М'який рушник вибрати?
Світ навколо за останні десятиліття значно змінився - він став набагато яскравішим. Преображення торкнулися і домашнього текстилю. Сучасні виробники поставляють таке різноманіття форм, стилів і забарвлень рушників, що можна годинами ходити і не зустріти дві ідеально схожі моделі. До речі, в Україні купити відомих світових брендів можна в інтернет-магазині: issi.com.ua.
Проходячи повз вітрини, ми зупиняємо захоплені погляди, розглядаючи строкаті кольори різноманітного асортименту. Раніше, не такі вже й далекі часи, якість рушників, звичайно, було гідною, але трохи бляклі тоні і однотипний дизайн не викликали особливої радості. Покупки здійснювалися в світові необхідності, а не під впливом душевного пориву.
Правильну рушник: Який він?
Є основні моменти, на які необхідно звертати увагу при покупці рушники:
- склад;
- структура тканини, з якої виготовили рушник;
- щільність полотна;
- висоту ворсу;
- на якість і здатність вбирати вологу.
У магазині можна покладатися тільки на власні тактильні відчуття. Помацати руками рушник, трохи пом'яті і навіть понюхати, не звертаючи уваги на косі погляди.
Виробництво махрових виробів в дні сучасної реальності настільки велике і різноманітне, що вибираючи тільки відповідно до одного маркування, можна купити рушник, який не завдасть задоволення і буде викинутий як непридатний до використання. У маркуванні вказано тільки склад, розмір і виробник, альо не вказана щільність. Наприклад, у вас в руках рушник де написано 100 % бавовна, «зроблено в Україні». Альо найчастіше, ні продавець, ні тім більше покупець, навіть не уявляють бавовну якої країни використовували в якості сировини при виробництві цього рушника. Постачальниками бавовни можуть бути Узбекистан або Туреччина, Бразилія, Індія, Пакистан чи Єгипет. Найбільш якісну сировину постачає Єгипет і перевагу краще віддавати саме такій бавовні.
На очі потрапила цікава маркування:
- 100 % бавовна (М). Це означає, що рушник виготовлений з додаванням штучних волокон;
- Символіка (ПК). Це означає, що рушник однозначно має домішки поліестеркоттона.
Отже, подивилися візуально, шанували етикетки, тепер можна і трохи пом'яті, потерти край рушника:
- По-перше фарба повинна лежати рівномірно - не повинно бути ніяких рохводів і перепадів кольору;
- На руках не повинно бути жирного або воскового нальоту;
- Запах рушники також має важливе значення. Абсолютно точно, ви відчуєте сторонні домішки, запах хімікатів.
Ваша мета купити рушник з натуральних тканин без добавок, тому всі перераховані вище ознаки - це не самий кращий варіант.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.