Головна : Новини

Сендвіч-панелі та їх різновиди

, 18:39
0 302

У світі сучасних технологій, що досить стрімко і швидко розвиваються є потреба, робити побудови максимально міцними, теплими і швидко споруджуються. Всього цього можливо досягти застосовуючи сендвіч-панелі заводського виробництва.

Сендвіч-панель - це будівельний матеріал, що має тришарову структуру (він складається з 2-х аркушів міцного матеріалу і утеплювального шару між ними. Між собою їх склеюють з допомогою гарячого преса. Наповнювачами сендвіч панелі найчастіше служать: скловолокно, пінополіуретан, пінопласт (пінополістирол), мінеральна вата (базальтове волокно).

найпопулярніші види сендвіч-панелей:

  • (PIR) - це тришарові легкі панелі з теплоізоляцією з PIR (вогнестійкого пенополиизоцианурата). Здатність витримувати великі навантаження, висока вогнестійкість і низька теплопровідність, - робить БЕНКЕТ просто ідеальним теплоізоляційним матеріалом для покрівельних і будівельних стінових сендвіч панелей. Полиизоцианурат є класом полімерів, структура якого складається з закритих дрібних осередків, що наповнені вспінючим газом з дуже низькою теплопровідністю. Головна особливість PIR - це його пожежобезпечні властивості. Так, під дією вогню зовнішній шар цього матеріалу обвуглюється і утворюється вуглецева «пориста» матриця, що перешкоджає горінню внутрішніх шарів. Високі вогнестійкі властивості PIR дозволяють експлуатувати сендвіч-панелі при температурі до 140 0 С;
  • Сендвіч панелі ПУР (PUR) - це тришарові легкі панелі з теплоізоляцією з ППУ (жорсткого пінополіуретану) європейського виробництва. Поліуретаном називається хім. полімерне з'єднання, яке утворюється в ході реакції між рідкими полиолами і ізоціанатами. При певному співвідношенні поліолів та ізоціанату виходить ППУ, який має пористу структуру з закритими комірками, у свою чергу, наповненими газом з дуже низькою теплопровідністю. Сьогодні пінополіуретан є самим енергоефективним утеплювачем, що застосовується на холодильному та будівельному ринках.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ