Які бувають масажні крісла
Масажні крісла - це найдорожчі і, в тій же година, самі багатофункціональні масажери, здатні надавати масажну дію на м'які зв'язку практично всього тіла.
Віді масажних крісел
Сьогодні на ринку є різні види масажних крісел, які масажують не тільки спину, але і інші частини тіла: руки, плечі, голову, ноги та стопи. У дорогих моделях можна також робити масаж передпліччя і кисті рук. До речі, придбати якісні масажні крісла ви можете в інтернет-магазині: .
Залежно від сфери застосування, масажні крісла можна умовно розділити на 3-ри категорії:
- для бізнесу;
- офісні;
- для домашнього застосування.
Крісла для домашнього застосування прості в управлінні і багатофункціональні. Вони мають багато всіляких додаткових пристосувань, які використовуються для масажу. Окремі моделі комплектуються нефритовими пластинами, приставками для масажу рук, стегон і щабель, а також столиками для чаю, гідромасажними ваннами.
Офісні - це недорогі масажні крісла, які призначені для облаштування робочого місця в офісі або вдома. Зовні вони схожі на звичайні офісні крісла, альо оснащені різними механізмами для масажу (роликами, повітряно-компресійними подушками). Залежно від модифікації, крісло може прогрівати організм, виконувати загальний і локальний масаж, працювати в різних режимах: роликовому (масажу який розминає, постукує, шиацу), вібраційному, повітряно-компресійному.
Вендингові (для бізнесу) - це унікальні масажні крісла, обладнані спеціальним купюроприймачем. Залежно від номіналу купюри вибирається вид, програма, інтенсивність і тривалість оздоровчого масажу. Як правило, ПУ знаходиться на підлокітнику такого крісла. Встановлюють їх у жвавих людних місцях: торговельних центрах і салонах краси, тренажерних залах і саунах, готелях і аеропортах, пансіонатах та ін.
Користь масажних крісел
У багатьох моделях якісніх масажних крісел встановлена автоматична система сканування тіла для визначення найбільш напружених точок і індивідуальних особливостей організму. Сучасні масажні крісла дозволяють регулювати частоту і інтенсивність коливань. Це дуже важливо: слабкі вібрації мають стимулюючий вплив на нервову систему, тоді як сильні, навпаки, заспокоюють і знімають стрес. Масажні крісла з масажем допоможуть і тим, хто має проблеми з тиском. Справа в тому, що вібрації на низьких частотах (до 50 Гц) сприяють зниженню артеріального тиску, а вібрації, близькі до 100 Гц - підвищенню.
Вібромассаж покращує кровообіг в м язовій тканині, тому масажні крісла легко знімають втому з м язів і підвищують працездатність. Крім того, вібромасаж широко використовується в процесі реабілітації після складних переломів та травм, для лікування остеохондрозів, захворювань опорно-рухового апарату.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.