здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Компанія АРГО: Основна ідея та продукція

Квітень 22 2018

Компанія АРГО

Компанія АРГО вигідно відрізняється від інших компаній, що пропонують продукти для здоров'я. В основі всього лежать:

  • розуміння можливостей структурного маркетингу (МЛМ);
  • правильна організація бізнесу компанії в цілому;
  • вірна продуктова стратегія;
  • чесні та прозорі взаємини між усіма партнерами;
  • справедливість при розподілі зусиль і винагороди.

Це дозволяє компанії зберігати стійку, стабільну і одночасно гармонійну і легко адаптовану до ринкових змін бізнес-систему. Її дуже складно скопіювати і неможливо повторити в будь-якому іншому місці. На ній заснована робота самої компанії та добробут її учасників.

Основна ідея

продукція АРГО АРГО - це місце зустрічі «попиту» і «пропозиції» для всіх категорій товарів, що стосуються теми здоров'я, краси і здорового побуту.

З одного боку в АРГО об'єднані покупці, які намагаються робити найбільш корисні і вигідні покупки, бути ощадливими, задоволеними і здоровими. А з іншого - АРГО це об'єднання вітчизняних виробників, які готові робити безліч гарної продукції, але багатьом з них складно, зберігаючи належний рівень якості та прийнятні ціни, ефективно конкурувати в умовах, коли споживання задається не якістю, а популярністю, яка визначається агресивною рекламою, що сильно здорожує будь-який продукт.

Компанія АРГО побудована на комунікаційній моделі, в якій виробники (стандарти якості яких перевірені Експертною Радою) можуть запропонувати свою продукцію "учасником дисконтної програми". Учасники, отримуючи якісну продукцію і економічну вигоду, транслюють ці можливості та ідеологію здоров'я свого оточення. Зростання продажів допомагає виробникам робити більш вигідні пропозиції. Все це сприяє зростанню вигоди для учасників системи і досягненню цілей, поставлених перед компанією.

АРГО веде соціально відповідальний бізнес та тісно співпрацює з Загальноросійським рухом «За збереження народу», пропагує ідею здорового способу життя, відповідальності за якість життя кожного покоління, захист навколишнього середовища, здорове сьогодення і майбутнє.

Продукція

Компанія пропонує широкий вибір продукції для здоров'я, краси, здорового побуту та спорту. Асортимент АРГО складається з понад 600 якісних і високоефективних продуктів, які позиціонуються в різних цінових сегментах. Він представлений продукцією 28 виробників і постачальників, яка була перевірена експертною радою Компанії, попит на яку підтверджено вибором мільйонами клієнтів АРГО.

Більшість виробників АРГО тісно співпрацюють з великими НДІ, а в основі їх продуктів лежать багаторічні дослідження. Наукові консультанти кожного з постачальників проводять цикли лекцій і докладно розповідають про історію створення, механізми дії та способи використання своєї продукції. За рахунок партнерів в Компанії АРГО зосереджений великий науковий потенціал.

Завдяки широкому асортименту кожен з клієнтів може знайти собі потрібні і корисні продукти, почати користуватися ними. І компанія вірить, що завдяки якості та ефективності її продукції такий клієнт стане постійним.

Для реалізації бізнес-цілей АРГО пропонує модель «Розумного споживання», користуючись якою будь-який учасник може задовольнити широкий спектр своїх потреб і отримати додаткові вигоди від придбання, використання та рекомендації продукції компанії.

← Кому підходить лазерна... Що таке гостьовий шлюб? 
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен