання. Нарешті, хороший сніданок позитивно впливає на настрій і працездатність. Яким повинен бути ідеальний сніданок? Корисним, живильним, смачним і швидким у приготуванні.


Новий функціональний продукт Компанії Артлайф фруктово-горіховий мікс на основі злаків Herbal Active є відмінним варіантом для сніданку:
■ Містить різні типи вуглеводів, які знаходяться в збалансованій пропорції. «Швидкі» вуглеводи (прості сахарà) моментально дають енергію, яка необхідна для тіла і мозку. А «повільні» вуглеводи (крохмаль) нормалізують рівень цукру в крові. 
■ Сприяє нормальній роботі серця. Що входить до складу продукту L-таурин бере участь в обміні натрію, калію, кальцію і магнію, покращує енергетичні процеси в організмі.
■ Є джерелом харчових волокон, які забезпечують нормальне травлення. Крім того, харчові волокна покращують мікрофлору кишечника, сприяючи розвитку біфідобактерій, покращують ліпідний обмін, виводять з організму чужорідні сполуки, такі як токсини і радіонукліди.
■ Відмінно підходить для програми зі зниження надмірної маси тіла. Склад продукту способст-яття повноцінному і тривалого почуттю насичення, що дозволяє виключити висококалорійні перекушування протягом дня. 
■ Підвищує життєвий тонус. Вітаміни групи В та вітамін С збільшують працездатність і зміцнюють імунітет. Унікальне маточне молочко (джерело замінних і незамінних амінокислот, вітамінів, ферментів) підвищує обмін речовин, нормалізує тонус кровоносних судин, створює бадьорий настрій і прилив сил. 
■ Простий і зручний у приготуванні. Досить розвести вміст пакету гарячою водою і через пару хвилин смачний і поживний сніданок готовий! Новий функціональний продукт Артлайф наповнить ваш день новою енергією. Будьте здорові! 

Поради тим, кому важко привчити себе снідати вранці:
■ Встаньте на 10 хвилин раніше.
■ Зробіть ранкову зарядку.
■ Прийміть контрастний душ або розітріться холодним вологим рушником.
■ Якщо все-таки вам складно з'їсти сніданок відразу після пробудження, візьміть його з собою на роботу. Поки ви доїсте до офісу - ви встигнете остаточно прокинутися і підготуватися до прийому їжі. 
■ Знизьте калорійність вечері.

Коментарі

ВВЕРХ