Головна : Новини

Компанія АРГО: Основна ідея та продукція

, 10:27
0 1946

Компанія АРГО

Компанія АРГО вигідно відрізняється від інших компаній, що пропонують продукти для здоров'я. В основі всього лежать:

  • розуміння можливостей структурного маркетингу (МЛМ);
  • правильна організація бізнесу компанії в цілому;
  • вірна продуктова стратегія;
  • чесні та прозорі взаємини між усіма партнерами;
  • справедливість при розподілі зусиль і винагороди.

Це дозволяє компанії зберігати стійку, стабільну і одночасно гармонійну і легко адаптовану до ринкових змін бізнес-систему. Її дуже складно скопіювати і неможливо повторити в будь-якому іншому місці. На ній заснована робота самої компанії та добробут її учасників.

Основна ідея

продукція АРГО АРГО - це місце зустрічі «попиту» і «пропозиції» для всіх категорій товарів, що стосуються теми здоров'я, краси і здорового побуту.

З одного боку в АРГО об'єднані покупці, які намагаються робити найбільш корисні і вигідні покупки, бути ощадливими, задоволеними і здоровими. А з іншого - АРГО це об'єднання вітчизняних виробників, які готові робити безліч гарної продукції, але багатьом з них складно, зберігаючи належний рівень якості та прийнятні ціни, ефективно конкурувати в умовах, коли споживання задається не якістю, а популярністю, яка визначається агресивною рекламою, що сильно здорожує будь-який продукт.

Компанія АРГО побудована на комунікаційній моделі, в якій виробники (стандарти якості яких перевірені Експертною Радою) можуть запропонувати свою продукцію "учасником дисконтної програми". Учасники, отримуючи якісну продукцію і економічну вигоду, транслюють ці можливості та ідеологію здоров'я свого оточення. Зростання продажів допомагає виробникам робити більш вигідні пропозиції. Все це сприяє зростанню вигоди для учасників системи і досягненню цілей, поставлених перед компанією.

АРГО веде соціально відповідальний бізнес та тісно співпрацює з Загальноросійським рухом «За збереження народу», пропагує ідею здорового способу життя, відповідальності за якість життя кожного покоління, захист навколишнього середовища, здорове сьогодення і майбутнє.

Продукція

Компанія пропонує широкий вибір продукції для здоров'я, краси, здорового побуту та спорту. Асортимент АРГО складається з понад 600 якісних і високоефективних продуктів, які позиціонуються в різних цінових сегментах. Він представлений продукцією 28 виробників і постачальників, яка була перевірена експертною радою Компанії, попит на яку підтверджено вибором мільйонами клієнтів АРГО.

Більшість виробників АРГО тісно співпрацюють з великими НДІ, а в основі їх продуктів лежать багаторічні дослідження. Наукові консультанти кожного з постачальників проводять цикли лекцій і докладно розповідають про історію створення, механізми дії та способи використання своєї продукції. За рахунок партнерів в Компанії АРГО зосереджений великий науковий потенціал.

Завдяки широкому асортименту кожен з клієнтів може знайти собі потрібні і корисні продукти, почати користуватися ними. І компанія вірить, що завдяки якості та ефективності її продукції такий клієнт стане постійним.

Для реалізації бізнес-цілей АРГО пропонує модель «Розумного споживання», користуючись якою будь-який учасник може задовольнити широкий спектр своїх потреб і отримати додаткові вигоди від придбання, використання та рекомендації продукції компанії.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ