Артлайф - ефективність, процвітання, успіх.

міжнародна медична конференція Артлайф

18 вересня, місто Новосибірськ. Понад 600 учасників з багатьох міст Росії та країн СНД відвідали організовану Компанією Артлайф медичну конференцію. Захід такого рівня проходило вперше і викликав величезний інтерес. Тематика доповідей охоплювала широке коло актуальних проблем, що хвилюють Партнерів Компанії. Було заслухано 15 доповідей, автори яких доктори і кандидати медичних наук, працівники провідних науково-освітніх установ, а також лікарі та фахівці практичної медицини. Присутність членів Російської академії природничих наук академіка В. С. Новикова і професора Ю. П. Скрипкіна додало заходу високий статус. 

Протокол заходу
Конференцію відкрив Володимир Копанев, керівник Головного випробувального лабораторного центру ФГУН Новосибірського НДІ гігієни. На початку виступу доповідач зачитав вітальне слово керівника Управління Росспоживнагляду по Новосибірській області В. Міхєєва. У ході виступу Володимир Копанев підкреслив необхідність корекції раціону за допомогою біоактивних комплексів, зазначив, що більшість продуктів Артлайф пройшли процедуру добровільної сертифікації і мають підтримку у вигляді клінічних досліджень. Доповідач висловив упевненість, що Компанія Артлайф, займаючи одне з провідних місць серед російських
виробників БАД, буде підтримувати Політику здорового харчування, яка служить гарантом зміцнення здоров'я не тільки нинішнього, а й майбутніх поколінь.
Програму заходу продовжив Віце-президент з науки та виробництва Компанії Артлайф Андрій Вековцев. Великий інтерес викликало його виступ про аспекти створення біологічно активних комплексів нового покоління, зокрема про сучасні способи доставки мік-ронутріентов в організм і їх ефективності. Андрій Вековцев
розповів про унікальні каркасних таблетках, запатентованих мікрокапсульованих формах, інноваційних фітонаносомах  з активною речовиною і твердих желатинових капсулах зі спеціальними властивостями. Наступним блоком конференції стали доповіді, присвячені проблемі здоров'я опорно-рухової системи. Всі доповідачі зазначили, що, при сьогоднішньому стані справ у галузі профілактичної медицини та неповноцінності сучасного харчування, не існує іншого способу зберегти здоров'я кісткового і суглобового апарату, крім як введення в раціон високотехнологічних комплексів, прикладом яких є продукти Артлайф.
Ортопед-травматолог, доцент Військово-медичної академії Санкт-Петербурга Віктор Вовченко розповів про остеоартрозі та метаболічному синдромі, запропонував комплексний підхід до корекційної терапії даних захворювань за допомогою комплексів Артлайф.
Співробітники кафедри дитячих хірургічних хвороб СібГМУ (м. Томськ) доцент Григорій Слізовскій і молодий вчений Іван Кужелівскій торкнулися питання корекції стану здоров'я дітей. Григорій Слізовскій акцентував увагу на тому,
що захворювання суглобів молодіють. Учений навів статистику дисплазій сполучної тканини у дітей раннього віку та переконливо показав, що комплекс Кальцімакс здатний оптимізувати лікування травм як у дорослих, так і у дітей.
Іван Кужелівскій представив доповідь про матеріали, які лягли в основу патенту на новий спосіб лікування переломів довгих трубчатих кісток у дітей за допомогою додаткового включення в раціон біоактивного комплексу Ессенціал ойл з дигідрокверцетин і селеном. 
Невролог, професор РАПН з Ростова-на-Дону Юрій Скрипкін поділився досвідом використання програм, складених на основі продуктів Артлайф для комплексної терапії та профілактики системного остеопорозу. Наступний блок доповідей показав, як працівники сервісних центрів Артлайф в регіонах реалізують програму корекції харчування дітей у державних установах.
Ольга Пучніна, доцент кафедри адаптації та фізичної культури Липецького державного педагогічного університету,
головний дитячий гастроентеролог Липецької області, і Надія Найдьонова, лікар-терапевт з Томська, поділилися досвідом оздоровлення дітей дошкільного віку продуктами функціонального харчування в Черноземном і Сибірському регіонах. У їхніх доповідях
прозвучало, що регулярне вживання продуктів Артлайф знижує захворюваність у 2,5-3 рази, дозволяє підвищити відвідуваність дошкільних установ, сприяє прискоренню нервнопсіхіческіе розвитку дітей. Позначила хорошу сумісність Кисильов компанії Артлайф з іншими продуктами харчування.

Наприклад: 
Сніданок: омлет, тости, кисіль компанії Артлайф.
Обід: шматок м'яса або риби, салат з овочів, фрукти і кисіль. 
Вечеря: сир, фрукти, чай або кисіль. 

Наступні виступи вузьких фахівців показали, наскільки широко застосовуються продукти Артлайф в різних областях медицини.
Олена Лобикіна, завідуюча кафедрою медичної екології, епідеміології та здорового способу життя Новокузнецького державного інституту удосконалення лікарів розповіла про можливості функціонального харчування в комплексній корекції якості життя при цукровому діабеті, показала схему використання продуктів Артлайф у цій досить складній категорії хворих.

Катерина Плотникова, доктор медичних наук, лікар вищої категорії, доцент Кемеровської державної медичної академії позначила гостроту проблеми інсультів і показала, яким чином комплекс Нейростронг може допомогти у їх профілактиці і на етапі відновного лікування. 
Надія Новікова, асистент кафедри госпітальної та поліклінічної терапії з курсом ендокринології Алтайського державного медичного університету, лікар-ендокринолог вищої категорії (м. Барнаул), переконливо довела, що продукти Артлайф покращують якість життя. Її доповідь - приклад інтеграції сервісних центрів у вивченні ефективності продукції Компанії.

Велике враження на учасників конференції зробив доповідь Світлани Сегеди (м. Липецьк), в якому вона розповіла про позитивний досвід використання комплексів Артлайф для корекції запальних захворювань жіночої статевої сфери і безпліддя. Враховуючи актуальність цієї теми в умовах нинішньої демографічної ситуації, такий досвід воістину безцінний для Партнерів Артлайф у всіх регіонах. 
Участь у роботі конференції молодих учених, які виступають з початковими результатами дисертаційних досліджень, в черговий раз підкреслює, що робота з Компанією Артлайф - це загальний внесок у розвиток науки.
Перспективність співпраці з молодими вченими і студентами Сибірського медичного університету особливо відзначила науковий консультант Компанії Артлайф Наталя Шилова. Вона розповіла, яких результатів вдалося домогтися в області вивчення активних речовин продуктів Артлайф, представила наукові проекти, результати яких планується включити в дисертаційні дослідження в галузі травматології та пульмонології. Олександра Воронова показала перші результати дослідження властивостей лецитину в неврологічній практиці і його можливості для підвищення ефективності терапії демієлінізуючих захворювань ЦНС. Цю роботу Олександра виконує на базі Амурської державної медичної академії та за підтримки сервісного центру Артлайф в Благовєщенську.
Із заключним словом на медичній конференції виступив Василь Новиков, віце-президент Російської академії природничих наук, лауреат державної премії РФ, лауреат «Золотої Зірки Науки», заслужений діяч науки РФ, академік, доктор медичних наук, професор. У своєму виступі він підкреслив високий рівень представлених доповідей, їх актуальність як з наукової, так і з практичної точки зору. Він висловив упевненість в тому, що Компанія Артлайф має дійсно велике майбутнє, причому не тільки на ринку Росії, а й сусідніх держав.

Підсумки конференції
Конференція «Артлайф - ефективність, процвітання, успіх» продемонструвала увагу до діяльності Компанії Артлайф з боку державних структур та регіональних влад, а також показала, що професіонали з різних галузей медицини та охорони здоров'я високо цінують продукцію Артлайф і віддають належне її вкладом у формування здоров'я нації.
Спектр медичних спеціальностей, за якими були представлені доповіді на конференції, дав практикуючим лікарям уявлення про широту можливостей застосування біоактивних комплексів і функціональних продуктів Артлайф. Безцінний  обмін досвідом, конкретні приклади і рекомендації для практичного використання стали підсумком роботи конференції.

Коментарі

ВВЕРХ