Які зубні імплантати краще?
Сьогодні така область стоматології, як імплантація зубів в російському суспільстві стала нормою при вирішенні питань протезування втрачених зубів, а також відновлення білосніжною, красивої посмішки. Але ось вибір імплантату є дуже не простою справою, в слідстві чого далеко не всі люди зможуть самостійно зробити правильний вибір. Також варто врахувати, що окремо взяті стоматології, найчастіше, спеціалізовані на якомусь конкретному виді імплантатів. У даній статті ми розглянемо на що саме потрібно звернути свою увагу, коли ви зважилися на таку процедуру, як .
Імплантологія є дуже молодим напрямком стоматології. Вона з'явилася в 60-ті р. ХХ ст. завдяки проведеним у той час дослідженнями остеінтеграції (до кісткової тканини приживляли титан). 1-ю у світі імплантацію в кісткову тканину щелепи штучного кореня з титану провів шведський професор В. Бранемарк, правда світову славу дана методика почала завойовувати лише в 80-ті р. ХХ ст. На сьогоднішній день імплантація зубів є невід'ємним напрямком сучасної стоматології.
Імплантатом називається титановий штучний корінь, що угвинчують в кістку на місце втраченого зуба. Титан має унікальну здатність приживлятся до кісткової тканини, саме тому його широко застосовують в протезуванні. Безпосередньо сам імплантований зуб має 3-ри частини: коронку, імплантат і абатмент (перехідний елемент, який з'єднує коронку з імплантатом). Ця конструкція дуже зручна тим, що у разі потреби коронку і абатмент можна поміняти, а от сам імплантат вживляють 1-ин раз і при чому назавжди.
Нині у світі налічується десь 2 тис. систем зубної імплантації.
Вартість абатмента і імплантату залежить від:
- авторитету фірми-виробника;
- країни-виробника;
- властивостей поверхні матеріалу;
- форми різьблення і перерізу;
- стоматологічної клініки та ін
Види зубних імплантів
Зубні імплантати можна розділити на 3 основні групи:
- внутрішньокісткові конструкції;
- поднадкостничные конструкції;
- черезкісткові конструкції.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.