здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Лікування безпліддя за допомогою БАД компанії Артлайф

лікування безпліддя бади Артлайф

Світлана Іванівна Серьога Лікар акушер-гінеколог вищої категорії (м. Липецьк) 
Коли в 6,5 років тому мені запропонували співпрацювати з компанією Артлайф і рекомендувати БАДи своїм пацієнтам, я поставилася до цього з недовірою, як і багато лікарів. Та це й не дивно, адже 6 років у медичній академії нас вчили лікувати ліками хімічного синтезу або скальпелем. Але, попрацювавши кілька років практикуючим лікарем акушером-гінекологом і зіткнувшись з вагітними жінками, інфікованими збудниками таких інфекцій, які практично не виліковні: ВІЛ, ВПГ, ЦМВ, вірусні гепатити, я стала все частіше і частіше замислюватися про те, як я можу їм допомогти підтримати своє здоров'я, поліпшити якість життя і народити здорових дітей. Тобто мене хвилювало здоров'я жінок, яке я не могла якісно поліпшити за допомогою одних тільки хімічних препаратів. Адже жіноче здоров'я - це поняття багатогранне, золотий фонд родини. Це не тільки краса і граціозність, а й гармонійні стосунки з коханим чоловіком, народження міцних і здорових дітей. А ось що стосується народження здорових дітей, для багатьох сімей - це проблематично.
Любов романтична, хвороба - ні. І буває дуже прикро, коли новонароджені діти несуть на собі тягар батьківських інфекцій, в т. ч. І передаються статевим шляхом. У багатьох сучасних мам і тат безсимптомно персистують інфекції, які заважають дитині народитися здоровою. Статистика невтішна: від 27 до 65% дітей в РФ народжується з ознаками внутрішньоутробних інфекцій (з групи високого інфекційного ризику), і внутрішньоутробні інфекції (ВУІ) займають третє рангове місце в структурі дитячої смертності в багатьох регіонах Росії.
Найбільш часто доводиться стикатися на прийомі з вагітними жінками, інфікованими збудниками хламідійної, мікоплазменної, уреаплазменной, герпесвірусної, цитомегаловірусної й і папіломавірусної інфекцій. Такі інфекції можуть привести до наступних ускладнень вагітності: невиношування, вроджені вади розвитку (ВВР), інфекційні захворювання плода та новонародженого, затримка росту і внутрішньоутробного розвитку плоду. Віддалені наслідки ВУИ: безпліддя, порушення менструального циклу, дисплазія та рак шийки матки.
Одними фармацевтичними препаратами такі проблеми вирішувати і профілактувати складно, особливо в першому триместрі вагітності, коли хімічний вплив може призвести до ВПР. Головна заповідь лікаря: «Не нашкодь», і я вирішила в цій ситуації рекомендувати вагітним жінкам натуральний природний препарат Компанії Артлайф «Комплекс ферментів плюс» (аналог німецького препарату «Вобензим», активно рекомендований кафедрами акушерства і гінекології провідних невтішна: від 27 до 65% дітей в РФ народжується з ознаками внутрішньоутробних інфекцій (з групи високого інфекційного ризику), і внутрішньоутробні інфекції (ВУІ) займають третє рангове місце в структурі дитячої смертності в багатьох регіонах Росії. Найбільш часто доводиться стикатися на прийомі з вагітними жінками, інфікованими збудниками хламідійної, мікоплазменної , уреаплазменной, герпесвірусної, цитомегаловірусної й і папіломавірусної інфекцій Такі інфекції можуть привести до наступних ускладнень вагітності. невиношування, вроджені вади розвитку (ВВР), інфекційні захворювання плода та новонародженого, затримка росту і внутрішньоутробного розвитку плоду Віддалені наслідки ВУИ, безпліддя, порушення менструального циклу, дисплазія та рак шийки матки.
Одними фармацевтичними препаратами такі проблеми вирішувати і профілактувати складно, особливо в першому триместрі вагітності, коли хімічний вплив може призвести до ВПР. Головна заповідь лікаря: «Не нашкодь», і я вирішила в цій ситуації рекомендувати вагітним жінкам натуральний природний препарат Компанії Артлайф «Комплекс ферментів плюс» (аналог німецького препарату «Вобензим», активно рекомендований кафедрами акушерства і гінекології провідних ВНЗ країни). Я помітила, що ті пацієнтки, які беруть антибіотик або противірусний препарат з «Комплекс ферментів плюс» не пред'являють скарг на діспепті-етичні розлади, у них не розвиваються алергічні реакції і бісбактеріоз.
Через рік роботи з препаратом «Комплекс ферментів плюс», я проаналізувала 44 амбулаторні картки породіль з діагнозом: «Хламідійна інфекція сечостатевого тракту». Результати вразили. Поєднання антибактеріальної терапії з БАД Артлайф «Комплекс ферментів плюс» збільшило кількість видужали вагітних жінок з 67% до 78-80% в порівнянні з контрольною групою. Усі жінки відзначили хорошу переносимість такої терапії. А найголовніший результат - народження здорових, доношених дітей.
Є ще одне неприємне ускладнення сучасних часто безсимптомно або малосимптомний протікають інфекцій. Це безпліддя, яке зустрічається у 10-20% подружніх пар. Три роки тому я почала роботу з групою пацієнтів з різним терміном безпліддя від 2 до 15 років.

Ось клінічні приклади пацієнток, з якими мені довелося працювати:
- Пацієнтка 30 років, страждає ВПЛ ш / матки, безпліддя 8 років.
- Пацієнтка 25 років з поєднанням хламідійної і ВПГ - інфекцією МПО, вагітність не наступала 3 роки.
- Пацієнтка 29 років, з ВІЛ-інфекцією з ПРО Хр. Хламідіоз МПО, стійкий до АБ-терапії, страждає безпліддям 2 роки.
- Пацієнтка 27 років, вагітність не наступала 3 роки після антенатальної загибелі плоду в зв'язку з персистуючою ЦМВІ.
- Пацієнтка 29 років з хронічною персистуючою хлемідійной інфекцією МПО. Безпліддя 2 роки.
- Пацієнтка 32 років, з поєднаною-ної інфекцією МПО: мікоплазми-ної, уреаплазменной і бактеріальним вагінозом, вагітність не наступала 10 років.
- Пацієнтка 35 років, вторинне безпліддя 5 років у зв'язку з хронічною персистуючою хламідійної-уреаплазменною інфекцією МПО.
- Пацієнтка 25 років з мікстін-фекции МПО: хламідіоз, уреа-плазмоз, бактеріальний вагіноз. Безпліддя 2 роки.
- Пацієнтка 37 років. Безпліддя 15 років на тлі хронічної персистуючої хлемідійной інфекцією МПО.

При зверненні з приводу безпліддя в ГУЗ «ОЦПБС та ІЗ» спочатку пацієнтки обстежувалися на інфекції сечостатевого тракту методом ІФА і ПЛР діагностики. Потім лікування виявлених інфекцій пропонувалося кожній подружній парі. На першому етапі лікування проводилася комбінована терапія запальних захворювань репродуктивних органів фармпрепаратами і БАДами Компанії Артлайф:

- Імунокорекція (фармпрепарат). Вітамінотерапія - «Діскавері»: 2 таб. вранці, 2 таб. в обід.
- Антибактеріальна і / або противірусна терапія (фармпрепарат) «Комплекс ферментів плюс» 2-3 таб. 3 рази на день (за 30 хвилин до їжі з фармпрепаратів)
- Відновлення мікрофлори «Біфідобак» 1 капc. 3 рази в день 3 місяці.
При використанні даної схеми перші ознаки вагітності в пацієнток виявлялися через 2-3 місяці після початку прийому курсу. При відсутності настання вагітності в найближчі 3 місяці після першого етапу лікування другим етапом призначалася протизапальна реабілітаційна терапія БАДами Компанії Артлайф:

1. «Івлаксін» 180 таб. - 2 стандарти Чоловікові й жінці по схемі:
3 т. - 3 рази 5 днів
2 т. - 3 рази 7 днів
1 т. - 3 рази 30 днів

2. «Комплекс ферментів» 180 таб. - 2 стандарти Чоловікові:
6 т. - 3 рази 5 днів
3 т. - 3 рази 7 днів
2 т. - 3 рази 5 днів

Жінці:
5 т. - 3 рази 3 дні
4 т. - 3 рази 5 днів
2 т. - 3 рази 12 днів

3. «АСЕВІТ» 30 кап. - 2 стандарти Чоловікові й жінці по схемі:
вранці до їжі 1 капc, в день 30 днів.

Вагітність настала у 90% подружніх пар, що дотримують високу комплексність лікування, і закінчилася нормальними пологами та народженням здорових дітей. 

Такі цікаві результати дозволили зробити наступні висновки:
1. Комплексна протизапальна терапія, що включає етіотропну хіміотерапію і неспецифічну фітотерапію препаратами компанії «Артлайф» дозволяє більш ефективно вирішувати проблему безпліддя, пов'язану з хронічним запальним процесом в репродуктивних органах.
2. Вона добре переноситься і практично безпечна для пацієнток.

← Лікувально-профілактична... Ідеальна дієта з новими... 
Просмотров: 3494

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен