Лікувально-профілактична зубна паста N-Zim Prebio

N-Zim Prebio артлайф

У середині травня 2009 року Компанія Артлайф випустила нову лікувально-профілактичну зубну пасту N-Zim Prebio, яка відрізняється високою якістю
та ефективністю. Вона не має аналогів на стоматологічному ринку, і її унікальний склад розроблений з урахуванням нормальної мікрофлори порожнини рота.

Коментує стоматолог, лікар вищої категорії Тетяна Проторова, м. Новосибірськ:
Кожна розсудлива людина піклується про своїх зубах і яснах в міру своїх можливостей і знань. Однак, як показує моя практика, у деяких пацієнтів догляд за зубами обмежується їх чищенням один раз на день, у багатьох немає корисної звички користуватися флосами (нитками для зубів).
Таке уявлення про догляд за порожниною рота часто стають причиною проблем: від неприємного запаху з рота і незадовільного кольору емалі до серйозних захворювань, таких як карієс. Справа в тому, що в ротовій порожнині безперервно розмножуються сотні тисяч мікроорганізмів, продуктом життєдіяльності яких є кислота, що роз'їдає емаль і що приводить до її розм'якшення. Більше того, зубний наліт, який вони утворюють, є однією з причин неприємного запаху з рота і сприяє утворенню зубного каменю. А бактерії зубного каменю в свою чергу можуть привести до запалення ясен і, як наслідок, їх кровоточивості і пародонтозу.
Сьогодні на ринку не так багато зубних паст, які одночасно підвищували б імунітет в порожнині рота, ефективно видаляли зубний наліт і захищали від розмноження хвороботворних бактерій. Мова йде про пасту, яка не має аналогів на російському ринку. Лікувально-профілактична зубна паста N-Zim Prebio Компанії Артлайф володіє не тільки очищує дією, але і служить прекрасним засобом профілактики стоматологічних захворювань. Вона містить у своєму складі лізат лактобактерій, який підвищує активність клітин місцевого імунітету. Це дозволяє захистити зуби від карієсу, освіти нальоту і знизити ризик розмноження хвороботворних мікроорганізмів, що формують зубний наліт. Завжди слід пам'ятати, що для збереження здорового стану порожнини рота потрібно регулярне чищення зубів (як мінімум двічі в день по 3-5 хвилин), правильне її виконання, використання флосів кожен день і своєчасне відвідування стоматолога.

Повноцінний догляд за зубами за допомогою N-Zim Prebio:
■ Це нормальна кисле середовище (pH-5, 5) в порожнині рота.
Зубна паста N-Zim Prebio, завдяки компонентам, що входять до її складу, нормалізується кислотно-лужний баланс в ротовій порожнині.
■ Це захист від розмноження хвороботворних бактерій.
Важливою особливістю зубної пасти N-Zim Prebio є застосування лизата лактобактерій в її в рецептурі, що підвищує місцевий імунітет, тим самим перешкоджаючи розмноженню мікроорганізмів у ротовій порожнині і допомагаючи зберегти корисну мікрофлору.
■ Це здорові ясна.
Зубна паста N-Zim Prebio зменшує хворобливі симптоми при запальних процесах. Що входить до її складу алантоїн знімає запалення ясен і знижує їх кровоточивість. А поєднання лизата лактобактерій з екстрактом алое дозволяє забезпечити повноцінне харчування слизової оболонки і сприяє загоєнню слизової оболонки ротової порожнини і ясен.
■ Це видалення зубного нальоту.
Фермент папаїн дбайливо розщеплює наліт на зубах, не завдаючи шкоди зубної емалі, а завдяки наночасткам діоксиду кремнію наліт сорбується і виводиться при полосканні рота. Більше того входить до складу лізат лактобактерій надійно захищає зуби від утворення нальоту. В результаті N-Zim Prebio підтримує ідеальну гігієну порожнини рота.
■ Це профілактика карієсу.
N-Zim Prebio допомагає запобігти карієс, діючи комплексно. По-перше, ефективно видаляє зубний наліт, по-друге, обмежує вироблення кислот бактеріями зубного нальоту і, по-третє, перешкоджає осадженню на поверхні емалі мікробних частинок.
■ Це свіжий подих.
N-Zim Prebio забезпечує свіжий подих за рахунок компонентів, які ефективно борються з бактеріями - основною причиною неприємного запаху.
■ Це делікатна чищення зубів.


Зубна паста N-Zim Prebio м'яко і дбайливо впливає на зубну емаль і ясна. З новою зубною пастою N-Zim Prebio ви не тільки захистите зуби від карієсу і освіти нальоту, а й підвищите місцевий імунітет в порожнині рота.

Коментарі

ВВЕРХ