Функціональна косметика Арт Лайф для чоловіків

 

 1. Кажуть, що тіло - це храм для душі. А храм повинен бути чистим і світлим. Погодьтеся, наша шкіра - це саме дивне творіння, вона дарує нам відчуття життя, переживання любові, радість почуття.
 2. Існує думка, що чоловіків мало цікавить питання догляду за шкірою обличчя. Але це помилкова думка, тим більше, що саме шкіра чоловіків має ряд відмінних рис і потребує особливого догляду. Агресія щоденного гоління, суха шкіра - типово чоловічі проблеми. Необхідно ввести в свій маціонно - щоденний догляд.
  Косметична продукція - динамічно розвивається напрямок компанії Артлайф. Косметичні засоби для чоловіків - це нова програма спрямована на щоденний професійний догляд за шкірою.
  Лінія засобів для чоловіків заснована на природній силі і життєвої енергії Сибірського Кедра. Кожна формула засоби лінії FC for men містить-екстракт хвої кедра.
 3. СО2-екстракти - технологія екстрагування активних інгредієнтів з рослинної сировини. Процес екстракції відбувається при високому тиску (79 атмосфер) в середовищі вуглекислого газу. Вуглекислий газ - вкрай інертна молекула. На відміну від кисню (або просто повітря), вуглекислий газ не здатний окислювати або пошкоджувати корисні компоненти рослин. При високому тиску вуглекислий газ зріджується, він стає таким же щільним, як рідина, але залишається усепроникаючим, як газ. У цих умовах рослинна сировина переходить в рідку фазу, при цьому не потрібно ніяких хімічних розчинників і домішок.
 4. Після процесу екстракції тиск повертають в норму, надлишок вуглекислого газ випаровується, залишаються лише розріджені фрагменти рослин, повністю зберегли всі корисні властивості. Все це дозволяє отримувати екстракти, максимально насичені і активні.
 5. Кедр - чаша життя, символ сили, здоров'я, могутності, величі і безсмертя.
  Носії таємних сакральних Знань Шумера вірили, що кедр, був створений Богом як накопичувач енергії Космосу на землі.
  Сучасні біологи підтвердили давню думка - у кедра є душа. Це дивовижне дерево має ті ж біологічні ритми, що і людина.
  У сучасній фітотерапії натуральний екстракт кедра є потужним засобом зміцнення імунітету, має високі бактерицидні властивості відносно хвороботворних мікроорганізмів, грибів, вірусів. Екстракт кедрового дерева - прекрасний засіб підтримки тонусу судин і зміцнення їх стінок. Володіє потужними антиоксидантними властивостями, посилює процеси тканинного обміну, прискорює загоєння мікротравм, запобігає старінню клітин. Забезпечує регенеруючу дію на шкірний покрив і тканини, стимулює оновлення клітин.
  Для сучасного чоловіка надзвичайно важливий швидкий і ефективний результат. Засоби лінії Functional Cosmetics for men чудово доповнюють один одного і забезпечують якісний догляд.
 6. Гоління - необхідна щоденна процедура, але щоб гоління було дійсно комфортним щетина повинна бути добре пом'якшена, а шкіра оброблена засобом для максимального полегшення ковзання бритви.
  Сьогодні склався стереотип, що чим більше піни, тим краще засіб для гоління, але так думати помилково, тому що із за своєї повітряної текстури піна не створює щільний бар'єр і не здатна інтенсивно пом'якшувати щетину. Для цього ідеально підходить гелева структура.
  Гель для гоління FC for men забезпечує комфортне і безпечне гоління навіть самої чутливої ​​шкіри. Завдяки своїй гелевою структурі, за рахунок низького піноутворення, він набагато швидше і глибше, ніж будь-які інші повітряні піни та засоби для гоління проникає в щетину, чудово зволожує верхній шар шкіри, створює захисний бар'єр, тим самим забезпечуючи ідеально м'яке і безпечне ковзання бритви.
 7. Антибактеріальні компоненти:
  • володіють протизапальними властивостями
  • запобігають розвитку патогенних мікроорганізмів і не порушують природну мікрофлору шкіри. Завдяки цим компонентам знижується ризик занесення інфекції.
  Карагенан - унікальний полісахарид. Він чудово зволожує верхній шар клітин шкіри, створює захисний бар'єр, тим самим забезпечує ідеально м'яке і безпечне ковзання бритви. Запобігає поява ушкоджень, захищає і залишає шкіру гладкою.
 8. Бальзам після гоління FC for men створений спеціально для відновлення шкіри після процедури гоління, активного захисту від впливу факторів зовнішнього середовища та інтенсивного зволоження. Бальзам містить активні інгредієнти, що підтримують тонус шкіри і підвищують її еластичність і бар'єрні функції. Вони сприяють відновленню захисного шару шкіри, загоєнню дрібних пошкоджень.
  До складу Бальзаму після гоління входить мєнти лактат. Менти лактат складаються з ментолу і молочної кислоти, має охолоджуючим ефектом, нормалізує ph баланс і як наслідок усуває відчуття дискомфорту і роздратування.
 9. Гель-шампунь FC for men створений спеціально для одночасного догляду за шкірою тіла, голови і волоссям. Зручність і універсальність дозволяє використовувати його в будь-якій ситуації: спорт, подорожі, відпочинок.
  • Підходить для щоденного догляду.
  • Шляхетний аромат тонізує і наповнює енергією на весь день.
  • Гель-шампунь містить всі необхідні інгредієнти, що дозволяють ретельно і м'яко очищати волосся і шкіру від забруднення, підтримувати природний баланс мікрофлори, забезпечувати захисний, зволожуючий ефект.
 10. Гель-шампунь для душу забезпечує надійний догляд за тілом.
   Шляхетний аромат гель-шампуню для душа FC for men, дарує свіжість і тонізує. Містить активні інгредієнти, що дозволяють ретельно і м'яко очищати шкіру від забруднення, підтримувати природний баланс мікрофлори, забезпечувати захисний і зволожуючий ефект. Кофеїн активізує обмінні процеси, сприяє оновленню клітин епідермісу. Вхідний до складу гель-шампуню глицерил олеат пом'якшує і зволожує шкіру протягом 24 годин. Ідеально підходить для підбадьорливого ранкового душу, після спортивних занять або робочого дня ... його повітряна піна і свіжість допоможуть знову знайти сили.
 11. Гель-шампунь для душу забезпечує ідеальний догляд за волоссям.
  М'яко і ретельно очищає волосся і шкіру голови від забруднення. Завдяки низькомолекулярної формулою, що входить до його складу фітокомплекс глибоко проникає всередину волосся, відновлюючи його структуру, дбайливо доглядає за волоссям та шкірою голови, запобігає появі лупи і випадання волосся. Забезпечує м'який кондиціонуючий ефект. Підходить для всіх типів волосся для щоденного використання.
 12. Темп сучасного життя заганяє нас в жорсткі рамки. Сьогодні вирішальну роль відіграють швидкість прийняття рішень, ризик, зміни.
  Родзинкою чоловічій лінії FC for men є унікальний екстракт сибірського кедра. В основі його дії закладені пом'якшення і захист шкіри, необхідність зарядити її енергією на весь день, усунути почуття дискомфорту, поліпшити колір обличчя і підвищити тонус. І все це для того, щоб ЖИТИ «ТУТ і ЗАРАЗ» - а це означає активно проявляти себе сьогодні, не чіпляючись за минуле і не сподіватися на завтра.
 13. Жити «зараз» - означає щомиті займатися реалізацією своїх здібностей, оптимально використовуючи ситуацію.
 14. Жити «зараз» - означає бачити, чути і відчувати особливо загострено, не випускаючи з кола своєї уваги жодної крихти того, що доступно погляду, слуху, співзвучно серця ...
 15. Косметична лінія по догляд за шкірою чоловіків FC for men - це безкомпромісна косметика, створена спеціально для чоловіків

Коментарі

ВВЕРХ