Головна : Новини

Суцільнокерамічні коронки: Що потрібно знати?

, 23:50
0 636

 Суцільнокерамічних коронкиКожен з нас мріє мати здорові зуби та красиву посмішку. Травми й різні стоматологічні захворювання можуть бути чреваті втратою одного або відразу декількох зубів.

Суцільнокерамічних коронки - це один з найкращих способів їх відновлення, особливо якщо пацієнт схильний до алергії на окис металів. Кераміка міцна, надійна, а головне, естетична. Коронки з неї практично неможливо відрізнити від справжніх зубів.

До речі, в Москві встановити їх можна в ООО «Первая Профессорская стоматологическая клиника»: http://www.profclinic.ru/services/ortoped/koronki/.

Показання для установки суцільнокерамічних коронок

Раніше вважалося, що кераміка - це дуже крихкий матеріал, і її застосовували тільки для протезування переднього зубного ряду з метою збереження краси посмішки. Після появи високоміцного діоксиду цирконію установка суцільнокерамічних коронок стала можливою і на жувальні зуби.
Показання до застосування суцільнокерамічних коронок:

  1. Необхідність відновити один або кілька зубів;
  2. Неестетичність зубного ряду;
  3. Патології емалі або її пошкодження.

Технологія високоефективна як для зубів, які знаходяться поруч, так і для тих, що знаходяться на певній відстані. Перед установкою суцільнокерамічних коронок в обов'язковому порядку проводиться лікування карієсу та інших стоматологічних захворювань. Процедура передбачає зняття приблизно 2 мм тканин зуба, іноді може знадобитися і його депульпування.

Переваги коронок з кераміки

  • Головним достоїнством цільнокерамічної коронки є її непомітність для оточуючих. Колір і прозорість максимально відповідають рідним зубам, і на відміну від металевих конструкцій, такі коронки не просвічує згодом крізь ясна. Кераміка гіпоалергенна і не забарвлюється під впливом їжі або напоїв;
  • Протезування доступно за ціною і абсолютно безболісно. Процедура установки не травматична для ясна і не викликає ускладнень. Пацієнти легко і швидко звикають до легким цільнокерамічних коронок, практично не відчуваючи їх. Після установки немає металевого присмаку в роті або надмірної чутливості до холодної та гарячої їжі, не змінюється смак улюблених страв.

Незважаючи на свою міцність, кераміка може бути схильна до сколів. Відкривати новими зубами пляшки або розкушувати горіхи точно не варто. При дбайливому догляді цельнокерамические коронки справно прослужать Вам більше 10 років.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ