здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Що таке гостьовий шлюб?

Квітень 23 2018

Гостьовий шлюбСьогодні досить поширеною формою відносин є так званий екстериторіальний або гостьовий шлюб. Найчастіше він має державну реєстрацію, як в звичайному шлюбі. Але по суті подружжя проживає окремо. Нерідко при цьому один з них постійно живе в іншому місті або навіть країні.

Гостьовий шлюб як форма шлюбних відносин всупереч поширеній думці існує досить давно і не є новим віянням молодих людей. Найбільш часто гостьовий шлюб практикувався за часів СРСР. Це було наслідком того, що у молодої пари була відсутня своя житлова площа. Такі приклади досі часто можна зустріти серед деяких пар старшого покоління. Ту ж форму шлюбу можна спостерігати, коли один з подружжя працює в іншій державі. Соціологи стверджують, що така форма шлюбних відносин буде лише збільшуватися з часом. У гостьового шлюбу є як позитивні, так і негативні моменти. Саме про них ми і поговоримо в нашій статті і розповість нам про це головний редактор жіночого онлайн журналу izZaMKADya.ru, на якому безпосередньо можна быльш детально прочитати про всі особливості даного союзу.

Переваги:

  1. У подружжя відсутня потреба і необхідність у веденні спільного побуту і господарства. Це не призводить до руйнівної для багатьох традиційних шлюбів сімейної рутини. У гостьовому шлюбі відносини завжди здаються новими й свіжими. Це відбувається тому, що чоловік і дружина зустрічаються не щодня, а тільки по можливості. Такий метод підтримує постійний інтерес один до одного;
  2. Гостьовий шлюб виключає проблему звикання або утворення сильної прихильності одного з подружжя до іншого. Ті люди, які пережили розлучення в офіційному шлюбі, знають, наскільки болючою в емоційному плані може бути ця процедура. Вони більше схильні підтримувати такі відносини, як гостьовий шлюб. У союзі у кожного з подружжя зберігається можливість приймати рішення відповідно до власних доводів.

Недоліки:

  • Перш за все, це стосується дітей. Все ж більшість людей схильні вважати, що для повноцінного розвитку дитини їй потрібно рости в повній традиційної сім'ї, щоб у нього була рівна можливість спілкування як з батьком, так і з матір'ю. У гостьовому ж шлюбі в разі народження дитини основна турбота і відповідальність за виховання лягає на плечі матері. Діти, які виростають в такому шлюбі, не отримують необхідного уявлення про сімейні стосунки;
  • Також, перебуваючи в гостьовому шлюбі, подружжя не може розраховувати на беззастережну і повну підтримку з боку іншого, як це буває у звичайній родині. Якщо з кимось трапиться неприємність у вигляді хвороби, втрати робочого місця або даху над головою, то ці труднощі доведеться вирішувати самостійно. Звичайно, всюди бувають винятки. Але в більшості випадків в гостьовому шлюбі не досягається тієї емоційної та чуттєвій близькості, при якій можна цілком покластися на чоловіка. Крім того самостійно доведеться вирішувати і побутові проблеми, що виникають щодня. Подружжя в гостьовому шлюбі, як правило, не відчувають себе дуже зобов'язаними щодо один одного. Це також стосується і питань матеріального забезпечення.

Висновки

Як результат, багато хто не сприймає такий шлюб як справжній. Часто таких союз стає виходом для того подружжя, яке з різних причин не може ужитися на одній території, але при цьому відчуває емоції і почуття по відношенню один до одного і розлучатися не бажає. Психологи ж радять вдаватися до такої форми відносин лише в тому випадку, якщо пара досягла психологічної і моральної зрілості. Інакше такі відносини або призведуть до остаточного розриву, або стануть проявом вільних відносин. А це до шлюбу не має ніякого відношення.

← Компанія АРГО: Основна... Гроші і кредит: як... 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен