Головна : Новини

Молочниця: поняття, симптоми та причини хвороби

, 17:33
0 266

Молочниця (або вагінальний кандидоз) - це гінекологічне захворювання, яке викликають дріжджоподібні гриби роду Кандида. На практиці майже кожна жінка має справу з таким родом захворювань, як молочниця, а деяких - ознаки турбують регулярно.

Виділення білого кольору і свербіж (дуже часті симптоми даного захворювання) є дуже вираженими, при цьому змушують жінку в ту ж хвилину поїхати до лікаря. Також вони бувають і помірно вираженими, але при цьому постійними. В такому випадку жінки самостійно звертаються в аптеку. Як ми бачимо, останнім часом грибкові захворювання прогресує, і часто лікарі стикаються саме з молочницею. Більше інформації ви можете прочитати на сайті:.

Симптоми кандидозу

Симптоми кандидозу у жінок - це свербіж і виділення білого кольору з домішкою творожисто-крихтоподібних включень. Саме тому дане захворювання має другу всім відома назва - молочниця. Виділення зазвичай густі, білі, жовтувато-зелені. Від тог, які вони за структурою залежить важкість перебігу захворювання. До речі, вони завжди супроводжуються кислуватим і зовсім неприємним запахом. Свербіж, у свою чергу, постійний, а посилюється вночі. Саме через це він призводить до травматизації слизової із-за постійних расчесов.

Причини кандидозу

Кандидозом часто хворіють багато жінок, а з цього випливає, що причин виникнення захворювання існує дуже багато. Близько 50% жінок до 25 років встигають перехворіти кілька періодами молочниці.

У меншої кількості жінок це захворювання переходить в хронічну форму, і хворі хворіють ним мінімум 4 рази в році. Найбільш частою причиною появи молочниці вважають проведення антибіотикотерапії. Остання може викликати дисбактеріоз кишечника і навіть піхви. Також не менш важлива роль у появі вагінального кандидозу належить захворювань шлунка або кишечника, цукровому діабеті, гіповітамінозі та інших ендокринних захворювань. Молочниця під час вагітності небезпечна тим, що може заразить плід, тобто з'являтися деякі ускладнення.

 

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ