загрузка...

Симптом-гелі: перевірено на практиці

симптом-гелі Артлайф

Лідія Бобильова, лікар-гастроентеролог вищої категорії:
- Я працюю лікарем більше 30 років, з них останні 20 - в гастроентерології. Дуже часто в своїй практиці я стикаюся з необхідністю призначення тривалих курсів антацидних препаратів, які, на жаль, мають серйозні побічні ефекти. З появою нового гелю Аціднейтрал моє завдання підтримувати високу якість життя пацієнтів значно спростилася. По складу Аціднейтрал частково перегукується з антацидними препаратами, але також містить рослинні екстракти з м'яким протизапальним, Гастропротекторна і обволікаючим дією. Всі мої пацієнти відзначали швидкий ефект після прийому комплексу Аціднейтрал. Печія і дискомфорт проходять через 15-20 хвилин, побічних ефектів відмічено не було. У пацієнтів з гіперхлоргідріей на тлі прийому Аціднейтрала вдалося скоротити строки застосування блокаторів іонної помпи і надалі відмовитися від використання рідких антацидів, замінивши їх на курсове застосування гелю Артлайф. Зручна упаковка дозволяє покласти пакетик Аціднейтрала в дамську сумочку або кишеню піджака, що робить продукт незамінним супутником людей, що піклуються про своє здоров'я. 

Світлана Ржевська, валеолог *, остеопат:
- Перед будь-яким знаменним святом самим затребуваним продуктом стає симптом-гель Алконейтрал. Призначення цього продукту зрозуміло кожному, а його ефективність багато моїх пацієнти і знайомі перевірили на собі. Дійсно, хто не любить веселі компанії, хто не любить зустрічати друзів або ходити в гості? Приємно в теплій компанії випити вина, коньяку чи іншого алкогольного напою. А ще приємніше на наступний день не відчувати «наслідків свята». Завдяки комплексу Алконейтрал голова не болить, немає нудоти, працездатність і концентрація уваги на високому рівні. 
Партнери моєї структури в розпал святкового застілля не втрачають нагоди розповісти про цей продукт своїм друзям і знайомим. Причому роблять вони це дуже професійно: на очах у здивованої публіки дістають пакетик Алконейтрала, виливають його вміст в стаканчик і ... тільки й встигають відповідати на питання: що, навіщо і чому! І, звичайно, самим головним стає питання: де можна придбати цей чудовий продукт. Нові зустрічі, нові клієнти та Партнери - все це завдяки одному продукту Артлайф. Удачи!

* Валеологія (лат. vale - стандартна для Стародавнього Риму форма вітання «будь здоров»;
грецьк. logos - вчення) - фахівець, що вивчає рівень, потенціал і резерви фізичного та психічного здоров'я, а також методики, засоби, технології збереження і зміцнення здоров'я.

Надія Петросюк, лікар-гастроентеролог вищої категорії:
- Напевно, немає людей, які хоча б раз у житті не відчули на собі, що таке діарея. Діарея може бути викликана отруєнням, прийомом антибіотиків, вірусними інфекціями, такими як грип і ГРЗ, подорожами, ферментативної недостатністю, особливо при переїданні або прийомі незвичної їжі, алергією і, звичайно, стресами. Незалежно від причини діарея різко знижує якість життя людини. Альвінуснейтрал ефективно справляється з даною проблемою. Екстракти трав, що входять до складу цього продукту, добре купируют діарею за рахунок специфічної дії на шлунково-кишковий тракт. Прийом одного-двох пакетиків в день знижує явища інтоксикації, підвищує вітамінний баланс та імунний статус організму за рахунок нормалізації травлення. Практичне застосування препарату Альвінуснейтрал показало, що при прийомі його вже з першого дня відбувається поліпшення стану: проходить метеоризм, спучування, зменшуються болі, нормалізується стілець. Особливо хотілося б відзначити його значну перевагу перед фармпрепаратами, які розрекламовані, але мають багато побічних ефектів, насамперед при їх прийомі з'являється нудота. Мої клієнти відзначають високу ефективність гелю Альвінуснейтрал і особливо те, як швидко він починає діяти. Я вважаю, що цей симптом-гель абсолютно необхідний в повсякденному застосуванні навіть абсолютно здоровим людям і обов'язково повинен бути в кожній домашній аптечці!

Коментарі

ВВЕРХ