Головна : Новини

Чи можна створити сім'ю хворим на ВІЛ або наркоманам?

, 13:43
0 1385

Відповідно до Сімейного кодексу країни, сім'я є первинним та основним осередком суспільства. Соціально та психологічно зріла людина усвідомлює, що створення сім'ї - це відповідальний крок. Бажання двох закоханих створити сім'ю - цілком природне, однак одних відчуттів для цього мало. Сім'я - це ще й сімейні обов'язки, які молодята повинні бути готові розділити порівну; це побутові проблеми, які потребують вирішення; це догляд і виховання дітей.

Батьківство може бути усвідомлене і неусвідомлене

загалом, батьківство є процесом забезпечення батьками належних умов для повноцінного розвитку, виховання і навчання дітей, а свідоме - це взаємодія батьків між собою і дітьми, результатом якої є створення найбільш сприятливих умов для повноцінного розвитку дитини на всіх етапах її життя.

Бажано, щоб народження кожної дитини в родині було запланованим, а батьки готуватися до цієї важливої події в їх сім'ї. У нашій країні існує система заходів, спрямованих на профілактику незапланованої вагітності, інфекцій, що передаються статевим шляхом і ВІЛ-інфекції, лікування наркоманів в кінцевою метою яких є збереження репродуктивного та сексуального здоров'я населення. Система цих заходів називається планування сім'ї.

Які ж фактори негативно впливають на репродуктивне здоров'я (РЗ)?

Серед основних негативних чинників негативного впливу на РЖД називають стрес, порушення режиму сну і їжі, часті і хронічні хвороби, аборт, шкідливі звички, такі як паління, зловживання алкоголем, наркотиками, безладні статеві стосунки, пристрасть до азартних та комп'ютерних ігор. Особливо небезпечні, а значить, вимагають підвищеної уваги ті шкідливі звички, які можуть призвести до інфікування ВІЛ та настання вагітності.

В нашій державі існує служба охорони репродуктивного здоров'я, яка підпорядковується Міністерству охорони здоров'я. Служба охорони репродуктивного здоров'я - це сукупність профілактичних, лікувальних і реабілітаційних заходів, спрямованих на вирішення проблем, пов'язаних з репродуктивним здоров'ям. Ці заходи, а саме:

  • Попередження раннього початку статевого життя;
  • Профілактика незапланованої вагітності;
  • Надання інформації про планування сім'ї та часу народжуваності;
  • Профілактика ВІЛ;
  • Профілактика алкоголізму, наркоманії, куріння спрямовані на підтримку і сприяють благополуччю сім'ї або окремої людини.

Таким чином, цілі роботи служби охорони репродуктивного здоров'я збігаються з цілями роботи служби планування сім'ї - це забезпечення народження здорової і бажаної дитини і збереження здоров'я жінок і чоловіків.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ