Ламінарин

ламінарія

Те що Ламінарія - це морська капуста і те, що вона корисна для здоров'я, це мабуть кожен знає. Здавалося б і все, на цих скромних фактах і обмежуються наші знання про найбільш стародавній лікарську рослину - Ламінарії! Але вчені компанії Арт Лайф, виконавши колосальну роботу, виявили, що в Ламінарії міститься настільки широкий спектр вітамінів, мікро-і макроелементів, що вона перевершує будь наземна рослина. Саме завдяки здатності Ламінарії витягувати з морської води і накопичувати в своїх листах практично всю таблицю Менделєєва, її по праву називають коморою здоров'я, краси та довголіття!

ламінарин

Завдяки унікальним технологіям виробництва компанії Арт Лайф, а також авторською рецептурою в основі цього чудодійного препарату - ламінарин - доступні всьому організму форми амінокислот, поліненасичені жирні кислоти, альгінати, вітаміни (A, C, D, B1, B2, B3, B6, B12, E, K, PP), макро-і мікроелементи (K, Na, Ca, Mg, I, CL, S, Si та ін), біоактивні природні сполуки. Ефективність препарату ламінарин посилюється входять до його складу антиоксидантним комплексом і екстрактами кропиви і шипшини, які мають протизапальну дію, антианемічний, жовчогінні, антигельмінтними властивостями, а також благотворно впливають на регенерацію тканин, вуглеводний та ліпідний обміни, проникність судин.

ОСНОВНІ Показання до застосування:
- Патологія щитовидної залози
- Хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, гастродуоденіти, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, холецистопанкреатити, дискінезії жовчовивідних шляхів, хронічні гепатити та ін)
- Атеросклероз, варикоз, ендартеріїт
- Алергози, алергодерматози, нейродерміт, псоріаз
- Імунодефіцити, після перенесених інфекцій, інтоксикацій, паразитозів
- Синдром хронічної втоми
- Астенічний і анемічний синдром
- Порушення пізнавальної діяльності, пам'яті у дітей
- Відновлення вітамінного і йодного балансу
- Патологія щитовидної залози
- Застосовуються також у схемах детоксикації (очисних програм) та лікуванні ожиріння, при лікуванні і для профілактики розвитку пухлин, при перебудові на інший режим харчування

А тепер про все по порядку!
Почнемо з йоду ... так, ми вже з'ясували, що наша диво-водорість багата цим елементом. Однак ламінарія не просто багата йодом, який міститься в органічній формі (легкою для засвоєння організмом), вона містить ще й біологічно активні речовини, що допомагають організму цей йод засвоїти. Йод покращує асиміляцію білка, засвоєння фосфору, кальцію і заліза, активує ряд ферментів. Під впливом йоду зменшується в'язкість крові, знижуються тонус судин і артеріальний тиск. Цілюща сила морської води і морських продуктів відома з давніх часів. Кращого, ніж морська капуста, профілактичного і лікувального засобу при йододефіциті просто немає. Ще в древньому Китаї водоростями успішно лікували захворювання щитовидної залози - так було відкрито провідне значення йоду в процесі обміну речовин. Саме з тих незапам'ятних пір вчені та медики освоюють цілющі властивості морських глибин.

Як вже говорилося, Ламінарія чудова дуже багатим набором мінералів і мікроелементів: бор, залізо, йод, калій, кальцій, кобальт, марганець, мідь, миш'як, фосфор, фтор та інші мікроелементи.

І найбільш приємно те, що серед цих органічних сполук присутні рослинні аналоги гормону щитовидної залози - тиреоидина. Тиреоїдин нормалізує роботу щитовидної залози і при тиреотоксикозі, і при зниженій функції щітоводной залози. У складі ламінарії багато білків і солі альгінової кислоти, вітаміни А, В1, В2, В12, С і D, а також полісахарид маніт.

Морська капуста містить дивовижні речовини: солі альгінової кислоти або альгінати. . Маніт і альгінова кислота виступають як сорбенти і беруть участь в очищенні організму від шлаків. У шлунково-кишковому тракті людини вони не перетравлюються, а тільки сильно набухають. Альгинати володіють потужними сорбирующими властивостями. Проходячи через шлунково-кишковий тракт, ці речовини зв'язують і виводять з організму токсини, радіонукліди, хвороботворні бактерії, шлаки.

Ламінарія використовується для профілактики ендеміческого зобу, дуже добре допомагає при склерозі, відкладеннях солей у суглобах, при хронічних атонічних запорах, хронічних та гострих ентероколітах (легке проносне), проктитах і аденомі, радіаційних ураженнях, але протипоказана при пієлонефритах, інших захворюваннях нирок і туберкульозі.

Дослідники виділили з морської капусти препарат ламінін, що виявився досить ефективним при лікуванні гіпертонії.

У літературних джерелах можна знайти вказівку на те, що морська капуста сприяє омолодженню, навіть продовженню життя. Введення в раціон морської капусти гальмує розвиток склерозу судин.

Антисклеротичний ефект водоростей пояснюється знову ж таки високим вмістом йоду. Але не тільки цим. У них присутній антагоніст холестерину - бетасітостерін. Він-то і сприяє розчиненню осіли на стінках судин холестеринових відкладень.

Встановлено, що, завдяки регулярному надходженню в організм морської капусти, надлишок холестерину перестає відкладатися в тканинах і, розпадаючись на свої складові частини, легко з нього виводиться. До того ж біологічно активні компоненти водоростей активізують ферментні системи людини, що теж сприяє очищенню судин.

Але мало того: виявилося, що морська капуста перешкоджає підвищенню згортання крові і утворення тромбів. З її допомогою вдається знизити протромбіновий індекс на 10-13 відсотків. У його зниженні важливу роль грають вітаміни В6, В12, С, нікотинова кислота, а це, до речі, ще не весь набір вітамінів, що містяться в ламінарії!

Нарешті, в морській капусті є гормоноподобниє речовини антисклеротичної дії. Право ж, можна подумати, що природа попрацювала, як талановитий фармаколог, спеціально створив ліки проти атеросклерозу!

І це ще не все. Результати експериментальних досліджень, проведених на тваринах, показали, що ламінарія може сприяти зниженню всмоктування і накопичення в організмі радіонуклідів стронцію і цезію.

Ну як?! Вражає ... наостанок залишилося додати одне важливе вказівка: Ламінарію слід застосовувати в їжу або свіжою, або у вигляді біологічно активних добавок (оскільки вона втрачає велику частину своїх цінних властивостей при консервації, засолюванні).

При регулярному прийомі ламінарин в профілактичних цілях зникає відчуття постійної втоми і безсоння, поліпшується стан шкіри, колір обличчя. Тривалий прийом ламінарин (6-12 місяців) призводить до нормалізації показників, що характеризують обмін тиреоїдних гормонів, холестерину, глюкози, розмірів щитовидної залози.

Коментарі

avatar Александр - 25 Листопад 2012, 06:57

Неделя-и уже давление почти в норме, уходит общая слабость, головокружение, а со временем общее состояние постоянно улучшается . Спасибо АРТЛАЙФ,

ВВЕРХ