Головна : Новини

Лікування алкоголізма: Краплі Колме

, 20:06
0 244

КолмеПри лікуванні від алкоголізму, якщо застосовується комплексна терапія, медикаментозна підтримка є обов'язковою складовою. Існують препарати різного спектру дії, які здатні надавати як швидкий вплив на хворого, ставлячись до дуже вузької області дії, так і більш повільну при тривалому прийомі. Більшість ліків застосовуються без відома алкоголіка, так як найчастіше на лікування не дається згода. Одним з таких медикаментів є краплі «Колме», замовити які можна на сайті http://lekapt.ru.

Медикаменти при алкогольній залежності

Перше питання, яке завжди виникає у родичів, бажаючий вилікувати хворого від його залежності є логічним: "Чи можливий прийом без відома алкоголіка?". Питання це виникає на тлі небажання пацієнта приймати будь-які засоби, що допомагають позбутися згубної звички. Це пов'язано безпосередньо з його психічним станом і пояснюється психологічною залежністю, яка і є основною проблемою. Найчастіше родичі впадають у відчай що-небудь зробити на стадії, яка передбачає хронічний перебіг хвороби.

Вже перепробувані всі способи, в тому числі і нетрадиційні - ворожки, цілительки, вмови і народна медицина. Відмінною рисою є і те, що комплексні терапії вже застосовувалися разом з сеансами у досвідченого фахівця, стаціонарним лікуванням в наркологічному закладі і так далі. Якщо хворий все одно повертається до колишнього способу життя через деякий час після застосування всіх вищезгаданих способів, кожна нова спроба виходить недостатньо ефективною і її результат виявляється менш довготривалим, ніж попередній.

У такому випадку і починають перебирати всілякі препарати, спрямовані на лікування алкоголіка без його згоди. Подібні медикаменти найчастіше мають рідку форму, тому їх легко підмішувати в їжу або алкоголь. Аптечний вибір досить широкий, але серйозні препарати вимагають консультації у лікаря і проходження хворим різних аналізів, які допоможуть визначити ряд протипоказань.

«Колме»: краплі від алкоголізму

Краплі «Колме» використовуються досить часто. Завдяки своїй ефективній дії, цей засіб став відмінним рішенням в тих випадках, коли неможливо використовувати інші медикаменти. Ці краплі стали широко відомі і через те, що їх застосування не вимагає бажання хворого одужати. Звичайно, рідним і близьким було б комфортніше розуміти, що алкоголік сам бажає позбутися своєї залежності, перестає шукати виправдання згубної звички, але далеко не завжди ситуація виявляється настільки позитивною.

Основні переваги «Колме» полягають в наступному:

  1. краплі не мають ні смаку, ні запаху;
  2. їх можна додавати в їжу і алкоголь;
  3. можливе застосування без відома алкоголіка.


Незважаючи на те, що аптечний асортимент пропонує найрізноманітніші рішення, серед яких є й інші варіанти, «Колме» використовуються досить часто завдяки своїм перевагам і відсутності необхідності стаціонарного лікування.

Показання до застосування

«Колме» використовується в тих випадках, коли необхідно продовжити період ремісії і допомогти хворому не зірватися в критичних випадках. У цьому сенсі лікарський препарат знаходиться в десятці найбільш підходящих медикаментів, так як його дія є дуже ефективною. Це обумовлюється тим, що «Колме» викликає огиду при його прийомі разом з алкогольними напоями.

Одним з компонентів ліків є ціанамід, який блокує дію ферменту, який відповідає за розщеплення етанолу в людському організмі. Наслідки цього процесу проявляються у вигляді вироблення стійкою відрази до алкогольної продукції на фоні значного погіршення стану. Симптоматика дуже нагадує прояв симптомів інтоксикації, що, по суті, і відбувається з хворим. З'являється нудота, піднімається температури і посилюється пітливість. Перший час алкоголік відчуває блювотні позиви, які закінчуються головним болем. При постійному прийомі препарату хворий поступово починає відчувати огиду і відторгнення, які служать початком твердої основи для поліпшення загального стану.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ