здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Містика: Що це таке?

Квітень 26 2018

місткаМістіка - це те, що недоступне для розуму людини. Це щось незрозуміле, незвичне. Але є й інше значення слова. Спочатку під "містикою" розуміли якусь релігійну практику з'єднання розуму з вищим початком, і ряд правил, що пояснюють це з'єднання. Встановлення зв'язку з всемогутнім початком у вигляді божества називають релігійною містикою.

Сучасні люди називають містичним все, що пов'язано з окультизмом і магією. Це саме те, що не можна пояснити раціонально. Всі релігії заперечують існування містики. Але, якщо задуматися, все, що бачать і про що вчать пророки - це містичні явища. Можливо, саме тому, багато людей, вірячи в Бога, не заперечують існування містичних сил. До речі, якщо ви новачок у містиці, але хочете про неї більше дізнатися, тоді в нагоді вам стане містична енциклопедія http://ezoterizmo.ru/, в якій зібрано дуже багато інформацію на дану тему.

Що говорить про містику наука?

Декілька століть назад наука була ще не так добре розвиненою, а люди приписували багатьом явищам містичні властивості. Вони вірили в духів природи, обожнювали зірки та стихії. Тепер багато явищ можна пояснити з наукової точки зору. Це означає, що містикою називають все, що ще не вивчено.

Можливо, в майбутньому багато загадок будуть розгадані, а може й ні... Містика - це широке поняття, яке включає в себе факти, що не піддаються раціональному поясненню. Як тільки вчені розгадують черговий факт, він перестає називатися містичним. Відповідно, містика буде знаходитися поряд з нами до того часу, поки наука не вийде на кардинально новий рівень.

Факти містики в сучасному світі

Зараз спостерігається велика зацікавленість різного роду містикою. З'являється безліч історій про зустрічі з привидами, про родові прокляття, знаки долі, ясновидців. З одного боку все це здається нереальним, але з іншого зустрічаються несподівані підтвердження існування незвичайних явищ.

Так все частіше з'являються розповіді про те, що діти спілкуються з уявними друзями. А те, що розповідають дітям їх нові друзі й зовсім не піддається логічному поясненню. До сих пір не розгадана і таємниця Бермудського трикутника - аномальної зони, в якій пропало вже безліч людей і техніки.

Зрідка зустрічаються випадки пересування небіжчиків, прямо в труні та іноді на очах у очевидців. Деякі люди страждають від впливу на їхнє життя і розум бісів, а ряд вчених говорить про те, що біси - це те, що ми звикли називати інопланетянами.

У парках містичним чином пропадають діти, на проявлених фото видно привидів, а ясновидці і зовсім стають нормою - вони співпрацюють з поліцією, а їх здатності транслюють на телебаченні. Все це містика, і вона поруч з нами...

← Переваги салонної... Переваги покупки продуктів... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен