Продовжуємо традиції

Кисіль вівсяно-рисовий Артлайф

Вівсяний кисіль є одним з базових рецептів традиційної російської кухні. Перші відомості про нього можна знайти у стародавніх монастирських рукописах XVI століття і кулінарних книгах «Домострою». Простий в приготуванні, має приємний смак, незамінний у дні православних постів. Як ніякий інший продукт допомагає зберегти бадьорість духу та фізичні сили.

Чому в наші дні, наповнені постійними турботами і стресом, ми все частіше звертаємося до напівзабутим кулінарним рецептам? Відповідь проста. Рецепти на основі натуральної сировини найбільшою мірою приносять користь нашому здоров'ю і заслуговують особливої ​​довіри. В даний час можна сказати, що вівсяний кисіль Herbal Active, розроблений фахівцями Компанії Артлайф, заслужено визнаний одним з найкращих продуктів функціонального харчування. Його з великим задоволенням п'ють люди різного віку, і рекомендують лікарі як елемент лікувально-профілактичного харчування. Сьогодні фахівці компанії Артлайф раді представити всім прихильникам здорового харчування новий вівсяно-рисовий кисіль Herbal Active. Цей натуральний продукт має загальнозміцнюючу дію, покращує обмін речовин і роботу травного ної системи, підвищує працездатність і зміцнює імунітет. Натуральна вівсяно-рисова основа киселю буде дуже корисна для людей із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, так як дбайливо огортає шлунок і захищає його. Входять до складу продукту розчинні харчові волокна надають виражене сорбційне дію, зв'язують і виводять з організму шкідливі токсини, очищають мікроворсинки кишечника. Також до складу цього функціонального продукту входить лізат біфідобактерій, який сприяє нормалізації мікрофлори шлунково-кишкового тракту і підсилює її захисні функції в протистоянні патогенних мікроорганізмів. Це властивість продукту робить його
особливо цінним для дорослих і дітей, у яких внаслідок неправильного харчування або прийому антибіотиків порушено рівновагу кишкової мікрофлори (дисбактеріоз).

Прийом киселю буде сприяти усуненню таких неприємних симптомів, як розлад шлунку, метеоризм, відчуття тяжкості в шлунку. Вівсяно-рисовий кисіль Herbal Active є джерелом вітамінів групи В, які мають велике значення для людини. Вони регулюють протягом багатьох біохімічних процесів в організмі, зокрема регулюють діяльність нервової системи, зміцнюють загальний тонус організму і підвищують працездатність. Крім цього, продукт збагачений вітаміном С, який сприяє збільшенню міцності стінок судин, забезпечуючи їх захист від проникнення вірусів і бактерій. Кисіль є ідеальним доповненням до будь-якого прийому їжі.

Наприклад:
Сніданок: омлет, кисіль і тости;
Обід: шматочок ріби або м'яса, гречана каша, салат мімоза і кисіль.
Вечеря: сир, фрукти та кисіль.

Для людей контролюючих масу тіла буде приємно дізнатися, що в порції продукту міститься зовсім небагато калорій. При
цьому вівсяно-рисовий кисіль володіє неймовірним потенціалом як продукт дієтичного харчування. Це пов'язано з тим, що у вівсі
знайдені ферменти, що допомагають засвоєнню жиру в кишечнику і сприяють засвоєнню вуглеводів, а рис містить велику
кількість клітковини. Напевно, вівсяно-рисовий кисіль гідно оцінять і люди, що дотримуються православний пост. Адже при вживанні цього продукту на основі рослинної сировини, можна відчути приплив сил і енергії. Спробуйте новий функціональний продукт Компанії Артлайф і будьте здорові!

Планета Артлайф / № 3 2009

Коментарі

ВВЕРХ