Головна : Новини

Особливості ремонту кондиціонерів

, 23:06
0 1327

Чистка кондиціонерівКондиціонер в сучасному житті є регулярно працюють без перепочинку пристроєм. В силу цього він часто схильний до різних збоїв у роботі через надмірні навантаження. Цей агрегат оснащений складною начинкою, що викликає швидкий знос деталей.

Ситуація, коли ремонт кондиціонера неминучий найчастіше виникає при неправильній експлуатації агрегату і через неякісний монтаж. Найбільш часто зустрічаються неполадки кондиціонерів зазвичай виражаються у відмові компресора (до речі, в Києві замовити якісний ремонт кондиціонера можна в компанії http://ice-conditioner.com.ua/servis-kondicionerov).

Особливості та самостійна заміна деталей кондиціонера

Кондиціонер - складна конструкція. Самостійно здійснювати ремонт кондиціонера вдома без досвіду і навичок не варто. Можна ще більше зашкодити обладнання. Однак вдома можна перевірити справність електричної мережі. Можливо, що кондиціонер не включається, тому-то зламався передавач електроенергії. Тоді необхідно звертатися не до майстра по ремонту кондиціонерів, а до електрика.

Теж стосується і пульта управління. Можливо, необхідно змінити елементи живлення і кондиціонер відразу включиться. Тільки в тому випадку, якщо при справній роботі електроживлення обладнання все одно не функціонує, необхідно проводити ремонт кондиціонера.

Існують випадки, коли устаткування працює, але не показує 100 % ККД. Тоді можна виправити проблему самостійно. Наприклад, поміняти фільтри, якщо вони забруднилися, усунути протяг в приміщенні і позбутися від конденсату і води, що капає.

Конденсат і спосіб його усунення

Коли кондиціонер починає капати, значить, в ньому збирається конденсат. Це знижує ефективність роботи пристрою. Щоб позбутися від витоку, потрібно спочатку знайти причину несправності. В основному конденсат всередині блоку накопичується, коли погано функціонує дренажний канал. А це виникає через забруднення елемента, особливо при мінусовій температурі.

Якщо дренажний канал забруднився, його потрібно прочистити. Для профілактичних цілей робити це необхідно постійно через певний проміжок часу. Якщо все ж конденсат утворився і замерз, утворюючи крижану пробку, то потрібно позбутися від неї. Для цього дренажний канал потрібно нагріти до +6 градусів. Робиться це за допомогою спеціального кабелю. Знову використовувати обладнання охолодження можна після повного видалення пробки з льоду.

Брудний фільтр

Самостійний ремонт можливий при забрудненні системи фільтрації обладнання. Відразу знижується ефективність охолодження повітря. Щоб усунути проблему, потрібно очистити від пилу і бруду сітку фільтра. У місті, де дуже брудне повітря, робити це потрібно з профілактичною точки зору.

Кожен фільтр має свій термін придатності. Після його закінчення, потрібно встановлювати новий елемент. Це допоможе уникнути подібних проблем. Тоді не потрібен буде ремонт кондиціонерів. Київ - місто з безперервним автомобільним рухом, тому повітря навколо дуже брудний. Складно навіть провітрювати приміщення в квартирах. Бруд і пил відразу осідає на фільтрах автомобільних і квартирних кондиціонерах. З цієї причини ремонт кондиціонерів обов'язковий і невідкладний.

Ремонт повітророзподільних шторок внутрішнього блоку кондиціонера

Якщо в кімнаті присутній протяг, то жалюзі кондиціонера починають сильно вібрувати. Приміщення через це охолоджується нерівномірно. Зайвий шум також не приносить комфорту. Вирішити питання можна за допомогою ремонту розбовталося механізмів. У разі сильного зносу, коли відновити початковий стан вже не можливо, буде необхідно зробити наведене заміну механізму, або зробити фіксації шторок в одному положенні, що є бюджетною альтернативою заміни.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ