Головна : Новини

Гроші і кредит: як отримати позику від «Ваша Готівочка»

, 22:29
0 560

готівкаСтаття носить інформаційний характер та знайомить читачів із послугами та умовами кредитування мікрофінансової компанії «Ваша Готівочка»

Вам знадобиться лише 20 хвилин часу, документи, що засвідчують особистість і бажання отримати позику від «Ваша Готівочка». Звертайтеся і 7000 гривень стануть Ваші!

Питання, яке українці ставлять найчастіше – де взяти гроші. Багато хто обирає шлях відмовляти собі у необхідному і намагатися вкластися у зарплату. Дехто шукає додатковий підробіток, а інші користуються послугами «Ваша Готівочка». Ми кредитуємо на вигідних умовах, надаючи позики без застави, без поручника та не вимагаємо надавати довідку про доходи.

Кредити від «Ваша Готивочка» – гроші знайдуться для кожного

Чому українці обирають «Ваша Готівочка», легко відповісти. Із усіх запропонованих варіанті отримати додаткові кошти, кредитування – найбільш швидкий та зручний спосіб. Пошук нової або ще однієї роботи займає багато часу. Витримати напружений графік та одночасно працювати в декількох місцях не кожен зможе. Відмовляти собі у всьому, живучі в режимі жорсткої економії, – також не вихід із ситуації. Звичайно, можна звернутися до ломбардів і комісійних магазинів та отримати грошову «винагороду» за коштовності та цінні речі. Хіба ж воно того варте? Споживче кредитування або мікропозики від «Ваша Готівочка» – найбільш оптимальний варіант, що дозволяє отримати гроші, коли вони необхідні, швидко, легко та без зайвих проблем.Вам знадобиться не більше півгодини, щоб пройти реєстрацію, заповнити заявку та дочекатися рішення. Після того як заявка підтверджується, гроші передаються у користування миттєво. Вам не знадобиться стояти в чергах і збирати пакети документів. Ви не будете турбуватися, чи пройдете перевірку на кредитоспроможність та, чи відповідатиме Ваша кредитна історія вимогам компанії.Все, що необхідно для швидкого та безперешкодного отримання позики від «Ваша Готівочка», – надання достовірної інформації під час реєстрації. В разі, якщо Ви виконали основну вимогу компанії та надали дійсну інформацію під час заповнення анкети клієнта, Ваш вік від 18-ти до 70-ти років і у Вас відсутні поточні заборгованості перед «Ваша Готівочка», у нас не виникне причини відмовити Вам у послугах.

Цілодобове обслуговування та онлайн сервіс від «Ваша Готівочка»

Існує два шляхи, якими можна пройти реєстрацію. Яким із них скористуватися, щоб отримати гроші від «Ваша Готівочка», обирати Вам. Ви можете будь якої миті звернутися до відділення чи скористатися онлайн сервісом. Віддаючи перевагу на користь першого варіанту, зверніть увагу, що відділення працюють не цілодобово. Графік роботи офісів компанії стандартизований для усіх відділень, що обслуговують клієнтів по Україні. Наші двері відчинені для українців щоденно з восьмої ранку до восьмої вечора. Онлайн сервіс обслуговує клієнтів 24/7/365. За допомогою віддаленого сервісу пройти реєстрацію та оформити заявку на позику від «Ваша Готівочка» можна будь-якої миті, цілодобово. Різниця між запропонованими способами реєстрації криється в наступному: у відділенні можна отримати гроші і готівкою, і у вигляді безготівкового переказу на картку. Онлайн сервіс надає можливість отримати лише безготівковий переказ на банківську картку. У разі оформлення заявки на готівкову позику необхідно особисто бути присутнім у відділенні та надати менеджеру, що буде Вас обслуговувати, оригінали паспорту та ідентифікаційного коду. Обов’язковою вимогою до клієнтів, що претендують на готівкову позику є вік від 21-го року до 70-ти років. Для надання безготівкового кредиту достатньо вказати паспортні дані та код ІПН. Їх перевірка на достовірність здійснюється шляхом звірки даних про власника банківської картки, на яку буде робитися переказ. Сама ж картка має підтримувати роботу в системах міжнародних переказів чи то Visa, чи то MasterCard при умові, що картка була Вам видана одним із вітчизняних банків, що досі діє. Безготівкові позики підтверджуються українцям у віці від 18-ти років. На противагу готівковим кредитам, безготівкові позики значно легше отримати, оскільки скористатися онлайн сервісом можна прямо з оселі.

Вигідні умови та повна свобода вибору для клієнтів «Ваша Готівочка»

Окрім можливості обирати, де, як і коли пройти реєстрацію, клієнти «Ваша Готівочка» мають унікальну можливість обирати умови кредитування: розмір позики та термін її використання. Сума кредиту може становити 7000 гривень або бути будь-якої іншою, від 200 гривень. Період використання коштів не може перевищувати 16-ти діб. Мінімальний час використання грошей становить одну добу. Відсоткова ставка не залежить від умов і обставин та дорівнює двом відсоткам від тіла кредиту. Комісія нараховується щодня протягом усього часу використання грошей. В разі необхідності погасити борг передчасно або відстрочити виплати по кредиту, достатньо звернутися до представників компанії і повідомити про своє рішення. Дострокове погашення відбувається після повернення коштів та сплати нарахованої комісії. Перенесення дати погашення кредиту здійснюється після виплати нарахованих комісійних. Щоб отримати будь-яку інформацію з проводу послуг «Ваша Готівочка» і умов кредитування, Ви будь-якої миті можете зателефонувати на гарячу лінію або скористатися формою зворотноьго зв’язку на нашому сайті.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ