Головна : Новини

Які зубні імплантати краще?

, 17:27
0 262

Сьогодні така область стоматології, як імплантація зубів в російському суспільстві стала нормою при вирішенні питань протезування втрачених зубів, а також відновлення білосніжною, красивої посмішки. Але ось вибір імплантату є дуже не простою справою, в слідстві чого далеко не всі люди зможуть самостійно зробити правильний вибір. Також варто врахувати, що окремо взяті стоматології, найчастіше, спеціалізовані на якомусь конкретному виді імплантатів. У даній статті ми розглянемо на що саме потрібно звернути свою увагу, коли ви зважилися на таку процедуру, як .

Імплантологія є дуже молодим напрямком стоматології. Вона з'явилася в 60-ті р. ХХ ст. завдяки проведеним у той час дослідженнями остеінтеграції (до кісткової тканини приживляли титан). 1-ю у світі імплантацію в кісткову тканину щелепи штучного кореня з титану провів шведський професор В. Бранемарк, правда світову славу дана методика почала завойовувати лише в 80-ті р. ХХ ст. На сьогоднішній день імплантація зубів є невід'ємним напрямком сучасної стоматології.

Імплантатом називається титановий штучний корінь, що угвинчують в кістку на місце втраченого зуба. Титан має унікальну здатність приживлятся до кісткової тканини, саме тому його широко застосовують в протезуванні. Безпосередньо сам імплантований зуб має 3-ри частини: коронку, імплантат і абатмент (перехідний елемент, який з'єднує коронку з імплантатом). Ця конструкція дуже зручна тим, що у разі потреби коронку і абатмент можна поміняти, а от сам імплантат вживляють 1-ин раз і при чому назавжди.

Нині у світі налічується десь 2 тис. систем зубної імплантації.

Вартість абатмента і імплантату залежить від:

  • авторитету фірми-виробника;
  • країни-виробника;
  • властивостей поверхні матеріалу;
  • форми різьблення і перерізу;
  • стоматологічної клініки та ін

Види зубних імплантів

Зубні імплантати можна розділити на 3 основні групи:

  • внутрішньокісткові конструкції;
  • поднадкостничные конструкції;
  • черезкісткові конструкції.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ