Їсти після 18 годин - здоров'ю шкодити!

їсти після 6

Харчування після шести вечора - підриває ваше дорогоцінне здоров'я!

Ті, хто намагається скинути зайві кілограми, дотримуються одного святого правила - після шести годин вечора їсти не можна. Однак мало хто знає, що це правило повинне дотримуватися абсолютно усіма без винятку людьми. Такі особливості нашого організму.

Ми - частина природи, як би рідко на неї не вибиралися. Все живе орієнтується за Сонцем. Ось і ми, коли Сонце починає хилитися до заходу - повинні зменшувати кількість споживаної їжі. В організмі включаються природні механізми уповільнення всіх процесів і починається підготовка до сну. Якщо ви будете є в зазначений інтервал часу перед сном - ви втрутилися в ці процеси підготовки і завдасте шкоди своєму здоров'ю. Отже, якщо слідувати природі, то після заходу краще не їсти.

Однак, часто організм близько 9 вечора посилає сигнали помилкового голоду. Саме в цей час багато кидаються до холодильника. Вся спожита в цей час їжа відкладається у вигляді жиру. І тут дуже важливо знати, що сигнали це помилкові і вміти їм протистояти. Постарайтеся чимось себе зайняти і тримайте свої бажання під контролем. Але найчастіше наш робочий графік ніяк не вписується в хід природних процесів. Насильство над собою в цьому випадку неминуче і воно також неминуче буде псувати настрій.

Треба їсти те, що поволі перетравлюється: волокнисті вуглеводні і молочний білок. Підійде сир, арахісове масло і будь-які типи овочів. А ось жирної і солодкої їжі варто уникати, хоча, втім, її варто уникати в будь-який час дня. Не споживайте продуктів, багатих кофеїном і алкоголь, оскільки вони збуджують нервову систему і не дозволять вам заснути.

З продуктів, які викликають спалювання більшої кількості калорій, ніж містять самі можна ввечері є сміливо, але до 18 годин: яблука, абрикоси, буряк, брокколі, тріску, огірки, часник, журавлину, баклажани, морква, апельсини, полуниці, помідори, кавуни та інші продукти, що містять клітковину. До того ж всі вони дуже багаті на вітаміни.

Якщо включити в прийом їжі перед сном вищеперелічені продукти, то ви гарантовані від збільшення у вазі, а в поєднанні з доброю фізичною навантаженням навіть будете розлучатися з ним більш інтенсивно. Крім того, до числа природних сжигателей жиру можна віднести і всі молочні продукти. Також не забувайте про секс з коханим це чудове і насолоду і Ваша стрункість до всього.

Коментарі

ВВЕРХ