Головна : Новини

Містика: Що це таке?

, 16:24
0 708

місткаМістіка - це те, що недоступне для розуму людини. Це щось незрозуміле, незвичне. Але є й інше значення слова. Спочатку під "містикою" розуміли якусь релігійну практику з'єднання розуму з вищим початком, і ряд правил, що пояснюють це з'єднання. Встановлення зв'язку з всемогутнім початком у вигляді божества називають релігійною містикою.

Сучасні люди називають містичним все, що пов'язано з окультизмом і магією. Це саме те, що не можна пояснити раціонально. Всі релігії заперечують існування містики. Але, якщо задуматися, все, що бачать і про що вчать пророки - це містичні явища. Можливо, саме тому, багато людей, вірячи в Бога, не заперечують існування містичних сил. До речі, якщо ви новачок у містиці, але хочете про неї більше дізнатися, тоді в нагоді вам стане містична енциклопедія http://ezoterizmo.ru/, в якій зібрано дуже багато інформацію на дану тему.

Що говорить про містику наука?

Декілька століть назад наука була ще не так добре розвиненою, а люди приписували багатьом явищам містичні властивості. Вони вірили в духів природи, обожнювали зірки та стихії. Тепер багато явищ можна пояснити з наукової точки зору. Це означає, що містикою називають все, що ще не вивчено.

Можливо, в майбутньому багато загадок будуть розгадані, а може й ні... Містика - це широке поняття, яке включає в себе факти, що не піддаються раціональному поясненню. Як тільки вчені розгадують черговий факт, він перестає називатися містичним. Відповідно, містика буде знаходитися поряд з нами до того часу, поки наука не вийде на кардинально новий рівень.

Факти містики в сучасному світі

Зараз спостерігається велика зацікавленість різного роду містикою. З'являється безліч історій про зустрічі з привидами, про родові прокляття, знаки долі, ясновидців. З одного боку все це здається нереальним, але з іншого зустрічаються несподівані підтвердження існування незвичайних явищ.

Так все частіше з'являються розповіді про те, що діти спілкуються з уявними друзями. А те, що розповідають дітям їх нові друзі й зовсім не піддається логічному поясненню. До сих пір не розгадана і таємниця Бермудського трикутника - аномальної зони, в якій пропало вже безліч людей і техніки.

Зрідка зустрічаються випадки пересування небіжчиків, прямо в труні та іноді на очах у очевидців. Деякі люди страждають від впливу на їхнє життя і розум бісів, а ряд вчених говорить про те, що біси - це те, що ми звикли називати інопланетянами.

У парках містичним чином пропадають діти, на проявлених фото видно привидів, а ясновидці і зовсім стають нормою - вони співпрацюють з поліцією, а їх здатності транслюють на телебаченні. Все це містика, і вона поруч з нами...

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ