Асевіт

Комплекс вітамінів з антиоксидантною, сосудоукрепляющим і протизапальним ефектом
Асевіт → Купити
Артикул:
  #3235 - 30 капсул

Вага:
  46гр.

Опис:
  

Вітаміни А, С і Е - це три найпотужніших антиоксиданту. Вони захищають організм від шкідливих впливів зовнішніх і внутрішніх токсинів, запобігають ушкодженню клітинних мембран, тим самим зберігають цілісність тканин, а отже, забезпечують правильне функціонування всіх органів.

Комплекс АСЕвіт в потрібній пропорції поєднує в собі вітаміни: А, С, Е.

Застосування цих вітамінів здатне не тільки запобігти розвитку оксидативного стресу і пов'язаного з ним каскаду запальних реакцій, але і підвищити загальну опірність організму, підготувати його до сприйняття підвищених розумових, психоемоційних та фізичних навантажень. Вітамін А входить до складу комплексу у вигляді каротиноїдів, провітаміну А, неактивної форми вітаміну - ця особливість дозволяє організму синтезувати з провітаміну таку кількість вітаміну А, що йому дійсно необхідно. Особливість даного комплексу - відсутність інертних компонентів. Носієм активних речовин у ньому є червоне пальмова олія, що містить комплекс поліненасичених жирних кислот, не синтезованих організмом людини, але необхідних для здійснення біосинтетичних процесів на рівні клітин. Поєднання вітамінів А і Е з вітаміном С, а також ненасиченими кислотами червоного пальмового масла дає унікальний захисний і оздоровчий ефект, відсуває старіння, активує розумову діяльність, і в цілому, сприяє підвищенню тонусу всіх систем організму.

ФероДок ПерсифенПоказання:
  

• профілактика гіповіамінозов • профілактика запалень сполучної тканини • високі фізичні навантаження (тренування) • стан після психоемоційного стресу • здоровим людям як додаткове джерело вітамінів • відновлення після перенесених інфекцій • для зміцнення імунітету в період активності вірусних інфекційРекомендації по використанню:
  

рекомендується в якості додаткового джерела вітаміну С, Е, бета каротину.Спосіб застосування:
  

по 1 капсулі на день під час їди з їжею.Протипоказання:
  

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

2 роки з дня виготовлення.Умови зберігання:
  

Зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для дітей місці.Склад:
  

аскорбінова кислота, токоферолу ацетат, бета каротин. Допоміжні речовини: червоне пальмове масло, аеросил, аскорбіл пальмітат, желатинова капсула. Прийом 1 капсули забезпечує надходження вітаміну С - 70 мг - 100%, вітаміну Е - 15 мг - 100%; бета каротину - 5 мг - 100%; від рекомендованого рівня добового споживання.Реєстрація:
  

Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP. ТУ 9197-186-12424308-06Сертифікат:


ВВЕРХ