Ідеальна дієта з новими продуктами Артлайф.

дієта з продуктами Артлайф

Чому більшість дієт не працює?
А відповідь оказівается простий. Уявіть, що ви зменшили калорійність вашнго добового раціону харчування. Спочатку організм братиме з поступаемой їжі тільки ті елементи, до яких він звик, тобто - ті, які легко засвоїти. Через пару днів ви трохи схуднете. Зате після ваш організм пристосується, і буде переробляти і складніші елементи. Прийде так звана «фаза плато», під час якої втрата зайвої ваги призупиниться. Потім ви ще більше скорочуєте ваш раціон харчування. Ви почнете тярять вагу, але ваш організм скорочує енерговитрати на менш важливі для нього функції - як результат сповільнюються обмінні процеси. Під час цього ви можете почати втрачати не дуже важливу для життя на думку організму м'язову масу. При скороченні калорійності вашого раціону харчування до мінімальної позначки, наш організм, не отримує всіх необхідних для життя елементів, і нарешті починає витратити небажані жирові відкладення на ваших боках. Вам добре, але організм то не підозрює, що ваше голодування «тимчасове», і розцінює цю ситуацію як загрозливу для вашого життя! Проблема дієт в яких сильно скорочується раціон харчування полягає в тому, що вони в більшості випадків тренують ваш організм накопичувати жир. Так як результат, після того як ви припините дієту ваш організм, не буде знати, коли ще буде «голодовка», буде готуватися до неї завчасно - почне перетворювати в жир стільки енергії, що надходить з їжею, скільки зможет. За цим ті люди, які втратили багато ваги під час дієти, після її закінчення знову набирають його і, навіть, з надлишком.

Який же вихід? 
По-перше не можна заганяти себе в жорсткі рамки, низькокалорійних дієт! Якщо це сильно вам потрібно, то знизьте калорійність раціону харчування, але запам'ятайте, що воно має бути здоровим і повноцінним. Якщо калорійність вашого раціону низька, то вона повинна мати високу харчова цінність. Допомогою при дієті вам стануть функціональні продукти харчування компанії Артлайф, які мають низьку калорійність і при цьому забезпечують організм потрібними для його життєдіяльності елементами, також стане вам у пригоді калькулятор калорій, який допоможе вам скоригувати калорійність вашого щоденного раціону харчування. Якщо взяти два однакові по калорійності раціони харчування: із звичайних продуктів і доповнений функціональними продуктами харчування компанії Артлайф, то харчова цінність функціональних продуктів харчування буде вище в 2 і більше разів ніж у звичайних. А з цього випливає, що, ваш організм буде отримувати всі необхідні елементи, буде налаштований на зниження ваги і почне витратити жир без великого стресу і уповільнення обміну речовин. Ви, в свою чергу не будете відчувати слабкість, перевтома, буде більше сил для занять спортом, збільшиться працездатність, у вас буде хороший імунітет.
Зараз в асортименті лінії «Light» компанії Артлайф з'явився новий продукт функціонального харчування - білково-злаковий коктейль «Amino Active». Клінічні дослідження довели ефективність білка при позбавленні від зайвої ваги. Крім того, багато фахівців вважають, що, при зниженні маси тіла, потрібно рівень білка підтримувати вище середньої норми. Зменшення калорійності потрібно досягати не за рахунок білків, а за рахунок вуглеводів і насичених жирів.
Білки - це речовини (усередині організму вони розщеплюються на - амінокислоти), що відіграють важливу роль у синтезі структурних білків тіла людини: шкіри, м'язів, волосся, а також є основою для синтезу гемоглобіну, ферментів, гормонів. Тому для нормальної життєдіяльності організму потрібно постійно поповнювати раціон харчування білком.
Є два джерела білка - рослинного і тваринного походження. Тваринні білки є джерелом всіх незамінних амінокислот, у той час, як у рослинних білках відсутня одна або дві обов'язкові амінокислоти, але разом з тим вони зменшують споживання холестерину і насичених жирів. Соя займає особливе місце серед джерел білка рослинного походження. Вона має максимально можливу харчову цінність білка і його фактично можна прирівняти до білка тваринного походження, при цьому соєвий протеїн за складом амінокислот більше підходить для людини. Відмінними якостями соєвих білків є те, що вони сприяють комфортному зниження ваги, допомагають м'язової маси витісняти жирову. При споживанні соєвого протеїну зменшується тяга до солодкого, з'являється відчуття насичення,.
Функціональний коктейль «Amino Active» є джерелом якісного соєвого білка, що збалансований за амінокислотним складом і легко засвоюється організмом. Також, білок, що використовується при його виготовленні містить величезну кількість мінералів і вітамінів групи В, D і Е. Це просто монобелковая суміш, а комплекс, який оптимізує раціон харчування.
Функціональні продукти Артлайф завжди проходять контроль якості. Вони не містять ГМО, при їх створенні використовують тільки натуральну сировину. Контролюйте калорійність раціону харчування, побільше рухайтеся, займайтеся спортом - і тоді ви точно зможете добится приємних для вас змін у боротьбі із зайвою вагою, а функціональні продукти компанії Артлайф вам у цьому допоможуть!

Коментарі

ВВЕРХ