Очищення судин від холестерину

Очищення судин від холестирину

Мабуть, найпоширенішим захворюванням судин в даний час є атеросклероз. Атеросклероз являє собою відкладення холестерину на стінках судинних.

Коли холестерину стає багато в певному місці на посудині, формується атеросклеротична бляшка, здатна викликати звуження просвіту судини. Маючи великі атеросклеротичні бляшки на судинах, людина ризикує отримати інсульт або інфаркт міокарда. Щоб цього не сталося, необхідно регулярно проводити очищення судин від холестерину.

Перш за все, в їжі необхідно різко обмежити споживання тваринних жирів, і, навпаки, збільшити споживання рослинної їжі, риби. Людина може бути здоровим лише в тому випадку, коли правильно харчується.

Існує також один простий рецепт, який допоможе вам регулярно проводити очищення судин від холестерину і зберігати судини здоровими. Для приготування очищає суміші вам будуть потрібні насіння кропу, валеріановий корінь і мед. Насіння кропу і валеріановий корінь потрібно попередньо подрібнити на тертці і кавомолці. У дволітровий термос помістіть дві столові ложки меду, склянку кропове насіння і дві столові ложки валеріанового кореня. Залити отриману суміш окропом і настоювати протягом доби. Щоб провести хороше очищення судин від холестерину, необхідно отриману суміш вживати за півгодини до прийому їжі по столовій ложці.

Автор: Говарова О.А.
Джерело: www.tiens.by

Коментарі

avatar Зоя - 13 Лютий 2018, 17:12

Холестерин хорошо очищается со стенок кровеносных сосудов при помощи рыбьего жира хорошего качества и чеснок-чабрец для укрепления сосудов.

ВВЕРХ