Переваги масажних крісел
Цивілізація принесла сучасній людині невідомий раніше рівень комфорту... і купу хвороб на додачу, багато з яких пов'язані з різними порушеннями опорно-рухового апарату. Те, що починається зі стомлення м'язів і незначних болів в спині, що можуть закінчитися досить серйозними проблемами з хребтом. Всі ці недуги є неминучою розплатою за малорухливий спосіб життя і зневажливе ставлення до власного здоров'я.
Одним з кращих способів їх профілактики, чия надійність і ефективність доведена часом, є масаж. Однак далеко не у кожного з нас є час і можливість для відвідування мануального терапевта (саме так називаються медичні фахівці в даній області).
При цьому коштують послуги справжнього майстра своєї справи, якого, зауважимо, ще потрібно знайти, аж ніяк не дешево. Від послуг же непрофесіонала краще і зовсім утриматися, оскільки він здатний швидше нашкодити, ніж принести полегшення.
Однак з даної ситуації є цілком вдалий вихід, який з'явився завдяки винахідливості японських інженерів, помноженої на незмінну прихильність цієї нації до здорового способу життя. Саме в країні Висхідного Сонця були вперше спроектовані, а потім і запущені в серію так звані масажні крісла (до речі, придбати масажне крісло можна тут).
З тих пір завдяки зусиллям кращих дизайнерів зовнішній вигляд даних виробів зазнав значних змін (вони стали менш громіздкими і гучними), однак принцип дії залишився колишнім. Він заснований на традиційній японській техніці точкового масажу, так званої шиацу. Головна особливість цього методу полягає в тому, що для його застосування на практиці не потрібно спеціальних знань, оскільки нанесення будь-якої, навіть самої мінімальної шкоди здоров'ю повністю виключене. В даному випадку пальці масажиста замінюють спеціальні ролики, які впливають не тільки на м'язи спини, але також шию, поперек і навіть стопи, викликаючи тим самим розслабляючий ефект і покращуючи кровообіг.
Завдяки компактності і простоті використання масажні крісла можуть застосовуватися як вдома для зняття втоми і стресу після робочого дня, так і в офісі, особливо якщо працівники довго просиджують за комп'ютерами. Останнім часом ці лікувально-профілактичні прилади все частіше можна зустріти в фітнес-клубах і навіть медичних установах, де вони використовуються як засоби реабілітації після різних травм (переломів, вивихів, ударів і т. д.).