Головна : Новини

Зв'язок харчування та фітнесу

, 12:43
0 255

останнім часом терміни "харчування" і "фітнес" все частіше з'являються в нашому житті. На перший погляд, здається, що тут нічого складного немає ... Але за цим "першим поглядом" ховається складний динамічний зв'язок, і я планую показати її в цій статті. Важливо пам'ятати те, що завжди має бути на першому місці у спортсменів і не тільки. Інформація взята в основному з публікацій і досліджень американських вчених.

Фітнес - значить бути в хорошій фізичній формі і достатньо здоровим для того, щоб виконувати певні вправи. Компоненти фітнесу:

  • Витривала серцево-судинна і дихальна система;
  • М'язова сила, що дозволяє робити роботу, в якій ти потребуєш, без надмірної болю;
  • Гарну статуру і пов'язаний із ним низький відсоток жиру;
  • Хороша гнучкість і ... виявляється ... хороший сон.

Усі ці компоненти фітнесу купуються або поліпшуються при регулярній фізичній активності і за допомогою застосування поживних речовин. Бути у формі насправді не так важко, але дуже важливо для кожної людини.

Серцево-судинна діяльність - це здатність серця і легенів постачати енергію при безперервної фізичної активності, тривалість якої залежить від їх роботи.

М'язова сила - це здатність використовувати силу м'язів у випадку, який пов'язаний з великим стресом для них, і подальша адаптація до нових умов.

М'язова витривалість - це здатність продовжувати роботу без втоми довше.

Гарну статуру - це будова тіла, з досить малим рівнем жиру, хорошими м'язами і сильними кістками.

Гнучкість - це здатність людини виконувати рухи з заданою амплітудою

Сучасне суспільство йде до того, що все більше людей ведуть сидячий спосіб життя. Ми сидимо в школі, в університеті, на роботі, в машині, вдома перед монітором ... А неадекватна фізична активність, погане харчування, а також нерозуміння динамічної зв'язку харчування та фітнесу - призводять до надмірної ваги, а у подальшому і ожиріння.

Що таке ожиріння?

Ожиріння - це статура з надлишковою масою жиру в організмі. Хочу зауважити, що його естетичний зовнішній ефект - це найменше з тих зол, яке воно приносить. Наприклад, повний список негативів, пов'язаних з ожирінням:

  • Збільшення ризику ранньої смертності;
  • Інсульту;
  • Діабету 2-го типу;
  • Високий кров'яний тиск;
  • Схильність до частих депресій і т. д.

Як придбати ідеальне статура?

Ідеальне статура придбати просто: цілий день рухатися і дуже якісно харчуватися. Проте більшість людей, як і я, в зв'язку з родом своєї професійної діяльності, не можемо собі такого дозволити. Кожен, хто хоче позбутися зайвої ваги, повинен зрозуміти, що правильно це робити, зменшуючи рівень жиру в організмі так, щоб м'язова тканина залишилася недоторканою, або збільшилася. А почати варто з того, щоб просто оцінити себе і зрозуміти в якій зоні ти знаходишся. Методів вимірювання відсотка жиру в організмі багато: від знаходження пропорції між різними розмірами тіла до простого зважування на вагах.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ