Головна : Новини

Стимуляція овуляції: як вона проходити і кому підійде

, 12:46
0 1307

У наші дні ми з радістю спостерігаємо як сучасна медицина, крокуючи вперед семимильними кроками, допомагає все більшій кількості жінок пізнати радість материнства. На превеликий жаль, природа годиною обділяє деяких представниць прекрасної статі можливістю продукувати жіночі статеві клітини, або ж вони відчувають проблеми з їх повноцінним дозріванням і подальшим заплідненням. Саме для цього і потрібно проводити стимуляцію овуляції.

Показання до стимуляції

Основним показанням для стимуляції овуляції є відсутність овуляції, так звана ановуляція або ж ендокринне безпліддя. Проведення цієї процедури стає можливим і у жінок з нормальним стабільним менструальним циклом у таких випадках як: проведення лапароскопії та відновлення прохідності маткових труб. За рахунок збільшення кількості овуляторних циклів підвищується ймовірність завагітніти. Стимуляція овуляції також проводитися в циклах ЕКЗ, ІІ (штучної інсемінації), при безплідді неясного генезу. Більше інформації ви можете дізнатися і на сайті: .

Ановуляторне безпліддя прийнято ділити на наступні типи:

  • Гіпоталамо-гіпофізарна недостатність (часто включає в себе первинну або вторинну аменорею);
  • Гіпоталамо-гіпоофізарна дисфункція (синдром полікістозних яєчників з хронічною ановуляцією);
  • Первинна яєчникова недостатність (наявність первинної або вторинної аменореї).

При гіпоталамо-гіпофізарної недостатності зазвичай знаходять своє застосування прямі (гонадотропіни) індуктори овуляції, а при 2 типі використовуються як прямі, так і непрямі індуктори. Що ж стосується 3 типу, то рекомендовано проведення ЕКЗ.

Попередні аналізи гормонального фону

Відразу варто відзначити, що перевірити гормони Вам доведеться кілька разів з кількох міркувань: для уникнення помилок з вини лабораторії, щоб остаточно переконатися в існуванні проблеми і не поспішати з діагнозами і подальшим лікуванням, а також варто взяти до уваги той факт, що рівень гормонів у крові непостійний, а отже може відзначатися значними коливаннями.

Починати стимуляцію овуляції при порушеннях концентрації гормонів щитовидної залози, а також пролактину і чоловічих гормонів (тестостерон), так як подібні порушення перешкоджають самій овуляції. Тому перш ніж прийняти рішення про стимуляцію слід привести вищезазначені гормони в норму - висока ймовірність того, що після таких дій необхідності в стимуляції не виникне.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ