Головна : Новини

Переваги покупки продуктів харчування в інтернет-супермаркетах

, 16:47
0 486

інтернет-магазин продуківІнтернет проник у всі сфери життя людей, вніс в них зручність і комфорт. Основна маса сучасних споживачів воліє робити багато покупок і замовляти послуги саме в мережі. В останні роки дуже виріс попит на придбання продовольчих товарів в інтернет-магазинах і супермаркетах. Сучасні покупці швидко оцінили всі переваги цього шопінгу. До речі, в Києві замовити продукти харчування, наприклад, фрукти онлайн (order fruits online, заказать фрукты онлайн) можна в інтернет-магазині "Натура Маркет": http://naturamarket.kiev.ua.

Всі, хто хоча б раз купував продукти харчування в інтернеті, справедливо стверджують, що такий шопінг - це економія часу, сил і грошей. Адже в звичайному супермаркеті, навіть якщо йдеш за покупками зі списком, все одно на очі попадеться щось смачненьке або цікаве. Відповідно, воно потрапляє в корзину. Експерти і маркетологи називають це імпульсивною покупкою, перед якою покупцеві встояти зазвичай не виходить. Якщо робити замовлення в інтернеті, то подібних спокус буде набагато менше. Необхідні вам продукти ви будете вибирати з конкретного розділу каталогу, не відволікаючись при цьому на інші, незаплановані для вашого бюджету покупки.

Оформити замовлення можна простіше, ніж здається. Магазин, що знаходиться в Глобальній Павутині, по своїй суті такий же як і звичайний супермаркет продуктів. Покупець також ходить, але не по вузьких проходах, між вітринами, а по розділах сайту (риба, м'ясо, консерви, молоко, овочі та фрукти і т. д.). Так само вибирає потрібні продукти і складає їх у віртуальну корзину. При цьому не треба витрачати час на дорогу до найближчого супермаркету, поспішати встигнути до закриття, стояти в довгих чергах і нести важкі сумки з продуктами. Зроблене замовлення в інтернеті доставлять вам прямо додому в найкоротші терміни.

Міф про те, що покупка продуктів в інтернеті схожа на гру в лотерею, що можна купити несвіжий або неякісний товар не зовсім достовірний:

  • По-перше, за якістю продуктів стежать. Адже на тлі великої конкуренції кожен власник такого магазину бореться за свою репутацію і набирає клієнтську базу, тому споживачеві пропонуються тільки свіжі продукти;
  • По-друге, на будь-якому етапі покупки можна відмовитися від товару, що не завжди можливо в звичному продуктовому магазині;
  • Так само як і в будь-якому супермаркеті, в інтернет-магазинах продуктів є сезонні знижки, уцінені товари дня та спеціальні пропозиції;
  • А найважливіша перевага, мабуть, більш низькі ціни на продукти харчування, ніж в стаціонарних продуктових магазинах. Це пов'язано з особливостями інтернет-торгівлі та оподаткування таких торгових майданчиків. Тому покупець може економити свої гроші, що особливо актуально в наш час.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ