Система навчання і заходів Артлайф

бізнес з артлайф

Компанію Артлайф відрізняє атмосфера довіри та відкритості. Для того, щоб краще познайомитися з нашим підприємством і з тією продукцією, що ми виробляємо, запрошуємо всіх Партнерів зробити екскурсії на завод Артлайф в м. Томськ. Це дозволить на власні очі побачити основні етапи виробничого циклу і технічну оснащеність цехів,
ближче пізнати продукцію і технології її виробництва, відчути унікальність Артлайф. Невід'ємна частина знайомства з Компанією - дегустація новинок. Після закінчення екскурсії
учасники складають іспит і отримують сертифікат, що підтверджує гідний рівень знання технологій, виробництва і продукції Артлайф. Ця робота не терпить дилетантства і успіху в MLM можна домогтися, тільки ставши справжнім професіоналом своєї справи. А для цього потрібно оволодівати знаннями. Компанія Артлайф пропонує Партнерам єдину систему навчання. Система включає цілий каскад з навчальних заходів, організованих Партнерської мережею і Компанією: Стартову Школу, Школу Директора, Школу Лікарів, Школу спікерів - це дозволяє Партнерам освоювати необхідні навички для досягнення найсміливіших цілей.

Стартова Школа
Компанія Артлайф надає вам працевлаштування - ви стаєте незалежним дистриб'ютором. Компанія дає новим Партнерам об'ємне уявлення про схему роботи в Компанії, дозволяє освоїти так необхідні на початку шляху інструменти. Навчання на Стартових Школах доступні в регіональних структурах компанії Артлайф і проводяться успішними, добре підготовленими Лідерами. Навчальні заходи Компанії проводяться для Партнерів на базі відпочинку «Артлайф-Заімка». Суперкомфортабельні комплекс, розташований в незайманому куточку Сибірської тайги - це місце, де збуваються найзаповітніші мрії. Цілий рік двері «займанщини» відкриті для Партнерів Компанії. Інфраструктура комплексу дозволяє ефективно працювати і відпочивати. До послуг гостей - затишні номери, бар-ресторан, лазня, сауна, більярд, теніс, аерохокей, квадроцикли та багато іншого.

Школа Директора
Нові знання і секрети для відбулися Спонсорів. Нові горизонти відкриває подібне навчання перед тими, хто шукає особливі рішення для роботи зі своєю структурою. Ці знання також можна отримати на регіональних бізнес-семінарах і марафонах.

Школа Лікарів
Основні знання, необхідні для успішного продажу, отримують Партнери на Школі Лікарів. Інформація про особливості та конкурентні переваги продукції Артлайф, обмін досвідом, мистецтво продажів - все це дає Школа Лікарів на займанщиною.

Школа СПІКЕРІВ 
Дозволяє освоїти такий необхідний для сетевика інструмент, як мистецтво виступу. Знання досвідчених тренерів і власний досвід учасників створюють унікальний стиль презентації та допомагають знайти свій образ кожному Партнеру, який приїхав на Заімка. Навчання, що проходить на займанщиною, це більше, ніж тренінг, семінар чи круглий стіл. Це занурення в природу, спілкування, досвід і емоції соратників. Приїхавши навчатися на Заімка, Партнери отримують знання, сили і впевненість у своєму успіху. Навчання в компанії Артлайф не завжди приймає звичні форми семінарів та тренінгів. Приголомшливі свята, подорожі, марафони - все наповнене ідеєю самовдосконалення і досягнень у бізнесі. Крім того Партнерська мережа і Компанія Артлайф проводять ще цілий ряд важливих і потрібних для розвитку бізнесу і єднання заходів: медичні конференції за участю лікарів і фахівців науково-медичних установ бізнес-форуми, які об'єднують Партнерські команди відразу декількох міст Золоту Академію - щорічне закордонне захід для Партнерів в ранзі Золотий директор і вище.

Фестиваль УСПІХУ
Найяскравіший і значиме корпоративний захід року, яке може відвідати будь-Партнер Компанії, незалежно від його рангу і статусу. Фестиваль - це грандіозна подія,
яке об'єднує однодумців, друзів і партнерів Артлайф всіх міст і країн Участь у Фестивалі Успіху - прекрасна можливість отримати нові знання та зарядитися
позитивною енергією на весь наступний рік.

Фестиваль - це:
найвищий ступінь професійного зростання, якою заслуговує кожен з Вас!
Спілкування з цікавими успішними людьми!
Найпотужніший заряд позитивних емоцій!
Відпочинок та навчання у легенд МЛМ-бізнесу!
Особливе визнання Компанії та Партнерів!

Артлайф - це гігантські темпи розвитку, постійне вдосконалення і стрімке зростання! Це потужна мережа Партнерів, що ефективно працює в Росії, країнах ближнього і далекого зарубіжжя! Всі, хто співпрацюють з компанією Артлайф, отримують здоров'я, незалежність і матеріальне благополуччя! Наші Партнери пізнали мистецтво життя, стали успішними і процвітаючими. Ми раді, що тепер ці можливості відкриті і для Вас!

Коментарі

ВВЕРХ