Головна : Новини

Що таке гостьовий шлюб?

, 17:00
0 1110

Гостьовий шлюбСьогодні досить поширеною формою відносин є так званий екстериторіальний або гостьовий шлюб. Найчастіше він має державну реєстрацію, як в звичайному шлюбі. Але по суті подружжя проживає окремо. Нерідко при цьому один з них постійно живе в іншому місті або навіть країні.

Гостьовий шлюб як форма шлюбних відносин всупереч поширеній думці існує досить давно і не є новим віянням молодих людей. Найбільш часто гостьовий шлюб практикувався за часів СРСР. Це було наслідком того, що у молодої пари була відсутня своя житлова площа. Такі приклади досі часто можна зустріти серед деяких пар старшого покоління. Ту ж форму шлюбу можна спостерігати, коли один з подружжя працює в іншій державі. Соціологи стверджують, що така форма шлюбних відносин буде лише збільшуватися з часом. У гостьового шлюбу є як позитивні, так і негативні моменти. Саме про них ми і поговоримо в нашій статті і розповість нам про це головний редактор жіночого онлайн журналу izZaMKADya.ru, на якому безпосередньо можна быльш детально прочитати про всі особливості даного союзу.

Переваги:

  1. У подружжя відсутня потреба і необхідність у веденні спільного побуту і господарства. Це не призводить до руйнівної для багатьох традиційних шлюбів сімейної рутини. У гостьовому шлюбі відносини завжди здаються новими й свіжими. Це відбувається тому, що чоловік і дружина зустрічаються не щодня, а тільки по можливості. Такий метод підтримує постійний інтерес один до одного;
  2. Гостьовий шлюб виключає проблему звикання або утворення сильної прихильності одного з подружжя до іншого. Ті люди, які пережили розлучення в офіційному шлюбі, знають, наскільки болючою в емоційному плані може бути ця процедура. Вони більше схильні підтримувати такі відносини, як гостьовий шлюб. У союзі у кожного з подружжя зберігається можливість приймати рішення відповідно до власних доводів.

Недоліки:

  • Перш за все, це стосується дітей. Все ж більшість людей схильні вважати, що для повноцінного розвитку дитини їй потрібно рости в повній традиційної сім'ї, щоб у нього була рівна можливість спілкування як з батьком, так і з матір'ю. У гостьовому ж шлюбі в разі народження дитини основна турбота і відповідальність за виховання лягає на плечі матері. Діти, які виростають в такому шлюбі, не отримують необхідного уявлення про сімейні стосунки;
  • Також, перебуваючи в гостьовому шлюбі, подружжя не може розраховувати на беззастережну і повну підтримку з боку іншого, як це буває у звичайній родині. Якщо з кимось трапиться неприємність у вигляді хвороби, втрати робочого місця або даху над головою, то ці труднощі доведеться вирішувати самостійно. Звичайно, всюди бувають винятки. Але в більшості випадків в гостьовому шлюбі не досягається тієї емоційної та чуттєвій близькості, при якій можна цілком покластися на чоловіка. Крім того самостійно доведеться вирішувати і побутові проблеми, що виникають щодня. Подружжя в гостьовому шлюбі, як правило, не відчувають себе дуже зобов'язаними щодо один одного. Це також стосується і питань матеріального забезпечення.

Висновки

Як результат, багато хто не сприймає такий шлюб як справжній. Часто таких союз стає виходом для того подружжя, яке з різних причин не може ужитися на одній території, але при цьому відчуває емоції і почуття по відношенню один до одного і розлучатися не бажає. Психологи ж радять вдаватися до такої форми відносин лише в тому випадку, якщо пара досягла психологічної і моральної зрілості. Інакше такі відносини або призведуть до остаточного розриву, або стануть проявом вільних відносин. А це до шлюбу не має ніякого відношення.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ