Головна : Новини

М'який рушник вибрати?

, 16:50
0 817

Світ навколо за останні десятиліття значно змінився - він став набагато яскравішим. Преображення торкнулися і домашнього текстилю. Сучасні виробники поставляють таке різноманіття форм, стилів і забарвлень рушників, що можна годинами ходити і не зустріти дві ідеально схожі моделі. До речі, в Україні купити відомих світових брендів можна в інтернет-магазині: issi.com.ua.

Проходячи повз вітрини, ми зупиняємо захоплені погляди, розглядаючи строкаті кольори різноманітного асортименту. Раніше, не такі вже й далекі часи, якість рушників, звичайно, було гідною, але трохи бляклі тоні і однотипний дизайн не викликали особливої  радості. Покупки здійснювалися в світові необхідності, а не під впливом душевного пориву.

Правильну рушник: Який він?

Є основні моменти, на які необхідно звертати увагу при покупці рушники:

  • склад;
  • структура тканини, з якої виготовили рушник;
  • щільність полотна;
  • висоту ворсу;
  • на якість і здатність вбирати вологу.

У магазині можна покладатися тільки на власні тактильні відчуття. Помацати руками рушник, трохи пом'яті і навіть понюхати, не звертаючи уваги на косі погляди.

Виробництво махрових виробів в дні сучасної реальності настільки велике і різноманітне, що вибираючи тільки відповідно до одного маркування, можна купити рушник, який не завдасть задоволення і буде викинутий як непридатний до використання. У маркуванні вказано тільки склад, розмір і виробник, альо не вказана щільність. Наприклад, у вас в руках рушник де написано 100 % бавовна, «зроблено в Україні». Альо найчастіше, ні продавець, ні тім більше покупець, навіть не уявляють бавовну якої країни використовували в якості сировини при виробництві цього рушника. Постачальниками бавовни можуть бути Узбекистан або Туреччина, Бразилія, Індія, Пакистан чи Єгипет. Найбільш якісну сировину постачає Єгипет і перевагу краще віддавати саме такій бавовні.

На очі потрапила цікава маркування:

  • 100 % бавовна (М). Це означає, що рушник виготовлений з додаванням штучних волокон;
  • Символіка (ПК). Це означає, що рушник однозначно має домішки поліестеркоттона.

Отже, подивилися візуально, шанували етикетки, тепер можна і трохи пом'яті, потерти край рушника:

  1. По-перше фарба повинна лежати рівномірно - не повинно бути ніяких рохводів і перепадів кольору;
  2. На руках не повинно бути жирного або воскового нальоту;
  3. Запах рушники також має важливе значення. Абсолютно точно, ви відчуєте сторонні домішки, запах хімікатів.

Ваша мета купити рушник з натуральних тканин без добавок, тому всі перераховані вище ознаки - це не самий кращий варіант.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ