Ендогенна депресія - серйозне хронічне захворювання
Ендогенна депресія - це серйозне захворювання, яке обмежує соціалізацію людини і заподіює страждання і хворов, і його близьким людям. Лікування депресії такого виду - це складні завдання, яке вимагає комплексного підходу.
Якщо психогенна депресія виникає після травмуючої психіку новини, то ендогенна депресія може з'єднання явитися навіть при повному благополуччі або через дрібну неприємність. До хвороби призводять внутрішні причини і нестача гормону радості серотоніну. Причина розвитку такого стану - це дефіцит певних речовин у головному мозку. Тому в лікуванні захворювання головну роль відіграє прийом лікарських засобів. Більш детально про дані захворювання читайте на сайті:.
Причини виникнення ендогенної депресії
Головна причина ендогенної депресії - генетична схильність. Розлад часто осягає людей з певними рисами характеру: сумлінністю, загостреним почуттям обов'язку і відповідальності поряд з невпевненістю в собі і тривожністю.
Прояви ендогенної депресії
Основні ознаки хвороби - це рухова і психічна загальмованість, а також постійний поганий настрій. Хворий відчуває себе пригніченою. Його поганий настрій не залежить від хороших або неприємних подій. Людина знаходиться в стані сильної тугі, світ для нього стає сірим, порожнім і нецікавим.
При ендогенній депресії спостерігаються зміни настрою відповідно до часу доби. Вранці хворий відчуває найсильніше почуття пригніченості, а ввечері його стан стає більш стабільним.
Мислення таких хворих загальмовується, вони не можуть ні на чому сконцентруватися. Їм складно відповідати на питання, підбирати слова, складати плани дій.
Уповільнення розумових процесів призводить до зниження рухової активності. Такі пацієнти повільно рухаються, можуть надовго завмерти в одній позі. У гірших ситуаціях у хворого навіть немає сил, щоб вранці встати з ліжка.
Лікування ендогенної депресії
При ендогенної депресії людина зовсім не радіє життю і відгороджується від навколишнього світу. Самостійно подолати тугу, відчай і душевні страждання неможливо. Тому в такому стані дуже важлива доля хорошого психотерапевта.
Лікування такої депресії полягає в правильному підборі лікарських препаратів, тривалому прийомі антидепресантів і корекційній психотерапії, в ході якої згладжуються риси характеру хворого, що провокують розвиток депресії.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.