Головна : Новини

Як мікрофлора кишечника впливає на стан всього організму?

, 17:56
0 1050

Мікрофлора різних відділів травної трубки шляхом свого взаємодії часто забезпечує синтез багатьох  біологічно активних речовин, ферментацію компонентів травлення, підтримують водно-електролітний баланс, бере участь у засвоєнні вітаміну D, обмін цинку, молібдену, заліза, кальцію. Сучасні епідеміологічні дослідження показують, що майже 90% населення Землі в тій чи іншій мірі мають порушення у складі мікрофлори, яка є основою мікроекології кожного організму. В результаті пошкодження ворсинок товстої кишки розвивається синдром порушеного кишкового всмоктування. Більше інформації ви також можете дізнатися .

У кого найчастіше може з'явиться дисбактеріоз?

Кишковий дисбактеріоз дуже часто і швидше виникає безпосередньо у дітей першого року життя. При цьому будь-яка інфекція в кишечнику дітей у 100% випадків спричиняє появи цього захворювання, тобто дисбактеріозу.

Які фактори викликають розвиток дисбактеріозу?

Фактори, що спричиняють розвиток дисбактеріозу - різноманітні. Це можуть бути:

  • Гострі й хронічні шлунково-кишкові хвороби інфекційної і навіть неінфекційної природи;
  • Хронічні хвороби органів травлення (панкреатит, холецистит, ентерит, коліт);
  • Одна з причин - це нераціональне застосування людьми антибіотиків, особливо тих, які мають широкий спектр дії.

Як дисбактеріоз у дітей впливає на їх стан?

Виявлено, що у дітей з дисбактеріозом кишечника спостерігаються зміни в обмінних процесах (обмін кальцію, фосфору), що, звичайно, впливає на мінералізацію твердих тканин зубів. Клінічні випадки карієсу зубів у дітей раннього віку зустрічаються досить часто. Причинами його виникнення стають захворювання дітей на першому році життя, одним з яких є дисбактеріоз кишечника.

У зв'язку з цим важливо вивчити показників гомеостазу порожнини рота в дітей із дисбактеріозом кишечника і їх впливу на стійкість твердих тканин зубів, що дозволить розробити та впровадити лікувально-профілактичні заходи, спрямовані на зниження показників зараження карієсом у дітей цієї групи.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ