Програма 24/24

 

Ми хочемо підійти до мистецтва догляду за шкірою обличчя і тіла з наукової точки зору.
Людський організм унікальний, а шкіра - унікальна подвійно, тому що це найбільший орган зі своїми функціями і законами. Вона є складною і тонкою структурою, володіє великим запасом міцності і потужним потенціалом відновлення. Це саморегульована система.
Ми вважаємо своїм обов'язком не вносити агресивних методик догляду, а тільки дати всі речовини необхідні для саморегуляції та відновлення шкіри. Тому ми розробляємо м'які, на природній основі препарати, які здатні не тільки виправляти певні проблеми, але й запобігати їх появі в майбутньому. Але щоб програма по догляду, створена Вами була більш ефективно, пропонуємо звернутися до «витоків світобудови».
Негласні закони природи сучасна людина повинна знати для вдосконалення своєї краси та здоров'я.
Відомий хронобіолог доктор Франц Хальберг з американського університету штату Міннесота стверджує: "У людського організму існує свій розклад життя". Насамперед зазначимо, що розбіжності в циклах у прокидаються раніше за інших - "жайворонків" чи, навпаки, "сов" - опівнічників можуть становити приблизно дві години. Це важливе доповнення з урахуванням індивідуальних особливостей організму.
Нашу програму ми назвали «24/24». Це досить просто для розуміння. Догляд потрібно побудувати так, щоб враховувати щохвилинну потребу шкіри обличчя і тіла в поживних речовинах. Однак неможливо обійти той факт, що повне відновлення шкіри відбувається кожні 24 дні. Слідуючи з вищесказаного для того, щоб засіб для догляду за шкірою дало видимий і відчутний ефект, їм необхідно користуватися щодня весь місяць.
З 23 до 4 годин
Я невипадково починаю свій екскурс в хронобіологіческіе особливості нашої шкіри саме з цієї точки відліку. Цей час - найбільш відповідний для сну, яке винагородить вас красою і здоров'ям. Саме в ці години оновлюється найбільшу кількість клітин. Якщо у людини глибокий сон, то клітини здатні ділитися у вісім разів активніше, ніж в інший час доби. Тому дуже важливо напередодні проконтролювати свої майбутні приємні і без тривоги сновидіння, при необхідності шляхом прийому коштів із заспокійливими компонентами (наприклад Седагель). У цей час в крові йде гормональне протистояння: циркулюють гормони росту, а їх "супротивник" - кортизол ("гормон стресу") присутній лише у незначних концентраціях.
З 4 години
Організм активізується, і починаються процеси, пов'язані з боротьбою із запобігання передчасного старіння шкіри. Дуже важливо доглядати за шкірою ввечері перед сном, саме в цей час тканини забирають немов губка для своїх біологічних потреб речовини з кремів. Особливо добре впроваджуються в шкіру зволожуючі речовини, спеціалізовані Біовещества і антиоксиданти.
З 5 - 6 годин
Наднирники направляють "гормон стресу" в кров, починаючи таким чином побудку організму. Підвищуються кров'яний тиск, температура тіла і рівень адреналіну. Нирки знову починають свою активну роботу, різко скоротилася вночі.
У ці години знижуються процеси регенерації. У цей час дуже корисно прийняти контрастний душ, який допоможе краще циркулювання "гормону побудки", і ви остаточно підбадьоритеся.
З 7 - 8Часов
Тут потрібно згадати чудову фразу: «Сніданок сьешь сам, обід розділи з другом, а вечерю віддай ворогу». У цей час з'їдені вуглеводи відразу ж розпадаються і перетворюються головним чином в енергію. Все те, що ви з'їли за сніданком, не має властивості відкладатися в жирову клітковину. Тому повноцінний сніданок не завадить Вашому організму. Це важливо для профілактики і корекції целюліту.
Ранковий догляд за шкірою повинен добре підготувати її до навантажень майбутнього дня. Для видалення продуктів життєдіяльності, які шкіра виробляє в нічний час, необхідно м'яке очищення за допомогою засобів із серій: Інкапс, пробив, FC. Потім слід нанести на шкіру зволожуючий засіб або з антиоксидантами, такі як: Матуючий крем із серії «Інкапс», крем для обличчя з серії «Пробій», для чоловіків - це щоденна процедура гоління з використанням Геля для м'якого і комфортного гоління і подальшого пом'якшення шкіри Бальзамом після гоління. Багато жінок з уповільненим з різних причин кровообігом страждають від ранкових набряків під очима. Це найбільш вдалий час, щоб привести в порядок повіки, скориставшись кремом навколо очей з запатентованим комплексом і екстрактом кінського каштана. Біологічні активні добавки або напої на сніданок допоможуть профілактувати гіпо - і авітаміноз і протистояти біологічному старінню, нормалізувати постійність внутрішнього середовища і підтримати шкіру зсередини.
З 8 до 11 години
Кровообіг шкіри досягає хорошого рівня. Захисні сили організму повністю відновлюються. До цього часу в крові знаходиться великий відсоток кортизону і від спортивних ж заходів слід утриматися, зате розумове навантаження не завадить.
З 11 до 13 годин
Це період найбільш активної роботи жирових залоз. Якщо раніше вранці Ви завдали Матуючий крем «Інкапс» або Бальзам після гоління з Чоловічий лінії, то проблеми видимого жирного блиску не торкнутися Вас. У цей час відзначається активний ріст волосся і нігтів, тому важливо перед цим раніше прийняти БАДи, що впливають на ці похідні шкіри (волосся і нігті) для надання клітинам будівельного матеріалу.
З 13 до 14 годин
В організмі починає знижуватися рівень кров'яного тиску і гормонів. Настає час втоми. Не дарма італійці в цей час влаштовують «сієсту». Можливо зріла шкіра в цей час виглядає не так блискуче, як Ви хотіли б. Шкіра схильна до зморшках, змінюється колір шкіри. Зневірятися не потрібно. Якщо дозволити собі 15-хвилинний сон неможливо, то слід очистити шкіру і нанести ліфтинг-маску, а потім - крем з серії «Пробій» для закріплення дії маски. Візуальний ліфтинг дозволить Вам виглядати ефектно до пізнього вечора.
З 15 по 17 годин
У цей час краще залишити вашу шкіру в спокої, тому що організм в стані спаду. Шкіра вкрай несприйнятлива до косметики. Цей час загострення смакових відчуттів.
З 17 по 21 годину
Для організму наближається період другого апогею. Підвищується циркуляція крові, збагаченої достатньою кількістю кисню. Серце і легені працюють дуже активно. Це період ідеальний для само - і масажів (використовувати Крем для тіла Масажний), для гімнастичних вправ, тому що зараз вам легко справлятися з фізичними вправами, після чого можна нанести Моделюючий крем для тіла.
З 19 до 22часов
Починаючи з цього часу і до 22.00 шкіра найбільш активно сприймає активні препарати. У цей час необхідно дбайливо очистити шкіру обличчя від макіяжу і зовнішніх забруднень, потім нанести крем з проблеми, але є умова: всі креми наносяться за 1 - 2 години до сну. Важливо визначити оптимальне час залежно від режиму Вашого відпочинку. У цей час ефективні заспокійливі і бактерицидні засоби, наприклад, Бальзам з лінії Функціональної косметики або Крем для локального нанесення серії «Інкапс». Також не забувайте про тіло, воно не менше вимагає очищення і боротьби з недостатністю кровообігу в ногах (Гель-Скраб для душа FC, Крем для тіла Відновлюючий FC), проти целюліту, для поліпшення загоєння мікротрав і просто для зволоження шкіри (Крем для тіла моделюючий FC, Крем-Спрей FC).
З 17 до 18 годин
Найкращий час для перетравлення їжі. Причому воно має стати останнім на цей день, виходячи з рекомендацій по оздоровленню харчування. Ці рекомендації можуть стосуватися не тільки якісної сторони харчування, але й режиму прийому. Це надзвичайно важливо! Зараз краще засвоюється кальцій, тому потрібно приймати в цей час такі як Кальцімакс.
З 23 годин
Настає найнижча активність капілярів, знижується кров'яний тиск. Організм найбільш схильний до запальних процесів і кровотеч. З цієї години нервова система починає заспокоюватися. Одночасно знижується обмін речовин, скорочується частота серцевих ритмів. Не забувайте: пізню вечерю порушує нічний спокій травного тракту і відкладається у вигляді баласту у стравоході, що може призвести до порушення обміну речовин. Тому подумайте, перш ніж приступити до трапези в такий пізній час. У деяких людей після такої вечері можуть з'явитися червоні плями на шкірі вранці після сну.

Коментарі

ВВЕРХ