Лікування безпліддя за допомогою БАД компанії Артлайф

лікування безпліддя бади Артлайф

Світлана Іванівна Серьога Лікар акушер-гінеколог вищої категорії (м. Липецьк) 
Коли в 6,5 років тому мені запропонували співпрацювати з компанією Артлайф і рекомендувати БАДи своїм пацієнтам, я поставилася до цього з недовірою, як і багато лікарів. Та це й не дивно, адже 6 років у медичній академії нас вчили лікувати ліками хімічного синтезу або скальпелем. Але, попрацювавши кілька років практикуючим лікарем акушером-гінекологом і зіткнувшись з вагітними жінками, інфікованими збудниками таких інфекцій, які практично не виліковні: ВІЛ, ВПГ, ЦМВ, вірусні гепатити, я стала все частіше і частіше замислюватися про те, як я можу їм допомогти підтримати своє здоров'я, поліпшити якість життя і народити здорових дітей. Тобто мене хвилювало здоров'я жінок, яке я не могла якісно поліпшити за допомогою одних тільки хімічних препаратів. Адже жіноче здоров'я - це поняття багатогранне, золотий фонд родини. Це не тільки краса і граціозність, а й гармонійні стосунки з коханим чоловіком, народження міцних і здорових дітей. А ось що стосується народження здорових дітей, для багатьох сімей - це проблематично.
Любов романтична, хвороба - ні. І буває дуже прикро, коли новонароджені діти несуть на собі тягар батьківських інфекцій, в т. ч. І передаються статевим шляхом. У багатьох сучасних мам і тат безсимптомно персистують інфекції, які заважають дитині народитися здоровою. Статистика невтішна: від 27 до 65% дітей в РФ народжується з ознаками внутрішньоутробних інфекцій (з групи високого інфекційного ризику), і внутрішньоутробні інфекції (ВУІ) займають третє рангове місце в структурі дитячої смертності в багатьох регіонах Росії.
Найбільш часто доводиться стикатися на прийомі з вагітними жінками, інфікованими збудниками хламідійної, мікоплазменної, уреаплазменной, герпесвірусної, цитомегаловірусної й і папіломавірусної інфекцій. Такі інфекції можуть привести до наступних ускладнень вагітності: невиношування, вроджені вади розвитку (ВВР), інфекційні захворювання плода та новонародженого, затримка росту і внутрішньоутробного розвитку плоду. Віддалені наслідки ВУИ: безпліддя, порушення менструального циклу, дисплазія та рак шийки матки.
Одними фармацевтичними препаратами такі проблеми вирішувати і профілактувати складно, особливо в першому триместрі вагітності, коли хімічний вплив може призвести до ВПР. Головна заповідь лікаря: «Не нашкодь», і я вирішила в цій ситуації рекомендувати вагітним жінкам натуральний природний препарат Компанії Артлайф «Комплекс ферментів плюс» (аналог німецького препарату «Вобензим», активно рекомендований кафедрами акушерства і гінекології провідних невтішна: від 27 до 65% дітей в РФ народжується з ознаками внутрішньоутробних інфекцій (з групи високого інфекційного ризику), і внутрішньоутробні інфекції (ВУІ) займають третє рангове місце в структурі дитячої смертності в багатьох регіонах Росії. Найбільш часто доводиться стикатися на прийомі з вагітними жінками, інфікованими збудниками хламідійної, мікоплазменної , уреаплазменной, герпесвірусної, цитомегаловірусної й і папіломавірусної інфекцій Такі інфекції можуть привести до наступних ускладнень вагітності. невиношування, вроджені вади розвитку (ВВР), інфекційні захворювання плода та новонародженого, затримка росту і внутрішньоутробного розвитку плоду Віддалені наслідки ВУИ, безпліддя, порушення менструального циклу, дисплазія та рак шийки матки.
Одними фармацевтичними препаратами такі проблеми вирішувати і профілактувати складно, особливо в першому триместрі вагітності, коли хімічний вплив може призвести до ВПР. Головна заповідь лікаря: «Не нашкодь», і я вирішила в цій ситуації рекомендувати вагітним жінкам натуральний природний препарат Компанії Артлайф «Комплекс ферментів плюс» (аналог німецького препарату «Вобензим», активно рекомендований кафедрами акушерства і гінекології провідних ВНЗ країни). Я помітила, що ті пацієнтки, які беруть антибіотик або противірусний препарат з «Комплекс ферментів плюс» не пред'являють скарг на діспепті-етичні розлади, у них не розвиваються алергічні реакції і бісбактеріоз.
Через рік роботи з препаратом «Комплекс ферментів плюс», я проаналізувала 44 амбулаторні картки породіль з діагнозом: «Хламідійна інфекція сечостатевого тракту». Результати вразили. Поєднання антибактеріальної терапії з БАД Артлайф «Комплекс ферментів плюс» збільшило кількість видужали вагітних жінок з 67% до 78-80% в порівнянні з контрольною групою. Усі жінки відзначили хорошу переносимість такої терапії. А найголовніший результат - народження здорових, доношених дітей.
Є ще одне неприємне ускладнення сучасних часто безсимптомно або малосимптомний протікають інфекцій. Це безпліддя, яке зустрічається у 10-20% подружніх пар. Три роки тому я почала роботу з групою пацієнтів з різним терміном безпліддя від 2 до 15 років.

Ось клінічні приклади пацієнток, з якими мені довелося працювати:
- Пацієнтка 30 років, страждає ВПЛ ш / матки, безпліддя 8 років.
- Пацієнтка 25 років з поєднанням хламідійної і ВПГ - інфекцією МПО, вагітність не наступала 3 роки.
- Пацієнтка 29 років, з ВІЛ-інфекцією з ПРО Хр. Хламідіоз МПО, стійкий до АБ-терапії, страждає безпліддям 2 роки.
- Пацієнтка 27 років, вагітність не наступала 3 роки після антенатальної загибелі плоду в зв'язку з персистуючою ЦМВІ.
- Пацієнтка 29 років з хронічною персистуючою хлемідійной інфекцією МПО. Безпліддя 2 роки.
- Пацієнтка 32 років, з поєднаною-ної інфекцією МПО: мікоплазми-ної, уреаплазменной і бактеріальним вагінозом, вагітність не наступала 10 років.
- Пацієнтка 35 років, вторинне безпліддя 5 років у зв'язку з хронічною персистуючою хламідійної-уреаплазменною інфекцією МПО.
- Пацієнтка 25 років з мікстін-фекции МПО: хламідіоз, уреа-плазмоз, бактеріальний вагіноз. Безпліддя 2 роки.
- Пацієнтка 37 років. Безпліддя 15 років на тлі хронічної персистуючої хлемідійной інфекцією МПО.

При зверненні з приводу безпліддя в ГУЗ «ОЦПБС та ІЗ» спочатку пацієнтки обстежувалися на інфекції сечостатевого тракту методом ІФА і ПЛР діагностики. Потім лікування виявлених інфекцій пропонувалося кожній подружній парі. На першому етапі лікування проводилася комбінована терапія запальних захворювань репродуктивних органів фармпрепаратами і БАДами Компанії Артлайф:

- Імунокорекція (фармпрепарат). Вітамінотерапія - «Діскавері»: 2 таб. вранці, 2 таб. в обід.
- Антибактеріальна і / або противірусна терапія (фармпрепарат) «Комплекс ферментів плюс» 2-3 таб. 3 рази на день (за 30 хвилин до їжі з фармпрепаратів)
- Відновлення мікрофлори «Біфідобак» 1 капc. 3 рази в день 3 місяці.
При використанні даної схеми перші ознаки вагітності в пацієнток виявлялися через 2-3 місяці після початку прийому курсу. При відсутності настання вагітності в найближчі 3 місяці після першого етапу лікування другим етапом призначалася протизапальна реабілітаційна терапія БАДами Компанії Артлайф:

1. «Івлаксін» 180 таб. - 2 стандарти Чоловікові й жінці по схемі:
3 т. - 3 рази 5 днів
2 т. - 3 рази 7 днів
1 т. - 3 рази 30 днів

2. «Комплекс ферментів» 180 таб. - 2 стандарти Чоловікові:
6 т. - 3 рази 5 днів
3 т. - 3 рази 7 днів
2 т. - 3 рази 5 днів

Жінці:
5 т. - 3 рази 3 дні
4 т. - 3 рази 5 днів
2 т. - 3 рази 12 днів

3. «АСЕВІТ» 30 кап. - 2 стандарти Чоловікові й жінці по схемі:
вранці до їжі 1 капc, в день 30 днів.

Вагітність настала у 90% подружніх пар, що дотримують високу комплексність лікування, і закінчилася нормальними пологами та народженням здорових дітей. 

Такі цікаві результати дозволили зробити наступні висновки:
1. Комплексна протизапальна терапія, що включає етіотропну хіміотерапію і неспецифічну фітотерапію препаратами компанії «Артлайф» дозволяє більш ефективно вирішувати проблему безпліддя, пов'язану з хронічним запальним процесом в репродуктивних органах.
2. Вона добре переноситься і практично безпечна для пацієнток.

Коментарі

ВВЕРХ