Головна : Новини

Які є види ринопластики?

, 23:06
0 287

Пластична операція носа (ринопластика) може проводитись декількома способами. Найбільш поширеними видами операції є закрита і відкрита ринопластика.

Закрита ринопластика здійснюється через внутрішньоносові розрізи на слизовій оболонці носа, при цьому не допускається зовнішніх надрізів. У більшості випадків проводитися саме цей вид операції, так як він не залишає за собою слідів і рубців на зовнішній стороні носа.

Відкрита зазвичай призначається при повторних операціях. Після такого втручання найчастіше залишається невеликий рубець в області носа.

Операція кінчика носа є найбільш складним видом ринопластики. При її проведенні необхідно дотримуватися систематичного підходу.

До складних операцій належить і корекція носової перегородки.

Існують наступні види операцій:

  • септопластика (усунення викривлення носової перегородки);
  • повторна, або вторинна ринопластика (корекція проблем після первинної процедури);
  • безопераційне втручання (виправлення незначних дефектів).

Ціна кожного з цих різновидів ринопластики індивідуальна.

Реабілітація після процедури

Після перенесеної операції ринопластики пацієнту рекомендують знаходитися в стаціонарі, особливо якщо це була корекція кінчика носа.

Ринопластика - це операція, яка супроводжується звичайними явищами:

  • набряклість носа і очей;
  • зменшення чутливості в зоні хірургічного втручання;
  • закладеність носа;
  • деякі больові відчуття.

Щоб запобігти післяопераційним ускладненням, на область носа накладається туга пов'язаність язка у вигляді метелика, яку слід носити близько 10 днів.

Синці під очима повністю зникнуть через два тижню, а невелика набряклість в області носа може бути присутнім до трьох місяців. Найчастіше це буде непомітно для оточуючих.

Перші дні після операції може бути присутнім сильний набряк носа, альо через один-два тижню він набуває нормальної форми.

Період відновлення залежить від ступеня складності проведеної пластичної операції, а також від індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Перші два дні після ринопластики слід робити охолоджуючі компреси на область носа і очей, щоб якомога швидше зняти набряк. Якщо є показання, то лікар може призначити знеболюючі та заспокійливі засоби.

Протягом двох тижнів після операції пацієнтові рекомендується спати з піднятим узголів'ям ліжка, щоб прискорити відтік рідини із зони операційного втручання. При зламаній перегородці носа можна спати тільки на спині.

При відсутності ускладнень вже через кілька днів після операції пацієнт може вийти на роботу. Варто мати на увазі, що потрібно обмежити фізичні навантаження і куріння, а також дотримуватися здорового харчування. На годину реабілітації краще відмовитися від гострих і солоних страв.

Протягом 2 місяців після ринопластики варто утриматися від носіння окулярів у важкій оправі, особливо у разі виправлення перегородки носа.

Процес перебудови тканин після ринопластики триває від 6 місяців до 1 року, перш ніж ніс знайде потрібну форму. Остаточний результат з'явиться тільки після закінчення цього терміну. Після загоєння необхідно звернути до лікаря, щоб оцінити результат.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ