здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Чи можна створити сім'ю хворим на ВІЛ або наркоманам?

Березень 02 2016

Відповідно до Сімейного кодексу країни, сім'я є первинним та основним осередком суспільства. Соціально та психологічно зріла людина усвідомлює, що створення сім'ї - це відповідальний крок. Бажання двох закоханих створити сім'ю - цілком природне, однак одних відчуттів для цього мало. Сім'я - це ще й сімейні обов'язки, які молодята повинні бути готові розділити порівну; це побутові проблеми, які потребують вирішення; це догляд і виховання дітей.

Батьківство може бути усвідомлене і неусвідомлене

загалом, батьківство є процесом забезпечення батьками належних умов для повноцінного розвитку, виховання і навчання дітей, а свідоме - це взаємодія батьків між собою і дітьми, результатом якої є створення найбільш сприятливих умов для повноцінного розвитку дитини на всіх етапах її життя.

Бажано, щоб народження кожної дитини в родині було запланованим, а батьки готуватися до цієї важливої події в їх сім'ї. У нашій країні існує система заходів, спрямованих на профілактику незапланованої вагітності, інфекцій, що передаються статевим шляхом і ВІЛ-інфекції, лікування наркоманів в кінцевою метою яких є збереження репродуктивного та сексуального здоров'я населення. Система цих заходів називається планування сім'ї.

Які ж фактори негативно впливають на репродуктивне здоров'я (РЗ)?

Серед основних негативних чинників негативного впливу на РЖД називають стрес, порушення режиму сну і їжі, часті і хронічні хвороби, аборт, шкідливі звички, такі як паління, зловживання алкоголем, наркотиками, безладні статеві стосунки, пристрасть до азартних та комп'ютерних ігор. Особливо небезпечні, а значить, вимагають підвищеної уваги ті шкідливі звички, які можуть призвести до інфікування ВІЛ та настання вагітності.

В нашій державі існує служба охорони репродуктивного здоров'я, яка підпорядковується Міністерству охорони здоров'я. Служба охорони репродуктивного здоров'я - це сукупність профілактичних, лікувальних і реабілітаційних заходів, спрямованих на вирішення проблем, пов'язаних з репродуктивним здоров'ям. Ці заходи, а саме:

  • Попередження раннього початку статевого життя;
  • Профілактика незапланованої вагітності;
  • Надання інформації про планування сім'ї та часу народжуваності;
  • Профілактика ВІЛ;
  • Профілактика алкоголізму, наркоманії, куріння спрямовані на підтримку і сприяють благополуччю сім'ї або окремої людини.

Таким чином, цілі роботи служби охорони репродуктивного здоров'я збігаються з цілями роботи служби планування сім'ї - це забезпечення народження здорової і бажаної дитини і збереження здоров'я жінок і чоловіків.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Зв'язок харчування та... Які є пломбувальні... 
Переглядів: 241
Автор: Надя Андрійчук

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен