Головна : Новини

Комп'ютерні окуляри: реальність чи все таки міф?

, 20:36
0 851

Мільйони людей щодня по кілька годин в день прикуті до моніторів ПК і різних гаджетів — подібний режим роботи їм диктує сучасний темп життя. Але за щоденний доступ до даних пристроями, людям треба платити своїм зором.

Нині дуже актуальне питання: "чи Можна за допомогою спец. оптики окулярів для роботи за ПК, зменшити цю ціну, а також запобігти зниження гостроти зору, яке безпосередньо викликане тривалою роботою за екраном комп'ютера? Щоб дати відповідь на це питання, для початку потрібно розібратися, що конкретно шкодить зору користувача ПК.

Робота за комп'ютером: Як вона може зашкодити вашому зору?

Головний удар припадає на очній акомодаційний апарат (структури, за допомогою яких очі «налаштовуються» на бачення певних предметів, які знаходяться на різній відстані. Ще 1-ої проблемою є неправильне відстань від ока людини безпосередньо до екрана комп'ютера. Останнім аспектом є відблиски, які викликано відбиттям світла від екрану, а також виникаючі на моніторі при перегляді відео спалаху.

Всі вищевказані симптоми можна об'єднати в КЗС (так званий комп'ютерний зоровий синдром).

Можна за допомогою окулярів запобігти КЗС?

— це реально існуюча оптика, яка була спеціально розроблена для користувачів персональних комп'ютерів, враховуючи безпосередньо всі вищеперелічені особливості роботи за ними. Дані окуляри мають ряд відмінностей від звичайних окулярів від короткозорості або ж для читання. Вони дають людині можливість знизити навантаження на очі, ясно бачити зображення на моніторі, а також уникнути мимовільних нездорових поз.

Основні відмінності комп'ютерних окулярів

Окуляри для роботи за ПК оснащуються 2-ма основними відмінності від окулярів, які призначені для інших цілей:

  • Конструкція лінз;
  • Тонування і відбиваюче покриття.

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що комп'ютерні окуляри — це зовсім не міф, а справжня можливість зберегти свій зір при роботі за ПК. Але попередньо варто звернутися до офтальмолога, який допоможе вам оцінити нинішній стан очей, а також проаналізувати специфіку роботи і кількість часу, проведеного за комп'ютером.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ