Головна : Новини

Переваги салонної процедури шугаринга

, 02:01
0 212

шугарингТаку популярну в наші дні цукрову депіляцію (шугаринг) можна зробити не тільки в салоні краси, а й в домашніх умовах. Однак, найкраще довірити проведення шугаринга фахівця. Ви запитаєте: "Чому?". Якраз про плюси салонної процедури шугаринга і чому все-таки слід звертатися до професіоналів по цукровій депіляції, і піде мова далі та розповість нам про це співробітник салону краси "Сестры Красоткины": Triosister.ru, в якому безпосередньо проводять дану процедуру в Москві.

Спеціаліст по шугаринг має великий досвід

Для досягнення ідеального результату потрібно багато практикуватися. У професійного майстра по цукровій депіляції, що працює в салоні краси, «набита рука», а під час роботи виникають різні нестандартні ситуації, які він здатний вирішити в ту ж секунду. Виконуючи шугаринг вдома, вам навряд чи вдасться зробити все так само.

Більш якісне видалення волосся

Не всі люди можуть похвалитися хорошою гнучкістю, а вона необхідна, якщо ви робите шугаринг вдома. Не так просто акуратно нанести і правильно зірвати пасту для шугаринга в важкодоступних місцях. Наприклад, в зоні глибокого бікіні, на задній поверхні стегна, руках або сідницях. Щоб після депіляції шкіра в цій зоні була бездоганно гладкою, потрібно багато практикуватися.

Істотна економія сил і часу

Професіонали своєї справи можуть видалити небажане волосся швидко і практично безболісно. Це значний плюс салонного шугаринга. Робота з пастою для депіляції передбачає наявність певних навичок і вправності, тому всі їх руху доведені до автоматизму. Самостійно добитися подібного результату не так просто.

Більш комфортні умови проведення

Побачивши, як ви рятуєтеся від небажаного волосся в зоні глибокого бікіні, ваші домочадці, напевно, прийдуть в шок, а далеко не всі можуть похвалитися власними апартаментами або навіть наявністю окремої кімнати. Звичайно, можна спробувати виконати подібну процедуру у ванній, однак тьмяне світло і підвищена вологість значно знижують ефективність шугаринга. Тому краще все ж звернутися за допомогою до професіоналів.

Зниження больових відчуттів при шугарингу і мінімальне травмування шкіри

Під час навчання професіоналів з цукрової депіляції вчать, як не тільки позбутися від небажаної "рослинності" на тілі, але й не пошкодити шкіру. Одна з очевидних переваг шугаринга в салоні - зведення до мінімуму хворобливих відчуттів і появи подразнень або висипань на шкірі, а також відсутність ризику вростання волосся.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ