Головна : Новини

Підбір персоналу для дому: Де шукати і як вибрати?

, 21:37
0 728

персонал для домуПідбір персоналу для дому пропонують багато агентств. Пропозиція перевищує попит, що говорить про високий рівень конкуренції. Але, як відомо, конкуренція завжди на благо клієнтам. По-перше, через відсутність монополії в цій сфері, ціни на послуги цілком прийнятні. По-друге, в гонці за звання «кращі» постійно підвищується якість обслуговування. До речі, в Києві підібрати няну, прибиральнуцю і т. д. вам допоможе агентство домашнього персоналу "Алада": http://alada.com.ua.

Чим зручна послуга «підбір персоналу для дому»?

Ви завжди можете замовити доглядальницю, патронатного співробітника для догляду за престарілим родичем або медичну сестру для догляду за хворим. Через агентства можна знайти домробітницю, садівника, кухаря, та кого-завгодно ... Неважливо, чи потрібна вам сімейна пара в заміський будинок з проживанням, яка буде стежити за порядком всередині і зовні, або ж просто доглядальниця з медичною освітою ... Вам завжди запропонують кілька варіантів на вибір.

Хтось користується цією послугою щодня. А кому-то потрібно просто збігати в магазин або сходити в кіно з сім'єю, і для них вже не стоїть питання, під чиїм наглядом залишити родича, дитини. Звичайно, можна попросити чуйну сусідку, але, що робити, якщо потрібно спеціалізований догляд, щогодинні крапельниці, обтирання та інші процедури (коли мова йде про догляд за хворою). Думаємо, не кожна сусідка погодиться на таку перспективу хоча б і тому, що не захоче нести відповідальність за життя і здоров'я іншої людини. Тому компанії, які надають послугу «підбір персоналу для дому», - це справжня рятувальна соломинка для тих, кого нещастя поставило в глухий кут або у кого немає часу займатися дітьми, створювати в будинку затишок, прибирати, годувати сім'ю, закуповувати продукти в магазині, доглядати за садом ...

Де замовити підбір персоналу для дому?

Як вже відзначили вище, конкуренція в цій сфері неймовірно велика, а значить і шахрайство теж. Найчастіше, під виглядом працівника, аферисти входять в довіру заможних людей, обкрадають будинку або переробляють документи на нерухомість. Про це постійно «кричать» всі ЗМІ, але, на жаль, деякі і по сей день наступають на ці граблі.

Також дуже багато людей пропонують послугу через оголошення в Інтернеті і газетах. У 90 % випадків це приватні особи, які не платять податки і не мають ліцензії на надання послуг, а значить, ніяких гарантій не дадуть (хіба тільки на словах). Єдиний плюс від таких претендентів - пропонуючи свої послуги дуже дешево, вони сильно впливають на загальне ціноутворення в регіоні. І саме через них великі агентства так само змушені опускати ціни.

Тому, потрібна доглядальниця або няня для дитини - зупиніть свій вибір тільки на тій компанії, яка нарівні зі своїми співробітниками буде нести відповідальність за Вас, Ваших близьких, дітей або майно. А щоб так і сталося, весь персонал повинен бути працевлаштований в агентстві офіційно. Не соромтеся перевіряти документи.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ